رفتن به مطلب

ahmad25532

پست های پیشنهاد شده

سلام. روز بخیر. یه مشکلی داشتم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. من از تیم "انجمن صنفی شرکت های بازرسی فنی ایران" هستم. وب مستر قبلی دامنه رو بنام خودش کرده بود و از ما طلب پول کرد و ما هم نداشتیم که بدیم (دامنه ی قبلی :  irsnt.com ). ما هم مجبور شدیم همون دامنه رو با پسوند دات آی آر بخریم و سایت جدیدی راه بندازیم. (سایت جدید:  irsnt.ir   ) 
دو تا سوال داشتم از اساتید فروم. یکی اینکه برای این جور موارد، چکار میشه کرد؟ کجا باید شکایت کرد؟ چون اون سایت قبلی تماما به اسم انجمن صنفی بازرسی ایران داره فعالیت میکنه. حتی لوگوی ما و آدرس و تلفن ما هم هنوز تو سایتش هست. انجمن صنفی یه مجموعه ثبت شده هست. این جور موقع ها که یه وبسایتی داره با اسم یه مجموعه ثبت شده کار میکنه کجا باید شکایت کرد و چکار میشه کرد؟ یه سوال دیگه هم داشتم. دامنه ی دات کام (سایت قبلی) رنک خوبی داره. اگه ما موفق شدیم با شکایت سایت رو پس بگیریم، برای سئو ، اگه مجبور بشیم دات کام که رنک بهتری داره رو پارک کنیم رو دات آی آر، رنکش از بین میره یا اضافه میشه به دات آی آر. برای اینکه رنک خوبش رو از دست ندیم بهترین کار چیه؟ ممنون میشم اگه بتونید راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

پلیس فتا ایران فقط برای سایت های مستهجن و فیلم و موزیک و ... عین برق و باد عمل میکنن ولی درباره حق مردن خوردن و عدم کپی رایت و دزدی و ... اصلا خیالش هم نیست

بیخود به زحمت ننداز خودتو برادر فایده ای نداره

ویرایش شده توسط M.Javad
لینک به ارسال

در مورد سئو چی؟ دات کام سئوی خیلی بهتری داره. اگه دات کام که رنک بالاتری داره رو روی دات آی آر پارک کنم، رنکش چی میشه؟ (البته اگه موفق بشم دات کام رو پس بگیرم!!!!!)

لینک به ارسال

بهتره روی دامینی که رنک بهتری داره پارک بشه یعنی دامین رنک بدتره پارک بشه روی دامین با رنک بهتر

لینک به ارسال

دامنه ir برای سرچ در ایران بهتره و در نتیجه سئو بهتری در پی داره. بطور کلی زیاد توصیه شده که برای جستجوی بهتر از دامنه های لوکال استفاده کنید. 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...