رفتن به مطلب

رفع چند مشکل در پوسته وردپرس

Unicorn

پست های پیشنهاد شده

با سلام...

پوسته وردپرسم کمی ایراد داره که امیدوارم بتونین کمکم کنید. مشکلاتشم ایناست:

1. می خوام زیر منو هام مثل قالب پیش فرض بیست شانزده وردپرس باشه. header ها :

headers.zip

2. آیکن دانلودی کنار پلیر تعبیه شده که باید هر آهنگی که پخش میشه رو دانلود کنه. اما عوض اینکه دانلود کنه همون فایل mp3 رو تو صفحه جداگونه پلی می کنه (درصورتی که لینکش هم مستقیمه). تو گوشی و تمام مرورگرها هم تست کردم وضع به همین منواله. فقط IDM اونم تو یکی دو تا مرورگر می تونه دانلود کنه که خب می دونید IDM همه چیز رو می تونه دانلود کنه. به نظر شما مشکل از چی می تونه باشه ؟

3.آهنگ بعد از اتمام به صورت خودکار به آهنگ بعدی میره که می خوام متوقف شه.

4. با تعبیه شدن آیکن دانلود کنار وردپرس، کمی فضای خالی تو پلیر وردپرس ایجاد شده (فقط تو موبایل. تو مرورگر های کامپیوتر مشکلی وجود نداره)

دوستان ممنون میشم بتونین مشکل رو رفع کنین. الان دو هفته ست درگیر این دو تا مشکلم. هزینه شم خواستین پیام خصوصی کنین تا پرداخت کنم. آدرس سی پنل رو هم تو پیام خصوصی براتون ارسال می کنم...

ممنون

ویرایش شده توسط Homunculus
لینک به ارسال

با سلام و احترام دوست عزیز بهتر بود در بخش فروش این تاپیک را میزدید تا مشکلتون هر چه زود تر حل شود 

لینک به ارسال

تمام مشکلات رو تو سایت stackoverflow مطرح کردم و تمام شونو فیکس کردن. واقعا ممنونم از کشور های پیشرفته غربی که هم داریم از نرم افزاراشون به صورت رایگان استفاده می کنیم و هم اینکه به صورت رایگان کمک می کنن...

امیدوارم روز به روز بیشتر پیشرفت کنن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...