DariushGreat

نمایش نوشتههای همه دستهبندیها در حالت بدون دستهبندی

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

به روال همیشه نشانی هر دسته‌بندی رو که وارد کنیم همه نوشته‌هاش رو نمایش می‌ده. برای نمونه با نوشتن نشانی زیر، همه نوشته‌های دسته‌بندی cat1 رو می‌شه دید:

نقل قول

ولی چیزی که من دنبالشم اینه که بتونم همه نوشته‌های همه دسته‌بندی‌ها رو در حالت بدون دسته‌بندی بیارم. برای نمونه با نوشتن نشانی زیر، همه نوشته‌ها از همه دسته‌بندی‌ها رو بشه دید:

نقل قول

چه شرطی رو به همراه چه کوئری‌ای رو باید در پرونده category.php بنویسم؟

نکته بسیار مهم: category در اینجا تکسونومی هست و در ادامه زیر دسته‌هاش (همچون cat1) ترم هستن.

سپاس فراوون از راهنمایی :)

ویرایش شده در توسط DariushGreat
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mehran60
      سلام
      یه مشکلی پیدا کردم وقتی روی لینک پست ها کلیک می کنم همون صفحه اول رو نشون میده
      مثلا وقتی روی این لینک میزنم 
      http://localhost/tamashaw/carmen-jorda/
      همین لینک در ادرس تایپ میشه ولی در همون صفحه اول میمونه!
    • توسط ragbook
      با سلام

طی یک اشتباه من دسته بندی هایی نیاز نداشتم پاک کردم ولی متاسفانه بعدا کلی ارور 404 توی وب مستر برام اومد
      301 کردن همه لینک ها زمان بر هست

چطوری میتونم از بک آپ قبلام فقط دسته بندی های وردپرس رو دوباره آپلود کنم توی دیتابیس ؟

ممنونم
    • توسط aboalfazltk
      سلام خدمت دوستان گرامی
      تازه سایت خود راhttp://ghadirsarbedar.ir راه اندازی کرده بودم که
      در صفحات:
      wp-admin/update-core.php
      wp-admin/themes.php
      wp-admin/plugins.php
      wp-admin/options-general.php
      در قسمت ناحیه کاربری خود با پیغام 503 Service Unavailable روبرو شدم.
      1- افزونه ها را یک به بک حذف کردم نشد....
      2- قالب را حذف کردم نشد...
      3- محتویات پابلیک اچ تی ام ال را حذف و از نو... نشد...
      4- Database را حذف کردم واز نو...نشد...
      5- هاست را حذف و از نو... نشد...
      6- دسترسی ها را هم 755 و 644 نشد...
      7- دوستی گفت شاید سایتت مورد حجمه دی داس است الان در صف کلود هستم ولی تا الان جواب نداده...
      دوستان Help Me العجل العجل
    • توسط miraziz
      سلام. دوستان من با راهنمایی آقای علیزاده گرانقدر می‌خواهم یک منوی درختی برای وردپرس آماده کنم که کلا با css باشه. البته چند یرادی است که طی تاپیک حل میشه. شاید بعدا دیگران هم ازش استفاده کردند.
      آقای علیزاده من کدهای آماده زیر را بر حسب نیازم تنظیم کردم. فقط نمی تونم راست چینش کنم. یعنی می خوام مثل تصویر زیر بشه. هرچی از float و text-align استفاده کردم نتونستم حل کنم. میشه شما راهنمایی کنین.

<!DOCTYPE html> <html> <head> <style type="text/css"> body { margin: 30px; font-family: sans-serif; } #fontSizeWrapper { font-size: 16px; } #fontSize { width: 100px; font-size: 1em; } /* ————————————————————– Tree core styles */ .tree { margin: 1em; } .tree input { position: absolute; clip: rect(0, 0, 0, 0); } .tree input ~ ul { display: none; } .tree input:checked ~ ul { display: block; } /* ————————————————————– Tree rows */ .tree li { line-height: 1.2; position: relative; padding: 0 0 1em 1em; list-style-type:none; } .tree ul li { padding: 1em 0 0 1em; } .tree > li:last-child { padding-bottom: 0; } /* ————————————————————– Tree labels */ .tree_label { position: relative; display: inline-block; background: #ccc; padding: 2px 7px; border-right: 2px solid #000 } label.tree_label { cursor: pointer; } label.tree_label:hover { color: #666; } /* ————————————————————– Tree expanded icon */ label.tree_label:before { background: #000; color: #fff; position: relative; z-index: 1; float: left; margin: 0 1em 0 -2em; width: 1em; height: 1em; border-radius: 1em; content: '+'; text-align: center; line-height: .9em; } :checked ~ label.tree_label:before { content: '–'; } /* ————————————————————– Tree branches */ label.tree_label:after { border-bottom: 0; } .tree li:last-child:before { height: 1em; bottom: auto; } .tree > li:last-child:before { display: none; } .tree_custom { display: block; background: #eee; padding: 1em; border-radius: 0.3em; } </style></head> <body> <ul class="tree"> <li> <input type="checkbox" id="c5" /> <label class="tree_label" for="c5">Level 0</label> <ul> <li> <input type="checkbox" id="c6" /> <label for="c6" class="tree_label">Level 1</label> <ul> <li><span class="tree_label">Level 2</span></li> </ul> </li> <li> <input type="checkbox" id="c7" /> <label for="c7" class="tree_label">Level 1</label> <ul> <li><span class="tree_label">Level 2</span></li> <li> <input type="checkbox" id="c8" /> <label for="c8" class="tree_label">Level 2</label> <ul> <li><span class="tree_label">Level 3</span></li> </ul> </li> </ul> </li> </ul> </li> </ul> </body> </html>  
    • توسط miraziz
      با سلام. وقتی در گوگل نام سایتم را جستجو می کنم در زیر عنوان سایت برچسب هایی که در محتوای اهمیت زیادی دارد را نشان می دهد (مانند عکس زیر)
      می خواستم بدونم راهی هست که به جای آن برچسب ها دسته‌ها سایت را به گوگل جهت نمایش معرفی کنم؟