• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
      بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
      بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
mortezaazimi

ساخت یک برگه مختص هر کاربر

23 پست در این موضوع قرار دارد

سلام وقت بخیر

من در حال ساخت سایت برای یک اموزشگاه هستم . من میخوام یک برگه یا یک صفحه بسازم که وقتی کاربران واردش میشن به صورت خودکار برگه مخصوص به اون کاربر رو باز کنه حالا یا از روی نام برگه و یا از روی id

آیا امکان این کار هست ؟ اگه هست لطفا راهنمایی کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شدنی هست یک مقدار برنامه نویسی میخواد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای اختصاص برگه به هر کاربر باید کاربر وارد سایت بشه یعنی نام کاربری و رمزعبور داشته باشه نه اینکه با هر سیستمی که وارد برگه ای شد هدایت بشه به برگه مخصوص خودش ...

برای اینکار میتونید از افزونه پروفیل کاربری وردپرس استفاده کنید.

https://wordpress.org/plugins/user-profile/

https://wordpress.org/plugins/profile-builder/

افزونه پروفایل کاربری وردپرس شبیه فیس بوک User Profile

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، rezakianoosh گفته است :

برای اختصاص برگه به هر کاربر باید کاربر وارد سایت بشه یعنی نام کاربری و رمزعبور داشته باشه نه اینکه با هر سیستمی که وارد برگه ای شد هدایت بشه به برگه مخصوص خودش ...

برای اینکار میتونید از افزونه پروفیل کاربری وردپرس استفاده کنید.

https://wordpress.org/plugins/user-profile/

https://wordpress.org/plugins/profile-builder/

افزونه پروفایل کاربری وردپرس شبیه فیس بوک User Profile

شما منظور من رو بد متوجه شدید. منظورم اینه که : کاربر بعد از لاگین کردن روی یک لینک کلیک میکنه و اون لینک کاربر رو هدایت میکنه به برگه مخصوص خودش که یک سری اطلاعات راجع به خودش توش هست.

مثلا ما سه تا کاربر دارد A B C هر سه تا یم برگه به نام خودشون دارن ولی همه روی یک لینک واحد کلیک میکنن و اون لینک اون ها رو هدایت میکنه به برگه هم نام خودشون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، a2h گفته است :

خودم هم فکر نمیکنم خیلی کدنویسی زیادی لازم داشته باشه . شما انجام میدید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، a2h گفته است :

من این کد رو پیدا کردم ولی مشکلش اینه که همه ی کاربرا رو به یک صفحه هدایت میکنه

function sl_login_redirect(){
    return home_url( '/your-page' );
}
add_filter( 'login_redirect', 'sl_login_redirect' );

من میخوام همین هدایت کردن انجام بشه ولی با این تفاوت که وقتی کاربری لاگین کرد وارده برگه ای با نام خودش بشه .مثلا کاربری با نام کاربری ” علی ” وارد برگه ای با نام ” علی ” بشه. میشه کدش رو بزارید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک قالب برگه بسازید مثلا به نام profile

و این کد را ابتداش بگذارید 

<?php
if(is_user_logged_in()) {
	wp_get_current_user();
?>
مابقی کدهای صفحه
<?php 
}
?>

و دیتاهای کاربر جاری رو توش به این صورت نمایش بدید 

<?php
echo $current_user->ID;//آیدی کاربر
echo $current_user->user_login;//نام کاربری
echo $current_user->user_nicename;// نام مستعار
echo $current_user->user_email;// ایمیل
echo $current_user->user_url;// نشانی سایت
echo $current_user->user_registered;// تاریخ ثبت نام 
echo $current_user->user_activation_key;// کد تایید
echo $current_user->user_status;//وضعیت کاربر
echo $current_user->display_name;// نام نمایشی
?>

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 ساعت قبل، imanfakhar گفته است :

