کیانا

درخواست ورود خودکار اطلاعات به دیتابیس

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

پلاگینی می خواستم که به صورت زمانبندی شده یک سری اطلاعات رو که به فرمت csv یا اکسل هستن و هر چند دقیقه به روز میشن رو به صورت خودکار وارد دیتابیس بکنه

اطلاعات از یک سایت گرفته میشه و url اطلاعات رو دسترسی داریم بهش که هر چند دقیقه به روز میشه

دوستانی که توانایی انجام این کار رو دارن ، لطفا پیام بدن

با تشکر

ویرایش شده در توسط کیانا
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، کیانا گفته است :

سلام

پلاگینی می خواستم که به صورت زمانبندی شده یک سری اطلاعات رو که به فرمت csv یا اکسل هستن و هر چند دقیقه به روز میشن رو به صورت خودکار وارد دیتابیس بکنه

اطلاعات از یک سایت گرفته میشه و url اطلاعات رو دسترسی داریم بهش که هر چند دقیقه به روز میشه

دوستانی که توانایی انجام این کار رو دارن ، لطفا پیام بدن

با تشکر

اضافه کنم که در اصل از url میخواهیم توی دیتابیس به فاصله های زمانی کم اطلاعات انتقال بدیم

پسوند url هم به 3 سبک مختلف aspx ، csv، xls هستش

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 ساعت قبل، کیانا گفته است :

اضافه کنم که در اصل از url میخواهیم توی دیتابیس به فاصله های زمانی کم اطلاعات انتقال بدیم

پسوند url هم به 3 سبک مختلف aspx ، csv، xls هستش

اول مطمئن بشید کرونجاپ سرورتون فعاله یا خیر و بعد در بخش خرید تایپیک بزنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، imanfakhar گفته است :

اول مطمئن بشید کرونجاپ سرورتون فعاله یا خیر و بعد در بخش خرید تایپیک بزنید

با تشکر

چک کردم فعال هستش ، ببخشید کلا همچین چیزی شدنی هست در کل ؟ (که با فاصله مثلا هر 1 دقیقه ، از یک url وارد دیتابیس کنه ؟)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله ممکنه 

دو راه برای اجرای داره راه اول استفاده از کرون جاپه که خودتون هم می تونید از طریق پنل سایتتون نشانی رو واردش کنید تا اطلاعات رو بگیره و بعد با متد POST اطلاعات گرفته شده رو به دیتابیس تزریق کرد 

راه دیگه اش هم استفاده مستقیم از php است که نیاز به لود سایت داره یعنی می شه با هربار بارگذاری صفحات یک  ریکواست برای اون سایت ارسال کرد و نتیجه رو ذخیره کرد

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 11 ساعت قبل، imanfakhar گفته است :

بله ممکنه 

دو راه برای اجرای داره راه اول استفاده از کرون جاپه که خودتون هم می تونید از طریق پنل سایتتون نشانی رو واردش کنید تا اطلاعات رو بگیره و بعد با متد POST اطلاعات گرفته شده رو به دیتابیس تزریق کرد 

راه دیگه اش هم استفاده مستقیم از php است که نیاز به لود سایت داره یعنی می شه با هربار بارگذاری صفحات یک  ریکواست برای اون سایت ارسال کرد و نتیجه رو ذخیره کرد

خیلی ممنونم بابت راهنمایی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط -HADI-
      سلام خدمت دوستان،
      یک سری فیلد رو با افزونه ی Advanced Custom Fields ایجاد کردم، توی یکی از بخش ها که تعداد فیلد های زیاد تری داره وقتی پست رو منتشر میکنم نمایش نمیده بعضی قسمت هارو و هم توی بخش ارسال پست بعد از رفرش شدن صفحه ، خالی میشن بعضی فیلد ها!
      یه تصویر آپلود میکنم لطفا یه بررسی کنید در صورت امکان

این تصویر بعد از انتشار پست و رفرش شدن ضفحه اس
      حتی بعضی مواقع اعداد هم حذف میشن
    • توسط mehran4ever
      سلام دوستان
      من در خواست بومی سازی و فارسی سازی این افزونه رو داشتم
      https://wordpress.org/plugins/erp/

ممنون میشم کمک کنید
      با تشکر
    • توسط mpi
      با سلام
      یک افزونه چت انلاین دوزبانه میخوام ، لطفا راهنمایی کنید .
      با تشکر
    • توسط mpi
      سلام دوستان
      لطفا یک افزونه حمل و نقل به من معرفی کنید که بتونم وزن رو به قیمت ها در سه پست سفارشی ، تیپاکس و پیشتاز اختصاص بدهم .
      با تشکر
    • توسط foojiteam
      با سلام چند وقتی هست دنبال یه افزونه برا یارسال اتوماتیک پست های سایت بعد از انتشار به شبکه های اجتماعی هستم آدرس سایتم https://www.fooji.ir هستش 
      لطفا راهنماییم کنید ممنون