رفتن به مطلب

تغییر url wp-admin و wp-login, انجام شود یا نه؟!

sasan_dingo

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمام دوستان و اساتید محترم وردپرسی, آیا تغییر نام wp-admin و wp-login در امنیت تاثیر گذار است؟! و اگر هست کدام راه را پیشنهاد میکنید؟
به شدت مهم!

سپاس

لینک به ارسال
در هم اکنون، وردپرس فارسی گفته است :

سلام

شما روی فولدر wp-admin از داخل سی پنل پسورد بزار کافی هستش ...

من قبلا این کارو میکردم اما تو هاست جدیدم یه مشکلی دارم با پسورد گذاشتن روی wp-admin اونم اینه که وقتی پسورد عملی میشه رو تمام بخش های دامنه سایت پسورد گذاشته میشه که درگیر حلشم، اما برای رینیم کردن این دوتا  wp-admin و wp-login چی پیشنهاد میکنید شما که درست تر باشه؟؟؟!

لینک به ارسال

شاید این موضوع به این تاپیک ربط نداشته باشه اما قبلا این مشکلو نبود که کل سایت پسورد بخواد زمانی که روی پوشه wp-admin از دایرکت ادمین پسورد میزاشتم، بررسی کردم دیدم مشکل از اینجاست http://www.sitename.com/wp-admin/admin-ajax.php بکی دوتا از پلاگینام درخواست به این فایل در پوشه wp-admin میدن نمیدونم چطور باید حل کنم مشکلو که مثل قبل پسورد فقط روی http://www.sitename.com/wp-admin باشه نه کل سایت شما نظری دارین؟!

لینک به ارسال

خیر به این مشکل تاحالا بر نخوردم ، و اصلاً سمت پسورد گذاری اینجور موارد نمیرم کلاً چون یه چیز بیهوده هستش و فقط وقت میگیره که چیکار کنم چیکار نکنم چطوری مخفی کنم و ... اون کسی ه.ک.ر واقعی باشه و بخواد نفوذ کنه با این چیز های ساده به مشکل نمیخوره ...

اون افزونه ای هم که قبلاً تاپیک زده بودید در بارش ( hide my wp ) برای مخفی کردن وردپرس افزونه خیلی خوبی بود از همون استفاده کنید.

لینک به ارسال
در هم اکنون، وردپرس فارسی گفته است :

خیر به این مشکل تاحالا بر نخوردم ، و اصلاً سمت پسورد گذاری اینجور موارد نمیرم کلاً چون یه چیز بیهوده هستش و فقط وقت میگیره که چیکار کنم چیکار نکنم چطوری مخفی کنم و ... اون کسی ه.ک.ر واقعی باشه و بخواد نفوذ کنه با این چیز های ساده به مشکل نمیخوره ...

اون افزونه ای هم که قبلاً تاپیک زده بودید در بارش ( hide my wp ) برای مخفی کردن وردپرس افزونه خیلی خوبی بود از همون استفاده کنید.

من تا به حال دوتا افزونه از کدکنیون گرفتم که یکیش همین hide my wp یکم سنگین میکنه اما خوبه ولی مشکلی که دارم هردو افزونه که خریدم وقتی لایسنس نامبرشو وارد میکنم برای آپدیت و تایید به مشکل بر میخرم به دلیل اینکه هاست و سرورم هردو داخلی هستن نمیتونم اتصال پیدا کنم به دلیل تحریم از اونورم اومدم هاستو انتقال دادم به اوروپا لایسنو والرد کردم اما دباره انتقال دادم به ایران همون داستان بود کلا یه وضعی نمیدونم بقیه دوستان وردپرسی چطوری با این اوضاع کنار میان هیچی که تحت لایسنس امریکا یا اروپا باشه نمیشه نصب کرد هاست ایران باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...