یک قالب برگه بسازید مثلا به نام profile

و این کد را ابتداش بگذارید 

<?php
	wp_get_current_user();
?>
مابقی کدهای صفحه
<?php 
}
?>

و دیتاهای کاربر جاری رو توش به این صورت نمایش بدید 

<?php
echo $current_user->ID;//آیدی کاربر
echo $current_user->user_login;//نام کاربری
echo $current_user->user_nicename;// نام مستعار
echo $current_user->user_email;// ایمیل
echo $current_user->user_url;// نشانی سایت
echo $current_user->user_registered;// تاریخ ثبت نام 
echo $current_user->user_activation_key;// کد تایید
echo $current_user->user_status;//وضعیت کاربر
echo $current_user->display_name;// نام نمایشی
?>

من میخوام وقتی مثلا کاربری با نام کاربری ” علی ” لاگین کرد وارد برگه ای با نام ” علی ” بشه با این کد میشه این کارو کرد؟ یعنی من برای هر کاربر یک برگه بسازم و وقتی کاربر وارد شد بعد از کلیک روی یک لینک وارد برگه ی خودش بشه یعنی وردپرس از روی نام کاربریش برگه ای که همنام اون هست رو باز کنه. دلیل این کار هم اینه که من میخوام برای کاربران تو برگه خودشون یه چیزی بزارم که فقط خود اون کاربر بتونه ببینه. به عنوان مثال نمرات هر ترمش رو بزارم

ویرایش شده در توسط mortezaazimi
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز خاصیت ورد\رس اینه که نیازی نباشه برای هرکاربر بیایید یک برگه جدید بسازید و به صورت ایستاتیک توش مطلب بگذارید 

شما اگر با کد نویسی آشنایی داشته باشید با استفاده از توابع وردپرس می تونید یک برگه بسازید که به صورت داینامیک به هر کاربر چیزی رو نمایش بده که قراره اون کاربر ببینه 

با استفاده از 

echo get_user_meta($user->ID, 'example', true);

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، imanfakhar گفته است :

دوست عزیز خاصیت ورد\رس اینه که نیازی نباشه برای هرکاربر بیایید یک برگه جدید بسازید و به صورت ایستاتیک توش مطلب بگذارید 

شما اگر با کد نویسی آشنایی داشته باشید با استفاده از توابع وردپرس می تونید یک برگه بسازید که به صورت داینامیک به هر کاربر چیزی رو نمایش بده که قراره اون کاربر ببینه 

با استفاده از 

echo get_user_meta($user->ID, 'example', true);

نه من با کدنویسی آشنایی ندارم. همون طور که توضیح دادم من میخوام یک سری اطلاعات و نمرات رو برای زبان آموزان به نمایش بزارم ولی تو یک برگه مختص به خودشون . فقط میخوام یک کد باشه که وردپرس تشخیص بده که کدوم برگه برای کدوم کاربره

این کدی که شما گذاشتید دقیقا چه کاری میکنه و جای example باید چی بنویسم ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر با کدنویسی آشنایی ندارید بهتره کارتون رو به یک برنامه نویس بسپرید چون نیاز شما با این کار رفع نمی شه اول باید یک فرمی ساخته بشه که نام شاگردان رو به تفکیک دروس ثبت نامی برای اپراتور سایت لیست کنه که از طریقش بشه نمره هر دانش آموز رو در هر درسی که ثبت نام کرده واردش کرد و براش اکشنی نوشته بشه که نمره مربوطه رو تو متای درس مورد نظر برای کاربر ذخیره کنه رو دیتابیس بعد وقتی نمره سرجای صحیحش قرار گرفت می شه با کدهایی که قبلا داده شد برگه ای رو طراحی که به هر کاربر اطلاعات مربوط به خودش رو نمایش بده این اطلاعات بجز نمره می تونه گزارش مالی و لیست کلیه دوره های گذرونده شده و هر اطلاعات مورد نیاز دیگه حتی لینک دانلود جزوات دوره های ثبت نام شده و حتی برگذاری آزمون آنلاین باشه اما همه موارد نیازمند برنامه نویسی اند 

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 9 ساعت قبل، imanfakhar گفته است :

