رفتن به مطلب

ایجاد یک session و یا کوکی

پست های پیشنهاد شده

سلام

من برای سایتی که ایجاد کردم با مشکل مواجه شدم چون قسمت ورود و همین طور ثبت نام رو خودم نوشتم

( با تغییراتی که در fanction  دادن و توابعی که نوشتم )

ولی مشکلی که دارم اینه وقتی فردی وارد میشه اگر همزمان از نقطه ای دیگه کسی لوگین کنه میتونه اطلاعات اون فرد رو ببینه چون من از session  استفاده نکردم وقتی هم دستور ایجادش رو میدم ارور میده خواستم وقتی وارد میشه یک کوکی ایجاد کنم باز هم ارور میده

چه کار میتونم بکنم

ممنون میشم کسی کمکم کنه

لینک به ارسال

من از دستور setcookie ایتفاده میکنم اما این ارور رو میده

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\xampp\htdocs\Univercity\wp-includes\nav-menu-template.php:379) in و بعدش ادرس سایتی که فعلا لوکال هم هست

اگر میشه در این باره یکی راهنمییم کنه

لینک به ارسال

دستور رو باید قبل از get_header()  ایجاد کنید و بهتر اینه که یک قالب برگه جدا برای اکشنهاتون بسازید که اصلا get_header رو توش فراخوانی نکرده باشید.

لینک به ارسال

ولی برای اینکه کلیه نکات ایمنی رعایت بشه بهتره از ورودی خود وردپرس استفاده کنید با توجه به اینکه این ورودی کاملا قابل هوک زدن و شخصی سازیه مشکلتون با لاگین خود وردپرس رو بفر مایید اونرو حلش کنید خیلی بهتر از ساخت ورودی های غیر ایمنه

لینک به ارسال

مشکل من با ورودی خود ورد رس اینه که میخوام ا اطلاعات کاربری که وارد شده بعدا استفاده کنم مثلا در انتخاب واحدی که نوشتم بگم این فردی که الان کانکت شده این درس رو انتخاب کنه ولی تو اینجا مشکل دارم یعنی چطور یوزر فعال رو انتخاب کنم و بگم این فرد این کار رو انجام بده

ممنون میشم تو این زمینه هم راهنمایی کنید و دستوراتش رو بگید یعنی اکتیو یوزر رو انتخاب کنم

و همینطور برای ورود باید صفحه ایجاد شده رو برای ورود رو دستکاری کنم نمیدونم ادرسش کجاست

سپاس

لینک به ارسال

شما فرمی که ساختید رو هم می تونید استفاده کنید ولی بجای نوشتن یک اکشن مجزا اکشنش رو بر اساس توابع وردپرس باید بنویسید 

ورد\رس به هر کاربر یک آی دی می ده و می شه با استفاده از اون آی دی برای کاربر متای کاربری ساخت و توی اون متا ها مقادیر مختلف رو قرار داد اگر فرصتش پیش بیاد ظرف چند روز آینده یک پروژه آموزشگاهی برای نمونه می گذارم که اگر با توابع وردپرس آشنا باشید می تونید ازش استفاده کنید و الا بهتره کارتون رو به یک برنامه نویس وردپرس کار بدید

لینک به ارسال

سلام

استاد میشه اون مثال رو امروز قرار بدید

مشکل اینه من فردا باید این رو ارائه کنم ولی همون طور که گفتم نتونستم session براش ایجاد کنم و کل مشکل بالا برای همینه

حالا اگر کسی بتونه برام انجام هم بده من فایل رو میتونم براش بفرستم و با هم صحبت میکنیم

الان من مشکلم در همینه

سپاس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...