رفتن به مطلب

افزونه نظر سنجی responsive polls فارسی شده

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان

بعد از اینکه یه مدت میایم با افزونه wp-polls کار می کنیم و فرم نظرسنجی ایجاد می کنیم به این نتیجه میرسیم که افزونه فوق العاده مزخرفیه!

من این افزونه رو پیدا کردم که خیلی بهتر و راحت تر و با امکانات نمایش نتیجه بهتریه و اشکالاتشم کمتره

فقط دقت کنید من تنظیماتش رو فارسی نکردم فقط خود فرم نمایش رو فارسی سازی کردم

• امتیاز 2
لینک به ارسال

من مدیر نیستم ولی اون افزونه مزخرف! واقعا عالیه و نمیدونم شما چه بدی ازش دیدین که ...

و مورد دوم این که این افزونه ظاهرا نال شده است چون من اینجا دیدمش : 

codecanyon.net/item/responsive-poll/6785692

البته اگه اسم افزونه دقیقا همینی که تو عنوان گفتین باشه چون من هیچکدومو نصب نکردم

در کل مرسی از زحمتتون ولی به قوانین انجمن ( و افزونه های بزرگ وردپرس (:D) ) هم احترام بزارین!:)

• امتیاز 1
لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، Amir007 گفته است :

خیلی ممنون از فارسی سازی این افزونه فقط میشه راهنماییم کنید به چه شکل می تونم با استفاده از ابزارک ها از اون نو منو های کنار صفحه استفاده کنم ؟

خواهش میکنم 

ببین باید افزونه افزودن قابلیت پی اچ پی به وردپرس رو نصب کنید(مثلا این: PHP Code Widget) و بعد میری فرم نظرسنجی رو میسازی و بعدش سه تا پارامتر بهت میده یکیش که شورت کده برای گذاشتن تو مطالب و برگه ها  ما با دومیش کارداریم خوب کافیه که اون رو برداری و بزاری توی ابزارک پی اچ پیت!

خیلی راحت:D

• امتیاز 1
لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، mashkook گفته است :

من مدیر نیستم ولی اون افزونه مزخرف! واقعا عالیه و نمیدونم شما چه بدی ازش دیدین که ...

و مورد دوم این که این افزونه ظاهرا نال شده است چون من اینجا دیدمش : 

codecanyon.net/item/responsive-poll/6785692

البته اگه اسم افزونه دقیقا همینی که تو عنوان گفتین باشه چون من هیچکدومو نصب نکردم

در کل مرسی از زحمتتون ولی به قوانین انجمن ( و افزونه های بزرگ وردپرس (:D) ) هم احترام بزارین!:)

بروی چشم

• امتیاز 1
لینک به ارسال

بچه ها اینم فارسی کاملش! پنلشم فارسی کردم

البته دقت کنید که فایل زبان نداره و خود فایل های افزونه رو ترجمه کردم که با آپدیت افزونه احتمالا از بین میره ولی فکر کنم این افزونه اصلا آپدیت نداره!

لینک به ارسال

در 18 ساعت قبل، mohammadjavadkhalili گفته است :

خواهش میکنم 

ببین باید افزونه افزودن قابلیت پی اچ پی به وردپرس رو نصب کنید(مثلا این: PHP Code Widget) و بعد میری فرم نظرسنجی رو میسازی و بعدش سه تا پارامتر بهت میده یکیش که شورت کده برای گذاشتن تو مطالب و برگه ها  ما با دومیش کارداریم خوب کافیه که اون رو برداری و بزاری توی ابزارک پی اچ پیت!

خیلی راحت:D

خیلی ممنون

من از یه قالب آماده استفاده می کنم بازم می تونم  PHP Code Widget رو نصب کنم و بعدش به چه شکل می تونم ازش استفاده کنم ؟

لینک به ارسال

خوب وقتی اون رو نصب کردی توی قسمت ابزارک هات یه گزینه هست که انگلیسی فکرکنم نوشته php widget یا همچین چیزایی بعد خوب اون رو میاری تو موقعیت قالبت حالا هر موقعیت پیش فرضی که قالبت داره و وقتی آوردی کده مربوط به نظرسنجی رو هم اضافه می کنی داخلش تمام

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...