3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

من قالب http://hamyarwp.com/cartel/comment-page-6/ را نصب کردم ولی دوتا مشکل دارم

اول اینکه بلد نیستم چجوری به درگاه زرین پال وصل بشم.البته میدونم که دئ تا شورت کد داره ولی این قالب خودش سبد خرید و.... داره چجوری وصلش کنم؟

دوم اینکه محصولاتی که داخل سبد خرید اضافه شدنو نمیشه پاکشون کرد

خواهش میکنم کمکم کنید ممنون.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای زرین پال: باید در سایت شون عضو شین و بعد از ارسال مدارک و تائیدشون میتونید درگاه پرداخت بسازید بعد با استفاده از افزونه درگاه پرداخت زرین پال که برای ووکامرس کد شده میتونید به درگاه متصل شین. (افزونه ووکامرس زرین پال توی آزمایشگاه زرین پال موجوده)

مورد دوم : :)

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، rezakianoosh گفته است :

برای زرین پال: باید در سایت شون عضو شین و بعد از ارسال مدارک و تائیدشون میتونید درگاه پرداخت بسازید بعد با استفاده از افزونه درگاه پرداخت زرین پال که برای ووکامرس کد شده میتونید به درگاه متصل شین. (افزونه ووکامرس زرین پال توی آزمایشگاه زرین پال موجوده)

مورد دوم : :)

من تمام اینکارهارو انجام دادم.ثبت نام کردم افزونشم نصب کردم ولی نمدونم چجوری وصلش کنم.مثلا اگه نسخه دمو نگاه کنید خودش قسمت محصولات داره که زیر هر محصول زده افزودن به سبد بعدشم که پرداخت نهایی میکنه ولی من بلد نیستم چطوری اون پرداخت نهاییرو بیارم 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی من می خوام افزونه ای مشابه با افزونه زرین پال داشته باشم کسی می تونه به من کمک کنه.
      با تشکر و سپاس
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی من میخوام بدونم یه وب سایت ارائه دهنده درگاه پرداخت اینترنتی مشابه با زرین پال چطور میشه با وردپرس ساخته بشه؟
      با تشکر و سپاس
    • توسط civil.farsijani
      سلام دوستان 
      لطفا من را راهنمایی بفرمایید ووکامرس فارسی سایتم را بروز رسانی کردم بعد یکی از مشتری هام گفت موفق نمیشه خرید کنه و وقتی مسیر خرید را بررسی کردم دیدم درگاه pay.ir خودش اضافه شده و تنها چیزی که به نظرم رسید به روز رسانی ووکامرس فارسی هستش
      آیا درسته یا امکان داره سایتم هک شده باشه
      آدرس سایتم
    • توسط melika999
      سلام بنده افزونه گراویتی فرم را نصب کرده ام ،افزونه زرین و پال و درگاه پرداخت مخصوص گراویتی فرم را نیز نصب کرده ام اما متاسفانه زرین پال و بانک ملت در قسمت گراویتی فرم نمایش داده نمیشوند..
      افزونه ها فعال هستند
      به نظر شما علت چیست؟
    • توسط Meh
      باعرض سلام و احترام
      من یک وبسایتی رو دارم طراحی میکنم که احتیاج هستش داخلش از بازدیدکننده چندتا اطلاعات اعم از نام و نام و خانوادگی بگیریم بعلاوه پرداخت هزنیه ثبت نام  بگیرم ازش و کد پیگری بهش بدم ، میخواستم ببینم چطوری باید این رو انجام بدم
      یکم مفصل تر توضیح بدم ، بازدید کننده یا همون فرد ثبت نام کننده وارد وبسیات میشه و میخواد ثبت نام کنه ، بعد از وارد کردن اطلاعات خودش مثل نام و نام خانوادگی ، یک هزنیه ثبت نام رو پرداخت کنه و بعدش من بهش یک کد پیگیری بدم ، تا بیاد دفتر و اطلاعاتشو کامل کنه ، میخواستم ببینم چطوری باید انجام بدم ؟