رفتن به مطلب

مشاوره در ایجاد فروشگاه

ahadto

پست های پیشنهاد شده

با سلام

قصد راه انداز یک فروشگاه آنلاین رو داشتم که قراه به این صورت فعالیت کنه:

1. قسمت ویدئوهای آموزشی که بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود با زمان محدود برای دانلود به شخص داده می شود و برای هر بار دانلود باید لینک جدید صادر شود، همچنین امکان خرید dvd آموزشها هم موجود باشه، یعنی به هر دو صورت

2. اجناس دیگری که به صورت پستی برای شخص ارسال بشود

3. کد تخفیف و عضویت ساده و ... هم از مزایای استفاده باشه

خلاصه اینکه می خوام یه فروشگاه ساز کامل باشه

اما حالا موندم که از وردپرس و woocommerce استفاده کنم برای این کار و آیا اصلا این چیزهایی که من می خوام رو داره، چیزی که این رو توی ذهنم تقویت می کنه بحث سئو هست و اینکه شاید بخوام سایت جنبه های دیگری هم داشته باشه مثلا پست های عادی منتشر کنم و ... و یا اینکه از اسکریپت های مخصوص این کار استفاده کنم که اصلا نمی دونم چجوری هستن و کدوم بهتره، چون تا حالا باهاشون کار نکردم، با تشکر از دوستان

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز اما کار من فراتر از اینهاست، قراره یه فروشگاه بزرگ باشه، حتی به فکر اسکریپت نویسی افتادم که هزینه خیلی زیادی داشت، یه چیز اساسی می خوام که اگر به چیزهای دیگه ای هم در آینده نیاز پیدا کردم پاسخگو باشه، تشکر

لینک به ارسال

ممنون

میشه یکی از دوستان که هم تجربه ووکامرس و همچنین اسکریپت های مخصوص رو داره یه مقایسه کامل کنه، مزایا و معایب هر کدوم، فکر می کنم سایر دوستان هم به اینجور بررسی نیاز داشته باشند، همچنین اینکه معمولا فروشگاه های بزرگ با توجه به نیازهایی که گفتم از چی استفاده می کنن؟ تشکر

لینک به ارسال
در 30 دقیقه قبل، ahadto گفته است :

ممنون

میشه یکی از دوستان که هم تجربه ووکامرس و همچنین اسکریپت های مخصوص رو داره یه مقایسه کامل کنه، مزایا و معایب هر کدوم، فکر می کنم سایر دوستان هم به اینجور بررسی نیاز داشته باشند، همچنین اینکه معمولا فروشگاه های بزرگ با توجه به نیازهایی که گفتم از چی استفاده می کنن؟ تشکر

http://hamyarwp.com/category/tutorials/wocommerce-tutorials/

لینک به ارسال

دوستان عزیز کسی نیست که یه مقایسه کامل انجام بده؟! یا حداقل یه مقاله ای نوشته ای چیزی معرفی کنه که کاملا بررسی کرده باشه

لینک به ارسال

درود ، 

به نظر شخصی من ووکامرس از هر نظر از اسکریپت های پر از مشکلات بهتر است ، و نه تنها موارد ذکر شده شما را دارد ، بلکه فرارتر از اینها هم می توان از این افزوونه عالی و سیستم مدیریت محتوای قدرتمند وردپرس بهره برد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...