رفتن به مطلب

height با مقدار %

sasan_dingo

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان و اساتید محترم خسته نباشید. دوستان من دنبال روشی هستم که بشه height رو هم مثل width با % بهش مقدار داد. مثلا width:20% و height:50%،  در width:20% اینکار انجام شدنی ولی مثلا %height:50 نمیشه و فقط باید مقدارو به px به height باید داد من اگه بخوام از % استفاده کنم در هر % height بصورت height:auto; میشه یعنی تفاوتی پیدا نمیکنه حتما مثلا باید height:150px باشه تا تاثیر گذار باشه ولی من دیدم که از height با مقدار % هم استفاده میکنن اگه روشی خواصی داره لطفا بفرمایید.

لینک به ارسال

سلام برای اینک بتونید مقدار ارتفاع رو با درصد نشون بدید طبیعتا باید مقدار ارتفاع واادش از قبل مشخص باشه.اگه والد خودش ارتفاع auto داشته باشه پس طبیعتا اینکار شدنی نیست.شما ابتدا مقدار والد رو ارتفاع ثابت به صورت پیکسلی یا درصدی بدید بعد ارتفاع فرزند رو هم میتونید درصدی بدید (البته فکر کنم بشه باید تست کنید)

لینک به ارسال
در هم اکنون، M.Javad گفته است :

سلام برای اینک بتونید مقدار ارتفاع رو با درصد نشون بدید طبیعتا باید مقدار ارتفاع واادش از قبل مشخص باشه.اگه والد خودش ارتفاع auto داشته باشه پس طبیعتا اینکار شدنی نیست.شما ابتدا مقدار والد رو ارتفاع ثابت به صورت پیکسلی یا درصدی بدید بعد ارتفاع فرزند رو هم میتونید درصدی بدید (البته فکر کنم بشه باید تست کنید)

خیلی عالی بود تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...