اگر با کدنویسی آشنایی ندارید بهتره کارتون رو به یک برنامه نویس بسپرید چون نیاز شما با این کار رفع نمی شه اول باید یک فرمی ساخته بشه که نام شاگردان رو به تفکیک دروس ثبت نامی برای اپراتور سایت لیست کنه که از طریقش بشه نمره هر دانش آموز رو در هر درسی که ثبت نام کرده واردش کرد و براش اکشنی نوشته بشه که نمره مربوطه رو تو متای درس مورد نظر برای کاربر ذخیره کنه رو دیتابیس بعد وقتی نمره سرجای صحیحش قرار گرفت می شه با کدهایی که قبلا داده شد برگه ای رو طراحی که به هر کاربر اطلاعات مربوط به خودش رو نمایش بده این اطلاعات بجز نمره می تونه گزارش مالی و لیست کلیه دوره های گذرونده شده و هر اطلاعات مورد نیاز دیگه حتی لینک دانلود جزوات دوره های ثبت نام شده و حتی برگذاری آزمون آنلاین باشه اما همه موارد نیازمند برنامه نویسی اند 

شما اگه لطف کنید همین کاری رو که من میخوام کد رو برام بفرستید من بقیش رو خودم حل میکنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کاری که شما فرمودید که کلا اشتباهه و انجام دادن کار اشتباه هم که درست نیست 

ساخت برگه داینامیک هوشمند هم قبل الز ایجاد صفحه نیازه که مابقی مواردش انجام بشه 

با این وجود اگر نمی خواهید برای سایتتون هزینه کنید یک راه دیگه رو بهتونت عرض می کنم ولی توصیه نمی کنم کسی انجامش بده و فقط یک راه حله غیر اصولیه برای رفع مشکل شما 

قدم اول اینکه شناسه کاربری کاربران را صورت کنید یعنی از صفحه نمایش همه کاربران و ستون شناسه شناسه هرکس را بردارید 

Screenshot_38.png.53f1941ef8621e6ee2ae78

دوم اینکه از طریق پیشخوان - تنظیمات پیوندهای یکتا ساختار پیوند یکتا را بگذارید نام نوشته 

سوم اینکه از فایل page.php  قالبتون یک کپی بگیرید و اسمش رو مثلا بگذارید student-page.php 

چهارم فایل رو باز کنید و ابتداش وارد کنید 

<?php 
/* template name: student page*/?>

پنجم توی فایل بگردید دنبال 

while(have_posts()) : 
the_post();

و بعدش وارد کنید 

global $user_login, $user_level;
$usersingle = '-'.$user_login;
}
else {
$usersingle = 'none';
}
$postname = $post->post_name;
if($postname == $usersingle || $user_level>=8)  : 

ششم تو فایل بگردید دنبال 

endwhile;

و قبلش وارد کنید 

endif;

هفتم برای هر کاربر اطلاعات دلخواهتون رو تو یک برگه  با قالب student page منتشر کنید و نام برگه رو بگذارید اسلش + شناسه کاربری یعنی یک خط تیره قبل از شناسه کاربری بگذارید 

هشتم اگر می خواهید کاربران خودکار به برگه ی خودشون هدایت بشند: 

فایل header.php قالبتون رو باز کنید و در ابتداش قبل از هر کدی بنویسید 

<?php 
if(is_user_logged_in() && $user_level<8 && !is_single($usersingle)) {
$location = site_url('/'.$usersingle);
wp_redirect($location);
exit;
} 
?>

توجه: اینکار در دراز مدت با توجه به بالا رفتن حجم برگه های منتشر شده مصرف منابعتون رو بالا می بره 

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، imanfakhar گفته است :

کاری که شما فرمودید که کلا اشتباهه و انجام دادن کار اشتباه هم که درست نیست 

ساخت برگه داینامیک هوشمند هم قبل الز ایجاد صفحه نیازه که مابقی مواردش انجام بشه 

با این وجود اگر نمی خواهید برای سایتتون هزینه کنید یک راه دیگه رو بهتونت عرض می کنم ولی توصیه نمی کنم کسی انجامش بده و فقط یک راه حله غیر اصولیه برای رفع مشکل شما 

قدم اول اینکه شناسه کاربری کاربران را صورت کنید یعنی از صفحه نمایش همه کاربران و ستون شناسه شناسه هرکس را بردارید 

Screenshot_38.png.53f1941ef8621e6ee2ae78

دوم اینکه از طریق پیشخوان - تنظیمات پیوندهای یکتا ساختار پیوند یکتا را بگذارید نام نوشته 

سوم اینکه از فایل page.php  قالبتون یک کپی بگیرید و اسمش رو مثلا بگذارید student-page.php 

چهارم فایل رو باز کنید و ابتداش وارد کنید 

<?php 
/* template name: student page*/?>

پنجم توی فایل بگردید دنبال 

while(have_posts()) : 
the_post();

و بعدش وارد کنید 

}
else {
$usersingle = 'none';
}
$postname = $post->post_name;
if($postname == $usersingle || $user_level>=8)  : 

ششم تو فایل بگردید دنبال 

endwhile;

و قبلش وارد کنید 

endif;

هفتم برای هر کاربر اطلاعات دلخواهتون رو تو یک برگه  با قالب student page منتشر کنید و نام برگه رو بگذارید اسلش + شناسه کاربری یعنی یک خط تیره قبل از شناسه کاربری بگذارید 

هشتم اگر می خواهید کاربران خودکار به برگه ی خودشون هدایت بشند: 

فایل header.php قالبتون رو باز کنید و در ابتداش قبل از هر کدی بنویسید 

<?php 
if(is_user_logged_in() && $user_level<8 && !is_single($usersingle)) {
$location = site_url('/'.$usersingle);
wp_redirect($location);
exit;
} 
?>

توجه: اینکار در دراز مدت با توجه به بالا رفتن حجم برگه های منتشر شده مصرف منابعتون رو بالا می بره 

خیلی ممنون من کار هارو انجام دادم فقط 2 تا مشکل هست یکی این که اون برگه دیگه قالب اصلی سایت رو نداره و یک صفحه سفیده که مطالب رو نشون میده یعنی اصلا قالبی نداره و 2 این که وقتی کاربر لاگین میکنه مستقیم وارد برگه نمیشه  ویک بار باید آدرس اصلی سایت رو بزنه و وقتی وارد نوشته های برگه نمایش داره نمیشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کار رو انجام دادید؟

نقل قول

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، imanfakhar گفته است :

این کار رو انجام دادید؟

بله دقیقا همین کار رو کردم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، imanfakhar گفته است :

این کار رو انجام دادید؟

مشکل قالب برگه رو رفع کردم. ولی مشکل انتقال کاربر بعد لاگین حل نمیشه . وقتی کاربر لاگین میکنه و دوباره آدرس رو میزنه این ارور میاد

The page isn't redirecting properly

ویرایش شده در توسط mortezaazimi
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

شما می‌بایست:

1. یک Post_Type درست کنید (برای نمونه User) و taxonomy های دلخواه رو درست کنی. سپس یکبار پیوند یکتا رو ذخیره کنی تا کار کنه.
  2. براش پرونده‌های تک برگ و بایگانی و تکسونومی درست کنید یا اگر دارای پرونده content هست شرط براش درست کنید.
  3. این کد رو به فانکشن بیافزایی:
<?php function user_profile_page() {
  $current_user = wp_get_current_user();
  return '/user/'. $current_user -> user_login;
}

add_filter('login_redirect', 'user_profile_page'); ?>

البته چون خودم آزمایش نکردم نمی‌تونم بگم پاسخ می‌ده یا نه. پس پیش از کاری از محتویات فانکشن پشتیبان بگیر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 12 ساعت قبل، mortezaazimi گفته است :

مشکل قالب برگه رو رفع کردم. ولی مشکل انتقال کاربر بعد لاگین حل نمیشه . وقتی کاربر لاگین میکنه و دوباره آدرس رو میزنه این ارور میاد

