sasan_dingo

height با مقدار %

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان و اساتید محترم خسته نباشید. دوستان من دنبال روشی هستم که بشه height رو هم مثل width با % بهش مقدار داد. مثلا width:20% و height:50%،  در width:20% اینکار انجام شدنی ولی مثلا %height:50 نمیشه و فقط باید مقدارو به px به height باید داد من اگه بخوام از % استفاده کنم در هر % height بصورت height:auto; میشه یعنی تفاوتی پیدا نمیکنه حتما مثلا باید height:150px باشه تا تاثیر گذار باشه ولی من دیدم که از height با مقدار % هم استفاده میکنن اگه روشی خواصی داره لطفا بفرمایید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام برای اینک بتونید مقدار ارتفاع رو با درصد نشون بدید طبیعتا باید مقدار ارتفاع واادش از قبل مشخص باشه.اگه والد خودش ارتفاع auto داشته باشه پس طبیعتا اینکار شدنی نیست.شما ابتدا مقدار والد رو ارتفاع ثابت به صورت پیکسلی یا درصدی بدید بعد ارتفاع فرزند رو هم میتونید درصدی بدید (البته فکر کنم بشه باید تست کنید)

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، M.Javad گفته است :

سلام برای اینک بتونید مقدار ارتفاع رو با درصد نشون بدید طبیعتا باید مقدار ارتفاع واادش از قبل مشخص باشه.اگه والد خودش ارتفاع auto داشته باشه پس طبیعتا اینکار شدنی نیست.شما ابتدا مقدار والد رو ارتفاع ثابت به صورت پیکسلی یا درصدی بدید بعد ارتفاع فرزند رو هم میتونید درصدی بدید (البته فکر کنم بشه باید تست کنید)

خیلی عالی بود تشکر

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری