رفتن به مطلب

افزونه جدول وردپرس

پست های پیشنهاد شده

باسلام دوستان عزیز یک سوال این افزونه اسمش چیه؟

pricing-table-preview.jpg

من قبلا این افزونه رو داشتم امکان دروز ریزی همین قالب رو داشت میشه لطف بکنید اسمش رو بگین و بگین از کجا میشه تهیه کرد اگه از مخزن وردپرس هست لینک مخزن بگین ویا فروشی هست ادرس سایت طراح رو بدین برای خرید باتشکر

لینک به ارسال

پلاگینی که دقیقا به این شکل جدول قیمت رو نشون بده، نمیشناسم

ولی کلا پلاگین برای این کار زیاده

https://www.elegantthemes.com/blog/resources/best-wordpress-pricing-table-plugins

https://premium.wpmudev.org/blog/pricing-tables/

لینک به ارسال
در در 4/19/2016 at 03:05، legendsms گفته است :

من قبلا این افزونه رو داشتم امکان دروز ریزی همین قالب رو داشت میشه لطف بکنید اسمش رو بگین و بگین از کجا میشه تهیه کرد اگه از مخزن وردپرس هست لینک مخزن بگین ویا فروشی هست ادرس سایت طراح رو بدین برای خرید باتشکر

معمولا کار خواصی این نوع پلاگین ها انجام نمیدن جز سنگین کردن قالبتون بنظر من خودتون اینو بنویسید از اونجای که فکر نکنم نیاز به اون صورت بهکد های سمت سرور بودن داشته باشه شما خیلی راحت میتونید با html اینو طراحی کنید و استفاده کنید بدون اینکه نگران فشار و لود سایتتون باشید.

لینک به ارسال
در در 4/19/2016 at 13:05، legendsms گفته است :

Go Pricing

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...