رفتن به مطلب

تغییر آدرس تصاویر

پست های پیشنهاد شده

سلام

تصاویر سایت من طبق حالت پیشفرض تا حالا بوده

حالا من در قسمت تنظیمات>رسانه می‌خوام آدرس تصاویر رو به یک ساب دامین تغییر بدم

مشکلی که پیش میاد این‌که تصاویر جدید درست نشون داده میشن اما تصاویر قبلی دیگه نمایش داده نمیشن

چیکار باید کرد؟

یه سوال دیگه این کار باعث افزایش سرعت سایت میشه یا نه؟

لینک به ارسال

تغییر آدرس در سایت دیگه باعث افزایش لود نمیشن.(بهرحال بایدلود بشن)

آپلود فایل ها یه جا دیگه

لینک به ارسال

این کار باز همون مشکل رو داره

یعنی برای فایلهای جدید کار میکنه

اما برای فایلهای قدیمی نه!

لینک به ارسال

فایلهای قدیمی رو باید از دیتابیس دستی تغییر آدرس بدید. همچنین باید کل فایلهای قدیمی رو هم دستی منتقل کنید به جای جدید.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

با سلام

بنده هم موردی به همین شکل منتها کمی متفاوت تر رو باهاش مواجه شدم

من میزبانیه سایتم و فایل های دیگری که برای دانلود قرار داده میشد را در یک هاست نگهداری میکردم ، اما الان به دلیل بالا رفتن بازدید از سایت ، یک هاست جوابگو نیست و تند تند باید پهنای باند اضافه تهیه کنم و اصلا برام به صرفه نیست

توضیح بیشترش اینکه ، توی همون روت هاستم ، یک فایل با نام up ایجاد کردم و فایل ها رو اونجا آپلود کردم ، به طور مثال آدرس یکی از اون فایل ها میشه : www.mysite/up/test.zip

حالا میخوام یک هاست دانلود تهیه کنم و ساب دامین رو روی اون ست کنم و این فایل ها رو به هاست دانلودم انتقال بدم ، اما نمیدونم چطور باید آدرسشون رو عوض کنم ؟

مشکل اصلی اینجاست که این فایل ها در رسانه ی وردپرس نیستند وگرنه با آموزش های قبلی میتونستم تغییر بدم

لینک به ارسال

بله شما میتونید اون پوشه رو انتقال بدید و آدرس ها رو هم از دیتابیس درست کنید اما بخش رسانه وردپرس نمیوتونه به یک هاست دیگه فایل آپلود کنه.(تا جاییکه بنده تست کردم و توی سایتهای مختلف خوندم نشد)

لینک به ارسال

اوکی

پس خداروشکر مشکلی ایجاد نمیکنه

آموزشش رو سرچ کردم نبود توی فروم ، ممکنه بهم بگین چطور باید این تغییر رو انجام بدم ؟

این آدرس سایتمه : http://phdwall.com/ و من میخوام والپیپر ها رو به هاست دانلود ببرم ، اما تصاویر بند انگشتی که در واقع در صفحه اصلی نشون داده ، روی همین هاست وب باقی میمونه چون به قول خودتون رسانه رو نمیشه درستش کرد ، حجمی هم ندارن که نیاز به جابجایی داشته باشن

:)

لینک به ارسال

مشکلی که پیش میاد این‌که تصاویر جدید درست نشون داده میشن اما تصاویر قبلی دیگه نمایش داده نمیشن

چیکار باید کرد؟

دوست عزیز با خیال راحت انتقال بدید و سپس با افزونه زیر بهش این دستور رو بدید که هرجا

ادرس جدید عکس هاتون رو دید به جای ادرس جدید تغییر بده .

مثال :

ادرس قدیمی : example.com/wp-content/uploads/2012/04/logo-6.jpg

این رو جایگزین بکنه : Sub.example.com/wp-content/uploads/2012/04/logo-6.jpg

کار کردن باهاش خیلی راحته اگر نیاز دیدی استفاده بکن .

http://wordpress.org/extend/plugins/search-and-replace/

لینک به ارسال

این کار رو من نمیتونم انجام بدم درسته ؟

چون فایل های من توی رسانه آپلود نشدن

کاری که گفته شده بیشتر برای تصاویری کاربرد داره که در محتوا قرار داده شده باشند نه در رسانه

لینک به ارسال

منظورتون از محتوا دقیقا چی هست ؟

داخل سایت من که آدرسش رو دادم ملاحظه بفرمائید ، با چه روشی باید آدرسشون رو عوض کنم ؟

لینک به ارسال

منظورتون از محتوا دقیقا چی هست ؟

داخل سایت من که آدرسش رو دادم ملاحظه بفرمائید ، با چه روشی باید آدرسشون رو عوض کنم ؟

منظور بخش ارسال مطلب هست

لینک به ارسال

کاری که گفته شده بیشتر برای تصاویری کاربرد داره که در محتوا قرار داده شده باشند نه در رسانه

ادرس تصاویر یا فایل های داخل نوشته ها مهم هستش که با این کار میتونند تغییر بدهند دیگه !

بقیه موارد پیوست نشده رو میتونند Move کنند در هاست به جای مورد نظر

لینک به ارسال

یعنی من فقط با این افزونه میتونم آدرس ها رو تغییر بدم ؟

من میخواستم از PHPMyAdmin تغییر بدم تا همیشگی باشه اما کدش رو بلد نبودم ، ممکنه راهنمایی کنین توی این زمینه ؟

میخوام تا بشه از افزونه استفاده نکنم

لینک به ارسال

یعنی من فقط با این افزونه میتونم آدرس ها رو تغییر بدم ؟

من میخواستم از PHPMyAdmin تغییر بدم تا همیشگی باشه اما کدش رو بلد نبودم ، ممکنه راهنمایی کنین توی این زمینه ؟

میخوام تا بشه از افزونه استفاده نکنم

افزونه دقیقا همون کار ‌phpmyadmin رو داره انجام میده

لینک به ارسال

پس یعنی من میتونم افزونه رو نصب کنم ، آدرس ها رو تغییر و بعد افزونه رو پاک کنم ، درسته ؟

ممنونم از راهنمایی شما

لینک به ارسال

پس یعنی من میتونم افزونه رو نصب کنم ، آدرس ها رو تغییر و بعد افزونه رو پاک کنم ، درسته ؟

بله

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...