رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ، من سایتم یکی ، دو روزی هستش که سرعت لودش کم شده و رفتم به این لینک:

https://gtmetrix.com/reports/downlloadha.com/qQ0s2dJv

و دیدم که سایتم حدود هشت ثانیه طول میکشه تا لود بشه،درصورتی که قبلا ، سه ثانیه بوده ، و در این لنیک دیدم که حجم صفحه اول سایت من ۱.۹۹  مگابایته  (خیلی زیاده) ، لطفا بهم بگید که چجوری میتونم حجم صفحه اول سایتم رو به زیر یک مگ برسونم ؟ اخه سرعت لود سایتم خیلی کم شده !

لینک به ارسال

سلام

به این دلیل هستش که تصاویر پست هاتون سایزش زیاد هستش ، شما باید اون عکسی که دارید توسط تصویر شاخص اتوماتیک سایزش رو تغییر بدید ، الان مثلاً داخل پست هاتون سایز تصاویر 240 نمایش میده اما سایز اصلی عکسی که دارید 1200 هستش ... که وقتی بخواد سایت لود بشه اول اون عکس با سایز بزرگ لود میشه بعد سی اس اس میاد و اون عکس رو کوچیک میکنه ( حجم تصویر رو کم نمیکنه ) و نمایش میده.

در کل توسط تصویر شاخص که آموزش هاش داخل این انجمن زیاد صحبت شده و در گوگل میتونید جستجو کنید و سرعت لود سایتتون رو ببرید بالا.

لینک به ارسال

هیچ افزونه ای نیست که ، به صورت اتوماتیک تمام عکس های سایت رو کم حجم کنه ؟

لینک به ارسال

والا من به شخصه زیاد با افزونه ها کار نمیکنم ، چون بخوام مثلاً برای این مورد شما از افزونه استفاده کنم ، خوب سایز عکس ها اوکی میشه اما باز یه حجمی رو خود افزونه میگیره هر سری برای لود و ...

بهترین و به نظرم استانداردترینش همون راه بالا هستش که گفتم بهتون .

لینک به ارسال

سلام راسیتش ، من خیلی خوب متوجه نشدم که باید چیکار کنم ، میشه لطفا قدم به قدم بگید که من باید چه مراخلی رو برم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...