رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من قالب http://hamyarwp.com/cartel/comment-page-6/ را نصب کردم ولی دوتا مشکل دارم

اول اینکه بلد نیستم چجوری به درگاه زرین پال وصل بشم.البته میدونم که دئ تا شورت کد داره ولی این قالب خودش سبد خرید و.... داره چجوری وصلش کنم؟

دوم اینکه محصولاتی که داخل سبد خرید اضافه شدنو نمیشه پاکشون کرد

خواهش میکنم کمکم کنید ممنون.

لینک به ارسال

برای زرین پال: باید در سایت شون عضو شین و بعد از ارسال مدارک و تائیدشون میتونید درگاه پرداخت بسازید بعد با استفاده از افزونه درگاه پرداخت زرین پال که برای ووکامرس کد شده میتونید به درگاه متصل شین. (افزونه ووکامرس زرین پال توی آزمایشگاه زرین پال موجوده)

مورد دوم : :)

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، rezakianoosh گفته است :

برای زرین پال: باید در سایت شون عضو شین و بعد از ارسال مدارک و تائیدشون میتونید درگاه پرداخت بسازید بعد با استفاده از افزونه درگاه پرداخت زرین پال که برای ووکامرس کد شده میتونید به درگاه متصل شین. (افزونه ووکامرس زرین پال توی آزمایشگاه زرین پال موجوده)

مورد دوم : :)

من تمام اینکارهارو انجام دادم.ثبت نام کردم افزونشم نصب کردم ولی نمدونم چجوری وصلش کنم.مثلا اگه نسخه دمو نگاه کنید خودش قسمت محصولات داره که زیر هر محصول زده افزودن به سبد بعدشم که پرداخت نهایی میکنه ولی من بلد نیستم چطوری اون پرداخت نهاییرو بیارم 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...