رفتن به مطلب

نمایش در صفحه اصلی

Mesmaili

پست های پیشنهاد شده

سلام و وقت بخیر.

دوستان ، من کد اسلایدری دارم که در php قالب فراخوانیش کردم.

می خوام اسلایدر تنها زمانی که کاربر در صفحه اصلی سایت هست براش به نمایش در بیاد و در صفحات دیگه اسلایدر رو نبینه.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

سلام

خب شما کدشو فقط تو صفحه اصلی بزارید .

پ.ن : به عنوان مثال در index.php قالبتون بزارید فقط .

ویرایش شده توسط amirali.bk
لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، amirali.bk گفته است :

سلام

خب شما کدشو فقط تو صفحه اصلی بزارید .

پ.ن : به عنوان مثال در index.php قالبتون بزارید فقط .

خب این ساده ترین راه ممکنه ، اما با توجه به قالب و نوع کدها و جداسازی های هدر و فایل ایندکس ، اینکار شدنی نیست.

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، Mesmaili گفته است :

خب این ساده ترین راه ممکنه ، اما با توجه به قالب و نوع کدها و جداسازی های هدر و فایل ایندکس ، اینکار شدنی نیست.

اصلا ربطی نداره شما چه قالبی دارید . تابع تعریف شده و فایل یکیه .

تو index.php بخش های سایت تعریف میشه برای صفحه اصلی و شما میتونید کدتون رو توی همین فایل قرار بدید .

حالا اکثرا تو قالب های  خارجی ریت بالا چندتا index.php مختلف هست که اونم برمیگرده به قدرت تشخیص شما ک کدوم فایل مناسبه اینکاره .

موفق باشید

لینک به ارسال
در هم اکنون، amirali.bk گفته است :

اصلا ربطی نداره شما چه قالبی دارید . تابع تعریف شده و فایل یکیه .

تو index.php بخش های سایت تعریف میشه برای صفحه اصلی و شما میتونید کدتون رو توی همین فایل قرار بدید .

حالا اکثرا تو قالب های  خارجی ریت بالا چندتا index.php مختلف هست که اونم برمیگرده به قدرت تشخیص شما ک کدوم فایل مناسبه اینکاره .

موفق باشید

بله کاملا متوجه منظورتون هستم.

من اگر اونکارو انجام بدم ، اسلایدر در اجزای پوسته قرار میگیره و اونی که میخوام نمیشه.

در هر صورت ممنون از وفتی که گذاشتید ، منتظر میمونم تا دوستان هم راهنمایی کنند.

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز اینکار به راحتی با کاری که دوست عزیز amirali.bk گفتند انجام میشه بدون هیچگونه مشکلی ...

اینکه شما حالا آشنایی با وردپرس حرفه ای هستید درست ، اما به راحتی با تعریف کد اسلایدشو داخل index.php کار انجام میشه .

حالا اگر بخواید حتماً توی هدر تعریف کنید باید با دستور بهش بفهمونید که فقط صفحه اصلی نشون بده.

<?php if( is_home() ) { ?> <div id="slideshow"> <!-- Code Shoma --> </div> <?php } ?>

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، وردپرس فارسی گفته است :

با سلام

دوست عزیز اینکار به راحتی با کاری که دوست عزیز amirali.bk گفتند انجام میشه بدون هیچگونه مشکلی ...

اینکه شما حالا آشنایی با وردپرس حرفه ای هستید درست ، اما به راحتی با تعریف کد اسلایدشو داخل index.php کار انجام میشه .

حالا اگر بخواید حتماً توی هدر تعریف کنید باید با دستور بهش بفهمونید که فقط صفحه اصلی نشون بده.

<?php if( is_home() ) { ?> <div id="slideshow"> <!-- Code Shoma --> </div> <?php } ?>

ممنونم ، همین کد رو میخواستم البته این کد برعکسه و درصفحاتی جز صفحه اصلی نشون میده :))

پوسته به علت صفحه اصلی کردن یک برگه خاص و توابع زیاد و نوع استایل پوسته ، نیاز به صرف وقت زیادی برای انجام کار به اون روال داشت !

بله آشنایی به وردپرس خوب اما کدنویسی مبتدی :دی

با تشکر از راهنمایی شما.

لینک به ارسال
در هم اکنون، Mesmaili گفته است :

ممنونم ، همین کد رو میخواستم البته این کد برعکسه و درصفحاتی جز صفحه اصلی نشون میده :))

پوسته به علت صفحه اصلی کردن یک برگه خاص و توابع زیاد و نوع استایل پوسته ، نیاز به صرف وقت زیادی برای انجام کار به اون روال داشت !

بله آشنایی به وردپرس خوب اما کدنویسی مبتدی :دی

با تشکر از راهنمایی شما.

الان دقیقاً چطوری کد برعکس هستش ؟ داره کد خودش میگه اگر این صفحه اصلی هستش این اطلاعات رو نشون بده  !

که حالا میتونید براش دستور else هم اضافه کنید و ...

مطالعه کنید ...

http://codex.wordpress.org/Conditional_Tags

لینک به ارسال
در هم اکنون، وردپرس فارسی گفته است :

الان دقیقاً چطوری کد برعکس هستش ؟ داره کد خودش میگه اگر این صفحه اصلی هستش این اطلاعات رو نشون بده  !

که حالا میتونید براش دستور else هم اضافه کنید و ...

مطالعه کنید ...

http://codex.wordpress.org/Conditional_Tags

آره برای خودم هم جالب بود این اتفاق :))

بله دارم مطالعه میکنم. سپاس دوست عزیز.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، وردپرس فارسی گفته است :

با سلام

متاسفانه من این کد و کدهای مشابه رو تست میکنم ، اسلایدر رو از صفحه اصلی حذف میکنند !

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، amirali.bk گفته است :

میشه کدی که استفاده میکنید رو بزارید اینجا

کدی که شما دادید 

+

<?php if( !is_home() || !is_front_page() ) : ?>
<?php masterslider(2); ?>
<?php endif; ?>

else هم تست کردم، اون هم جواب نداد !

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، Mesmaili گفته است :

کدی که شما دادید 

+

<?php if( !is_home() || !is_front_page() ) : ?>
<?php masterslider(2); ?>
<?php endif; ?>

else هم تست کردم، اون هم جواب نداد !

<?php if( is_home() || is_front_page()) echo do_shortcode( '[masterslider id="2"]' ) ?>

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، وردپرس فارسی گفته است :

<?php if( is_home() || is_front_page()) echo do_shortcode( '[masterslider id="2"]' ) ?>

سپاس اما باز هم توی همه صفحات به نمایش در میاد !!

لینک به ارسال
در هم اکنون، Mesmaili گفته است :

سپاس اما باز هم توی همه صفحات به نمایش در میاد !!

اون front_page رو بردارید باید درست بشه ...

<?php if(is_home()) echo do_shortcode( '[masterslider id="2"]' ) ?>

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، وردپرس فارسی گفته است :

اون front_page رو بردارید باید درست بشه ...

<?php if(is_home()) echo do_shortcode( '[masterslider id="2"]' ) ?>

توی صفحه اصلی "no item" اومد و توی صفحات دیگه اسلایدر همچنان هست ! 

لینک به ارسال

روی لوکال هاست دارم تست میکنم اینرو

از اینکه این کد درسته اطمینان دارم ، سوالم الان این شده کجای کار میلنگه که اینجوریه :))

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...