Pouya

قالب مجهز و زیبای خبری / مجله ای - فارسی Arras 1.5.3

8 پست در این موضوع قرار دارد

این بار پوسته وردپرس Arras را برای شما ترجمه نموده ایم. در اصل، این پوسته، یک پوسته خبری می باشد. ولی شما می توانید آن را به عنوان یک پوسته مجله ای نیز استفاده کنید.

screenshot.jpg

از جمله ویزگی های منحصر به فرد این قالب، داشتن یک پنل مدیریت مجهز مجزا می باشد. اما ما به طور مختصر به چند ویژگی دیگر این پوسته نیز اشاره می کنیم:

- امکان تعیین نمایش 1 تا 4 سایدبار

- امکان تعیین متن کپی رایت

- امکان نمایش مطالب مورد نظر شما (در دسته های گوناگون و با هم) در اسلاید شو

- امکان نمایش نوشته های موضوعات در سه قسمت (در صفحه اصلی) و به اشکال گوناگون

- ساخت تصویر شاخص به طور اتوماتیک

- امکان تعیین نوع اطلاعات مطلب (مثلا در آخر مطلب بنویسد: «نوشته شده در 25 تیر» یا بنویسد: «نوشته شده در 45 دقیقه پیش»

- دارای 5 سایدبار

- دارای 7 رنگ متفاوت

- امکان تعیین لوگو

- امکان تغییر سایز تصویر شاخص در مکان های مختلف سایت

- امکان استخراج تنظیمات پوسته

- امکان وارد کردن تنظیمات پوسته

- و...

آدرس پوسته در سایت:

http://parsibanner.i...an-arras-1-5-1/

لطفا برای حمایت از ما، صفحه بالا را در گوگل پلاس +1 نمائید.

لطفا به منظور حفظ قانون کپی رایت، لینک و متن کپی رایت را دراین پوسته تغییر ندهید. باتشکر

پیش نمایش پوسته

دانلود پوسته

ویرایش شده در توسط مرتضی نظری
تغییر رنگ لینک دانلود و پیشنمایش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دوستان عزیز

تاپیک زیاد به بیراهه رفت

لطفا در مورد این پوسته اگر سوالی هست تاپیک جدید بزنید.

تاپیک پاسکازی شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل داره

Fatal error: Cannot redeclare _check_activewidgets() (previously declared in /home/am/domains/zai.ir/public_html/wp-content/themes/arras_parsi/functions.php:189) in/home/amr/domains/zshr/public_html/wp-content/themes/arras_parsi/library/admin/templates/functions.php on line 243

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل داره

Fatal error: Cannot redeclare _check_activewidgets() (previously declared in /home/am/domains/zai.ir/public_html/wp-content/themes/arras_parsi/functions.php:189) in/home/amr/domains/zshr/public_html/wp-content/themes/arras_parsi/library/admin/templates/functions.php on line 243

مشکلی نداره. الان خودم تست کردم و پوسته فعال هم هست.

شاید یه افزونه داره پارازیت منداره.

متاسفانه بسیاری از فایل ها ترجمه شده به فارسی ....

http://www.arrastheme.com/

متاسفانه منظور شما را به درستی متوجه نشدم. لطفا پیام خود را به طور کامل و واضح بیان کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عالیه دمتون گرم الان نصب کردم جواب داد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

873eaad153c6.jpg

سلام میشه راهنمای کنید

میخوام عرض قسمت 3 بیشتر شه و اینکه به جای 3 ستون 5 تا بشه

در قسمت های 1و 2 بتونم ابزارک بیارم البته بعد اینکه بالای انجام دادم

میخوام

و رنگ هدر چطوری تغییر بدم

ویرایش شده در توسط mortezafox

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهتره برای سوال تاپیک جدید باز کنید.

از اول نمیبایست در تاپیک معرفی سوالی پرسیده میشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط reza_yki
      سلام بعد از مدت ها تلاش و فاصله در این زمان با قالبی قدرتمند و منعطف در خدمت شما عزیزان هستیم قالب مجله ای ساچلی با امکاناتی که دارد می تواند تقریبا تمامی سلایق را پوشش دهد پوسته ای چند منظوره، پرقدرت و با سرعتی بسیار بالا شما را به یک وب سایت کاملا حرفه ای با ظاهری نو و مطابق با سلیقه هنر دوست ایرانی می باشد تا عزیزان بازدید کننده حسی دوست داشتنی تری داشته باشند.
      بسیاری از افراد دوست دارند تا یک سایت خبری یا تفریحی داشته باشند ولی وقتی با هزینه های راه اندازی این گونه سایت ها رو برو میشود از این کار سرفه نظر میکنند گروه یورتم با توجه به این امر یک قالب مجله ای خبری را ایجاد کرده تا دوستانی که خواهان این گونه سایت ها میباشند بتوانند به آرزوی خود برسند.
      مخاطبان قالب ساچلی چه کسانی هستند؟
      مخاطبین این قالب افرادی هستند که می خواهند سایت هایی مانند سایت دانلود، سایت خبری، سایت تفریحی، مهمترین آن ها سایت های مجله ای است که می خواهند با یک قالب حرفه ای کار خود را شروع یا ادامه بدهند پس اگر شما هم از این دسته افراد هستید شک نکنید یکی از بهترین ها پیش چشمان شما ایستاده است.