The page isn't redirecting properly

ببینید منکه خدمتتون عرض کردم برای اینکه کارتون رو اصولی درست انجام بدید حتما باید برنامه نویس براتون انجامش بده ری دایرکت صحیح مراحلی داره که باید تو قالبتون اعمال شده باشه 

موردتون به این سادگی نیست که بشه با یه راهنمایی انجامش داد 

کاری که شما خواستید :

نقل قول

من میخوام یک سری اطلاعات و نمرات رو برای زبان آموزان به نمایش بزارم ولی تو یک برگه مختص به خودشون . فقط میخوام یک کد باشه که وردپرس تشخیص بده که کدوم برگه برای کدوم کاربره

الان اینرو تشخیص می ده یعنی کاربر با شناسه imanfakhar نشانیش 

http://site.com/-imanfakhar

هست اگر اینکار براتون کفایت نمی کنه با برنامه نویس صحبت کنید 

گاهی هزینه کردن لازمه و الا در نهایت به یک سیستم سالم و به دردخور نمی رسید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، imanfakhar گفته است :

ببینید منکه خدمتتون عرض کردم برای اینکه کارتون رو اصولی درست انجام بدید حتما باید برنامه نویس براتون انجامش بده ری دایرکت صحیح مراحلی داره که باید تو قالبتون اعمال شده باشه 

موردتون به این سادگی نیست که بشه با یه راهنمایی انجامش داد 

کاری که شما خواستید :

الان اینرو تشخیص می ده یعنی کاربر با شناسه imanfakhar نشانیش 

http://site.com/-imanfakhar

هست اگر اینکار براتون کفایت نمی کنه با برنامه نویس صحبت کنید 

گاهی هزینه کردن لازمه و الا در نهایت به یک سیستم سالم و به دردخور نمی رسید

بله تشخیص میده ولی برگه رو نشون نمیده. میشه این مشکل رو هم حل کنید. ممنون میشم. این سایت برای یک آموزشگاه و مدیریش هزینه نمیکنه و بنا به دلایلی من مجبورم این کار رو انجام بدم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کد رو به اینصورت تغییر بدید و چک کنید 

فایل index.php  را باز کنید و قبل از تمام کدها این کد را وارد کنید و تست کنید 

<?php
if(is_user_logged_in() && $user_level<8 && !is_page($usersingle)) {
$location = 'Location: '.get_bloginfo('url').'/'.$usersingle;
header($location);
exit;
}
?>

این کدها رو هم به فایل functions.php قالب

function restrict_admin_with_redirect() {
$usersingle = '-'.$current_user->user_login;

if ( ! current_user_can( 'manage_options' ) && ( ! defined( 'DOING_AJAX' ) || ! DOING_AJAX ) ) {
		wp_redirect( site_url($usersingle) ); 
		exit;
	}
}

add_action( 'admin_init', 'restrict_admin_with_redirect', 1 ); 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 15 ساعت قبل، imanfakhar گفته است :

کد رو به اینصورت تغییر بدید و چک کنید 

فایل index.php  را باز کنید و قبل از تمام کدها این کد را وارد کنید و تست کنید 

<?php
if(is_user_logged_in() && $user_level<8 && !is_page($usersingle)) {
$location = 'Location: '.get_bloginfo('url').'/'.$usersingle;
header($location);
exit;
}
?>

این کدها رو هم به فایل functions.php قالب

function restrict_admin_with_redirect() {
$usersingle = '-'.$current_user->user_login;

if ( ! current_user_can( 'manage_options' ) && ( ! defined( 'DOING_AJAX' ) || ! DOING_AJAX ) ) {
		wp_redirect( site_url($usersingle) ); 
		exit;
	}
}

add_action( 'admin_init', 'restrict_admin_with_redirect', 1 ); 

