رفتن به مطلب

حذف سایدربار وردپرس

legendsms

پست های پیشنهاد شده

باسلام خدمت دوستان عزیز

دوستان یه مشکلی پیش اومد نمی دونم اصلا چطوری فعال شده سایدربار بالایه قالب وردپرس شما اگه وارد سایت من بشین زیر اخبار تخفیف اگه کلیک کنید اخبار جمع بشه سایدر بار خود لاگین وردپرس هست قبلا این نبود باید چیکار کنم که حذف بشه ممنون میشم راهنمایی بکنید
آدرس سایتlegendsms.ir

لینک به ارسال

سلام من که زیاد متوجه منظورتون نشدم ولی احتمالا باید از بخش نمایش/ابزارک ها حذف کنید

لینک به ارسال

سلام

99% به خاطر فارسی سازی اشتباه هستش . کلاً قالبتون ایراد زیاد داره 1 2 تا نیست .

اون کادر مشکی بالای منو هم توسط یه فایلی ( جاوا یا ... ) داره padding  42px میندازه حالا بجز اون فاصله باید دید برای چی هستش که به وجود اومده ، سایتتون اررور mysql داد نشود بیشتر چک کنم.

سرویس MySQL که مورد نیاز وردپرس است بر روی سرویس‌دهنده‌ی شما نصب نیست.

لینک به ارسال
در 43 دقیقه قبل، وردپرس فارسی گفته است :

سلام

99% به خاطر فارسی سازی اشتباه هستش . کلاً قالبتون ایراد زیاد داره 1 2 تا نیست .

اون کادر مشکی بالای منو هم توسط یه فایلی ( جاوا یا ... ) داره padding  42px میندازه حالا بجز اون فاصله باید دید برای چی هستش که به وجود اومده ، سایتتون اررور mysql داد نشود بیشتر چک کنم.

سرویس MySQL که مورد نیاز وردپرس است بر روی سرویس‌دهنده‌ی شما نصب نیست.

عزیز دلم اون مشکل که من خودم فعال کردم نمی دونم چطور فعال کردم یادم رفت تیک یه گزینه رو زدم فعال شد دنبال اون تیک دارم میگیردم نمی دونم کجاست

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، M.Javad گفته است :

سلام من که زیاد متوجه منظورتون نشدم ولی احتمالا باید از بخش نمایش/ابزارک ها حذف کنید

نه رویه هدره زیر تبریک نوروز

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...