قیمت اصلی قالب 82 هزار تومان می باشد که شما با تخفیف ویژه 64 هزار تومان خرید فرمایید شما تنها تا 13 فروردین فرصت دارید تا از تخفیف نوروزی استفاده نمایید

کنترل پنل اختصاصی Ypanel

سرعت همراه با کیفیت
      گروه یوزتم حساسیت خاصی بر روی سرعت بارگزاری سایت دارد و دلیل آن هم برای شما نیز واضح است چون هیچ کاربری دوست ندارد زمان زیادی را برای بارگزاری سایت شما منتظر بماند و گوگل نیز به هیچ وجه منتظر ماندن را دوست ندارد به همین خاطر در قالب ساچلی تمام سعی خود را کرده تا با امکانات زیادی که در قالب وجود دارد سرعت بارگزاری در حد عالی خود باشد و برای این کار روز های زیادی را صرف این کار کرده است پس با خیال راحت کار خود را آغاز کنید.
      امکانات قالب ساچلی
      واکنشگرایی کامل 3 سبک متفاوت برای مطالب صفحه اختصاصی 404 3 سبک متفاوت برای سایدبار لایک مطالب بدون نیاز افزونه امکان برون بری تنظیمات قالب لود مطالب به صورت ای جکسی جستجوی ایجکسی بدون پلاگین صفحه بندی مطالب بدون افزونه 4 مدل مختلف برای اسلایدر اصلی کدهای کوتاه اختصاصی و قدرتمند سه استایل متفاوت برای زیر منو ها 19 فونت پارسی و استاندارد گالری ویدیویی منحصر بفرد و قدرتمند ورود و ثبت نام ای جکسی بدون پلاگین بیش از 20 ابزارک اختصاصی و پر کاربرد قابلیت تنظیم رنگ قالب توسط بازدیدکننده قابلیت تنظیم رنگ بسیاری از قسمت های قالب بصورت نامحدود هماهنگی کامل با فروشگاه ساز ووکامرس و ایزی دیجیتال دانلودز تیکر مطالب با قابلیت نمایش یا مخفی کردن تصویر شاخص هر مطلب امکان درج تبلیغ در چندین نقطه مختلف با امکان تعیین تاریخ انقضا برای هر تبلیغ امکان انتخاب پس زمینه یا رنگ دلخواه یا انتخاب پترن های آماده بیش از 80 طرح مختلف و بسیاری امکانات دیگر که در دمو می توانید ببینید  
      برای دیدن دموی قالب به آدرس زیر مراجعه کنید:
      دموی قالب مجله ای ساچلی

برای خرید می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:
      قالب مجله ای ساچلی

• توسط radian
      « قبل از هر چیز باید بگم خیلی سعی کردم که این مطلب رو ننویسم و انتشار ندم اما بعد به این نتیجه رسیدم با نشر این گونه مطالب هم به کاربران ایرانی کمک کرد تا تصمیم بگیرند از چه سرویسی استفاده کنند هم ارائه دهندگان سرویسهای اینترنتی کمک میکنند سرویسهای بهتری ارائه دهند و هم احترام به حقوق مشتری بیشتر خواهد شد. »
      معمولا اکثر طراح های یا برنامه نویسهای “freelancer” با سرویس های فروش فایل کار کردند. وب سایت هایی مثل “themeforest” یا “creativemarket” که معمولا به صورت واسطه عمل میکنند.
      چند وقتی بود استفاده از این سرویسها برای طراحان و برنامه نویسان وب ایرانی مشکل ساز شده بود و بعد از ارسال اولتیماتوم کم کم تیم envato شروع به بلاک کردن حساب های کاربری برخی کشورها از جمله ایران و سوریه کرد.
      از طرف دیگر احساس کردم در وب سایتهای فروش فایل مشابه که در ایران فعالیت میکنند طراحی های فروشگاهی بسیار کم وجود دارند و بسیاری از دوستانی هم که در این زمینه فعالیت میکنند فقط نمونه های لاتین رو دانلود کرده (معمولا دانلود غیرقانونی ) ، زبان قالب رو راست به چپ کرده و در این سرویس های فروش فایل ایرانی عرضه میکنند.
      نهایتا تصمیم گرفتم قالبی که برای فروشگاه اروندکالا طراحی کرده بودم برای مدتی در یک سیستم فروش فایل به نام « مارکت وردپرس » قرار بدم که اتفاقا اخیرا تبلیغات بسیار زیادی میکنه و ادعا میکنه ۱۰۰ میلیون تومان فروش داشته! تا اگر بازخورد کاربران به طراحی های فارسی زبان و فروشگاهی خوب بود این روند رو ادامه بدم.
      نهایتا ثبت نام کردم و فایلها رو آپلود کردم و تمام جزییات گفته شده را برای ثبت محصول اضافه کردم و محصول رو ثبت کردم قدم بعدی این بود که محصول نیاز به تایید داشت. حدود سه روز گذشت و از تایید خبری نبود به پشتیبانی ایمیل زدم ، جواب پشتیبانی این بود:
      « محصولی که فرستادید فاقد عکس هست ، مجددا فایل و عکس ها را آپلود کرده و ارسال فرمایید »
      نکته جالب این بود که فرمی که برای ثبت محصول قرار داده شده اگر عکس محصول قرار داده نشده باشه اصلا کار نمیکنه!
      اما این زیاد مساله مهمی نبود در نهایت محصول رو مجددا آپلود کردم ایمیل زدم و محصول تایید شد و روی مارکت قرار گرفت.
      حدود چند هفته گذشت ، محصول فروش نسبی داشت کم کم داشتم به این نتیجه میرسیدم که با سرویس های ایرانی فروش فایل کار نکنم که اتفاق جالبی افتاد.
      محصولی که در مارکت وردپرس قرار داده بودم رایگان شده بود!
      و البته خودم متوجه این موضوع نشدم یکی از خریداران که این محصول رو دانلود کرده بود به من ایمیل زد و گفت:
      ازش تشکر کردم و رفتم صفحه محصولی که قرار داده بودم رو نگاه کردم ، درست بود! محصول رایگان شده بود و ۴۳ مرتبه هم دانلود شده بود. خیلی جالب و شگفت انگیز بود.
      به پشتیبانی ایمیل زدم و نوشتم:

جوابی که از طرف پشتیبانی داده شد این بود، جالبه که چطور فروشگاهی که ادعا میکنه ۱۰۰ میلیون فروش داشته رو یک نفر اداره میکنه چون همیشه پاسخ همه تیکها و ایمیلهای تبلیغاتی رو یک نفر با نام : « سعید محسن زاده » فرستاده میشد.

نکته جالب اینکه مشکلات و معایب موجود در وب سایت رو به گردن طراح و معرفی بد محصول میگزارند و حتی یک عذرخواهی معمولی هم دریغ میکنند. پاسخ من این بود:

در نهایت پاسخ پشتیبانی این بود. ببینید سرویسی که ادعا میکنه صد میلیون تومان فروش داشته چطور از مسئولیتی که داره سر باز میزنه و چطور پاسخگو کاربران هست:

در نهایت قضاوت رو با خودتون میزارم که با این سرویس های ایرانی کار کنید یا نه. فقط در نظر داشته باشید که هرلحظه ممکنه فایلتون به اشتراک گذاشته بشه و ده ها بار دانلود بشه و در نهایت جواب پشتیبانی این باشه که به دلیل کانورت بود و به ما ربطی نداره.
      بنظرم بهتر این هست که اگر قصد دارید فایلتون رو برای فروش روی مارکت وردپرس قرار بدید ، اون رو روی گیت هاب قرار بدید که حداقل به دنیای Open Source کمکی کرده باشید.
      احتمالا خوندن تجربه بقیه دوستان هم در این زمینه خالی از لطف نیست
    • توسط amir khalaji mehr
      پس از انتشار موفقیت آمیز پوسته ماندگار دانلود و بازخوردهای مثبت از سوی کاربران، برآن شدیم تا پوسته وردپرس دیگری را برای کاربران سیستم مدیریت محتوای وردپرس آماده نماییم که با توجه به کم بودن پوسته‌های ایرانی برای سایت‌های وبلاگی، تصمیم گرفتیم یک پوسته رایگان را برای موضوع وبلاگ‌نویسی آماده نماییم.

پیش نمایش
      اطلاعات بیشتر
      mandegar-blog-free.zip
    • توسط senator ali
      با سلام
      من قالب enfold رو خریداری کردم و میخوام یک فونت فارسی مثل یکان بهش اضافه کنم. از روش های معمول برای معرفی فونت جدید استفاده کردم اما هیچکدوم تاثیری نداره. چیکار کنم به نظرتون. راهی هست ؟
    • توسط ozcity
      سلام ،‌ میتونین توی پیدا کردن این قالب ( چه پولی و چه رایگان ) کمکم کنید؟
      زیر این قالب نوشته ارائه شده از بیگ تم ، ولی توی قالب های بیگ تم گشتم این قالب رو پیدا نکردم.
      میشه اسم این قالب و یا لینک دانلودش رو بزارید.
      این وبسایت قبلا وبسایت خودم بوده و الان دوساله که پس از به امون خدا رها شدنش هاستش تموم شده.
      دوباره میخوام تاسیسش کنم و باهمین قالب و ممنون میشم اگه توی پیدا کردن این قالب کمکم کنید (خودم قالب رو یادم نمیاد)