تست کردم نشد. باز هم همون مشکل ارور رو داره

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تعجبی نداره 

روش همینه ولی اگر قرار بود شما به درستی بتونید کار یه برنامه نویس رو انجام بدید تعجب داشت اینرو باید مدیر آموزشگاهتون هم بدونه 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط vazizi69@yahoo.com
      سلام 
      چطور میتونم برای صفحه اصلی سایت و صفحه فروشگاه و یا برگه های دیگه برای هر کدوم  فهرست منو ( منوی اصلی افقی بالای صفحه ) متفات داشته باشم 
      مثلا منوی افقی بالای صفحه مخصوص محصولات رو فقط تو صفحه فروشگاه دیده بشه و در صفحه دیگه ای از سایت منوی دیگه ای رو تنظیم کنم که نشون داده بشه
    • توسط sharis_s
      سلام
      من یک وبسایت داخلی با استفاده از wamp راه انداختم و روش وردپرس نصب کردم
      می خواهم از قسمت منو، به برخی از فولدرهای سرور دسترسی داشته باشم.
      یعنی وقتی روی گزینه ای که توی منو هست کلیک می کنی، یه فولد از سرورم باز بشه
      از قسمت نمایش => فهرست ها گزینه پیوند دلخواه رو امتحان کردم. ولی هیچ لینکی UNC به خودش نمی گیره
      حالت های زیر رو هم امتحان کردم
      file://///servername/foldername
      file:///servername/foldername
      file://servername/foldername
      از افزونه page links to  هم استفاده کردم ولی فرقی نداشت.

با استفاده از فرمت آدرس file://///servername/foldername/text.txt می تونم از داخل یه متن فایل ها رو باز کنم ولی خود فولد باز نمی شه.
      و این که می خواهم خود منو لینک داشته باشه نه یه متن توی نوشته.
      از IE هم استفاده شده و در قسمت Comparability و  Security نیز اضافه شده و هیچ فرقی نداشت.

• توسط mani261
      سلام وردپرسی‌های عزیز؛
      من قصد دارم برای یک نوع پست سفارشی که کاربران با نقش مشترک ارسال می‌کنند امکان اختصاص نام کاربر به عنوان نویسنده رو بگذارم. وردپرس توی پیشخوان ستون Author نام فرستنده رو درست نشون می‌ده اما در حالت ویرایش فقط نام نویسندگان مدیر سایت دیده می‌شه.
      از این سایت کد زیر رو پیدا کردم که با تغییر پارامتر، تمام کاربران رو در بخش ویرایش نشون می‌ده منتها مشکل اینه که به صورت پیش‌فرض، کاربر نویسنده اصلی انتخاب نمی‌شه و با هر بار ویرایش مجدد نام نویسنده به اول فهرست (یا ادمین) تغییر پیدا می‌کنه. چه جوری
      post_author رو انتخاب کنم که هر بار تغییر نکنه؟

add_filter('wp_dropdown_users', 'MySwitchUser'); function MySwitchUser($output) { //global $post is available here, hence you can check for the post type here $users = get_users(); $output = "<select id=\"post_author_override\" name=\"post_author_override\" class=\"\">"; //Leave the admin in the list $output .= "<option value=\"1\">Admin</option>"; foreach($users as $user) { $sel = ($post->post_author == $user->ID)?"selected='selected'":''; $output .= '<option value="'.$user->ID.'"'.$sel.'>'.$user->display_name.'</option>'; } $output .= "</select>"; return $output; }  
    • توسط sajadszm
      با سلام!
      تقاضا دارم نحوه ی کار با  شرت کات وب سایت  taknod.com را توضیح دهید!
    • توسط mehrshadm
      سلام. من خیلی مبتدی هستم و سایتمو هم تازه ایجاد کردم.
      من قصد دارم هر دسته رو متصل کنم به برگه ای خاص. یعنی طوریکه با انتخاب برگه ی مورد نظر، نوشته های اون دسته ای که براش تعیین کردم نشون داده بشه.
      جستجویی هم که در این مورد انجام دادم با چیزی مثل کدنویسی امکانپذیره که من ازش چیزی سر در نیاوردم و طبق متنهای اموزشی انجام دادم موفقیت امیز نبود.
      میخواستم بدونم افزونه ای برای این کار نیست که بشه راحت تر اینکارو انجام داد؟ یا اینکه طریقه انجام با اون کوئری رو ساده تر میشه توضیح داد؟
      سپاس