رفتن به مطلب

تفاوت ریدایرکت کردن 301-302-303

پست های پیشنهاد شده

ریدایرکت انواع متفاوتی دارد که از هر نوع آن هدف خاصی دنبال  می شود.هر دو نوع ریدایرکت ۳۰۱ و ریدایرکت ۳۰۲ ، مشابه هم عمل می کنند و در هر دو نوع، هم کاربر و هم خزنده های موتورهای جستجوگر از آدرس قدیم به آدرس جدید منتقل می شوند. اما ریدایرکت ۳۰۱ به معنی انتقال دائم و همیشگی است در حالی که ریدایرکت ۳۰۲ به معنی انتقال موقت است

لینک به ارسال

متشکر اما بنده این اطلاعات را از اینترنت مهندس جان به دست اورده بودم میخواستم ببینم کدام ریدایرکت مانع ایندکس شدن دامنه جدید می شود و تاثیری در سئو و رتبه سایت اصلی ندارد؟

من یک دامنه جدید خریدم نمیخوام دامنه اصلی رتبشو از دست بده این دامنه را فقط جهت داشتن ir خریداری کردیم.

لینک به ارسال

زمانی که میخواهید از دو دامنه مشابه استفاده کنید و  وب سایتتان با هر دو دامین باز شود نیازی به ریدایرکت نیست چون این به خودی خود باعث ضرر به وب سایتتان میشود

بهتر است دامین را پارک کنید تا وب سایت با هر دامینی باز شود 

از ریدایرکت 301 همانطور که عرض کردم زمانی استفاده می کنیم که یخواهیم دامین سایت رو تغییر بدیم و به موتور های جستجو بفهامانیم که این دامین جدید کپی کننده نیست بلکه دامین جدید سایت است

اصولا چند دامین با پسوند متفاوت صرفا برای حفظ امنیت شغلی ثبت میشه و بدون کاربرد باقی میماند تا نام برند تثبیت شده باقی بماند

اما بعضا برخی ها از چند دامین استفاده میکنند که از نظر شخص من کمی اشتباه است چون که در این صورت از یک مطلب دو ایندکس یکسان با دو دامین داریم !!!

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۵/۱/۲۴ ه‍.ش. at 11:38، amator گفته است :

سلام فرق این 3 نوع ریدایرکت چیه؟ و کدوم مورد باعث تضعیف سئو و رتبه سایت هدف نمی شود

دامنه ای را که خریدین با ریدایرکت 301 به دامنه اصلی ریدایرکت کنید. بهترین راه جهت جلوگیری سئو منفی هم همین راه هستش.

درضمن به هیچ عنوان پارک نکنید. زیر مشکل مطالب تکراری براتون به وجود میاد.

یه چیز دیگه هم اینکه سوالات مربوط به سئو رو توی بخش خودش مطرح کنید تا دوستانی که تجربه بیشتری از سئو دارن پاسخ بدن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...