رفتن به مطلب

اخطار Parse error

پست های پیشنهاد شده

سلام سایت  ما چند روزی پیش این اخطار میداد موقع باز شدن Parse error: syntax error, unexpected ‘*’ in /home/public_html/wp-includes/functions.php on line 808 رفتم کل فایل functions.php پاک کردم دوباره از همون نسخه ورد پرس فایل functions.php رو آپلود کردم درست شد اما چند روز  بعد همین اخطار داد اما اینبار به جای ‘*’ کارکتر ‘}’ رو میده باز حدف دوباره جای گذاری کردم درست شد .یعنی دقیقا درست که میشه دوباره فرداش با همین اخطار اما کاراکتر جدید اخطار میده.

ممنون میشم کمکم کنید 
لینک به ارسال

سلام

این مورد 99% از قالب و افزونه میتونه باشه 1% هم از هاستتون ( از فایل های مخرب بگیر داخل هاستتون تا مشکلات دیگر ) .

برای بررسی بهتر و رسیدن به نتیجه سریعتر ، به هاستینگ بگید اول هاستتون رو یه چک کنه و از وجود فایل های مخرب اطمینان حاصل کنید.

بعد از اون قالب رو تغییر بدید به مدت 1 2 روز تست کنید ، اگر باز اوکی نشد افزونه هارو یا تک تک یا کلاً همه افزونه هارو به مدت 1 2 روز غیر فعال کنید

( حذف کنید که خیلی بهتره ) یا اسم پوشه plugins رو تغییر نام بدید .

لینک به ارسال

مرسی از پاسخ تون 

من چند ماهی هست از این قالب استفاده می کنم افزونه هم یه ماهی هست جدید نصب نکردم مشکلی نداشت این مدت یه دفعه بدون اینکه افزونه یا چیز جدید اضافه کنم این مشکل داره روخ میده 

به نظرتون نسخه ورد پرس اپدیت کنم جواب میده ؟

لینک به ارسال

سلام مجدد ،

نسخه وردپرس که اگر آپدیت اومده 100% آپدیت کنید .

علاوه بر نسخه وردپرس هر افزونه ای که دارید اگر آپدیتش اومده انجام بدید ، تا در صورت وجود باگ های امنیتی که در نسخه های قبلی بوده رفع بشه .

اما این مورد که طی یک بازه زمانی بر روی فقط یک فایل مشکل به وجود میاد رو نمیتونم بگم دقیق مشکل از چی هستش که رفع بکنیدش باید با آزمون و خطا جلو برید.

ویرایش شده توسط وردپرس فارسی
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...