DariushGreat

فوري: 500 Internal Server Error براي admin-ajax

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

تا امروز صبح مشكلي نداشتم. فرم‌ها رو كه پر مي‌كردم جواب مي‌داد. ولي از امروز صبح كلا اينجوري شده. همش براي admin-ajax.php خطاي internal server error مي‌گيره و اي‌جكس اصلا كار نمي‌كنه. چي كار كنم؟

سپاس واسه راهنمايي

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا فهمیدم. مشکل از قالبمه. ولی از کجا بفهمم چی مشکل ایجاد کرده؟ :/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایل wp-config.php رو باز کن و کد زیر رو پیدا کن

define('WP_DEBUG', false);

و false رو true کنید و ذخیره کنید و بعد از رفرش مجدد سایت پیام های خطا رو مشاهده می کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سپاسگذارم جناب جواد :wub:

یک کد بی‌مصرف زده بودم که Fatal Error می‌داد. پاکش کردم، فاصله افزوده میون کدهای فانکشن رو هم پاک کردم، با افزونه Theme Checker هم پوسته رو وارسی کردم و خطاها و پیشنهادهاش رو انجام دادم مشکل برطرف شد :)

بازم سپاسگذارم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط fastracket
      با سلام خدمت اساتید بزرگوار
      برخی از مواقع صفحات سایت با خطای زیر روبرو می شوند . مخصوصا فرم ورود و ثبت نام و زمان ایجاد تغییرات در داشبرد چرا ؟
      Internal Server Error
      The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
      Please contact the server administrator, webmaster@skysafety.ir and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
      More information about this error may be available in the server error log.
      Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
      خصوصیات سایت : skysafety.ir
      1- صفحه index.html به صورت دستی و به شکل html طراحی شده ، که هیچ وقت با مشکل بالا روبرو نمی شود و به راحتی نمایش داده میشه .
      2-ورد پرس در پوشه wp نصب شده و صفحه index wordpress در آدرس /skysafety.ir/wp قابل دسترسه و مابقی صفحات نیز در ورد پرس طراحی شده .
      خواهش مندم پیشنهاد نصب دوباره ورد پرس خارج از پوشه را ندید ، راه حل بهتر از این ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چون طراحی دوباره سایت با کلی افزونه و تنظیمات و مطالب و کاربر و .. فاجعه ای عظیمه برام !!