رفتن به مطلب

برنامه قرعه کشی

mk-73

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام،

من یک برنامه میخوام بنویسم که کار قرعه کشی را انجام بده حالا با C#،یا phpبعد الان من برنامه ام به این شکل میخوام باشه که تعدادی عددرا دریافت کند وزمانی رو دکمه قرعه کشی کلیک میکنیم 00000وجود داشته باشه وبصورت رندوم یکی عدد انتخاب کنه،بهمین سادگی فقط مشکلی هست چند وقتیه بدلیل مشکلات هر دوزبان را کار نکردم فراموش شده:(:(ممنون میشم اساتید یک راهنمایی بکنند./

ویرایش شده توسط mk-73
لینک به ارسال
<?php 
if(isset($_POST['lottery'])) {
$a = rand(0, 9);
$b = rand(0, 9);
$c = rand(0, 9);
$d = rand(0, 9);
$output = $a.''.$b.''.$c.''.$d;
}
else {
$output  = '0000';
}
?>
<form method="post" action="/">
<h2>شماره برنده قرعه کشی: <?php echo $output;?></h2>
<p><input type="submit" name="lottery" value="انجام قرعه کشی"></p>
</form>

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، imanfakhar گفته است :

<?php 
if(isset($_POST['lottery'])) {
$a = rand(0, 9);
$b = rand(0, 9);
$c = rand(0, 9);
$d = rand(0, 9);
$output = $a.''.$b.''.$c.''.$d;
}
else {
$output  = '0000';
}
?>
</form>

استاد ممنون از کدی که نوشتید ولی من میخوام فرض کنید اعداد بین 1تا 300را در یک لیست ثبت کنم وبعد در بین این اعداد قرعه کشی انجام بشه،الان من این کد شما را تست فقط یک خروجی داره کاری  نمیکنه عدد هم نمیگیره؟>

لینک به ارسال

شما چیز دیگه ای پرسیدید که پاسخش اون بود 
الان هم سوالتون رو کامل مطرح نکردید کاری که می خواهید انجام بدید رو کامل و درست شرح بدید تا بشه راهنمایی کرد

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، imanfakhar گفته است :

شما چیز دیگه ای پرسیدید که پاسخش اون بود 
الان هم سوالتون رو کامل مطرح نکردید کاری که می خواهید انجام بدید رو کامل و درست شرح بدید تا بشه راهنمایی کرد

استاد ببینید من میخوام یک برنامه قرعه کشی باشه،حالا هرچند این استاندارد نیست ولی خب فعلا میخوام از این استفاده کنم،بعد توسعه اش بدم،

ببینید من میخوام فرض کنید از اعداد 1تا300را وارد کنم حالا از بین این اعداد یکی را انتخاب کنه،خب حالا ممکنه ایندفعه اعداد بین 1تا 300بود دفعه بعد خواستم اعداد بین 1-400را یکی را انتخاب کنه ،وهمچنین مراحل کی طی میشه تا یک اعداد را بصورت رندوم انتخاب میکنه نمایش بده مثلا 000012.من یکم مطالعه کردم فکر کنم بشه با تابع randاین کار را کرد اما اعداد را نمیدونم چگونه در یک لیست قرار بدم یا ارایه ان انتخاب کنه،

لینک به ارسال
<?php 
if(isset($_POST['lottery']) && isset($_POST['min']) && isset($_POST['max'])) {
$min = $_POST['min'];
$max = $_POST['max'];
$output = rand($min, $max);
}
else {
$output  = '0000';
}
?>
<p><label for="min">از عدد </label><input type="number" name="min" id="min" value="<?php if(isset($_POST['min'])) echo $_POST['min']; else echo 1;?>" min="0"></p>
<p><label for="max">تا عدد </label><input type="number" name="max" id="max" value="<?php if(isset($_POST['max'])) echo $_POST['max']; else echo 300;?>" min="0"></p>
</form>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...