رفتن به مطلب

تغیر رنگ بکگراند

رمضانی

پست های پیشنهاد شده

سلام

با عرض معذرت 

من امروز اولین باره  مدیریت یک سایت رو میبینم . و باید در قدم اول رنگ بکگران رو عوض کنم. ممنون میشم  صفر تا صد این روند رو برام توضیح بدین.
 با تشکر

لینک به ارسال

درود

اگر قالبتون پنل تنظیمات داره باید به :

پیشخوان > تنظیمات قالب

یا

پیشخوان > نمایش > تنظیمات قالب(یا بکگراند یا پس زمینه)

برید و رنگی که میخواید انتخاب و ذخیره کنید

لینک به ارسال

درود

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین.

همونطوری که دوستمون Dr.Alex گفتن اگه قالبتون پنل تنظیمات داره از اونجا اقدام کنید.

اما اگر پوسته پنل تنظیمات نداره باید خودتون دست به کار بشید و از طریق کدهای css این تغییر رو اعمال کنید، به این صورت:

1) وارد منوی نمایش >> ویرایشگر بشید.

2) از سمت چپ روی لینکی که نوشته شیوه‌نامه‌ها (style.css) کلیک کنید.

3) حالا در اینجا باید دنبال این کد بگردید:

.boxed-body {
    background-color: #02d2cf;
}

یه علامت شارپ + یکسری عدد و حروف 6 رقمی نوشته شده، این کد رنگ هست، این قسمت رو باید به کد رنگ دلخواه خودتون تغییر بدین، مثلا رنگ سفید کدش اینه: #FFFFFF و اگه بخواین پس زمینه سفید بشه باید کد بالایی رو به این صورت تغییر بدین: 

.boxed-body {
    background-color: #FFFFFF;
}

میتونید کدهای رنگ رو در اینجا ببینید و رنگ مورد نظر خودتون رو جایگزین کد رنگ بالا کنید: http://www.w3schools.com/colors/colors_picker.asp

مراقب باشید علامت سمی‌کالن (;) از انتهای دستور حذف نشه!

موفق باشید ;)

لینک به ارسال
در 43 دقیقه قبل، Farshad گفته است :

درود

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین.

همونطوری که دوستمون Dr.Alex گفتن اگه قالبتون پنل تنظیمات داره از اونجا اقدام کنید.

اما اگر پوسته پنل تنظیمات نداره باید خودتون دست به کار بشید و از طریق کدهای css این تغییر رو اعمال کنید، به این صورت:

1) وارد منوی نمایش >> ویرایشگر بشید.

2) از سمت چپ روی لینکی که نوشته شیوه‌نامه‌ها (style.css) کلیک کنید.

3) حالا در اینجا باید دنبال این کد بگردید:

.boxed-body {
    background-color: #02d2cf;
}

یه علامت شارپ + یکسری عدد و حروف 6 رقمی نوشته شده، این کد رنگ هست، این قسمت رو باید به کد رنگ دلخواه خودتون تغییر بدین، مثلا رنگ سفید کدش اینه: #FFFFFF و اگه بخواین پس زمینه سفید بشه باید کد بالایی رو به این صورت تغییر بدین: 

.boxed-body {
    background-color: #FFFFFF;
}

میتونید کدهای رنگ رو در اینجا ببینید و رنگ مورد نظر خودتون رو جایگزین کد رنگ بالا کنید: http://www.w3schools.com/colors/colors_picker.asp

مراقب باشید علامت سمی‌کالن (;) از انتهای دستور حذف نشه!

موفق باشید 

;)

چیزی نیست؟

Untitled.jpg

لینک به ارسال

خواهش میکنم.

در سمت راست همین صفحه‌ای که تصویرش رو گذاشتید یه منو هست به اسم RT-THEME 18 به احتمال زیاد اون باید بخش مربوط به تنظیمات قالبتون باشه، اونجا رو بگردید و ببینید گزینه‌ای برای تنظیم رنگ هست یا نه، اگه بود که تنظیمش کنید (به احتمال زیاد باید باشه)

اما اگه نبود اون کد رو در انتهای همون صفحه‌ای که اول از همه عکسش رو گذاشتید قرار بدین و رنگ مورد نظرتون رو انتخاب کنید.

تا حد امکان سعی کنید از طریق همون پنل قالب تغییرات رو انجام بدین، اگه نتونستید از طریق پیام خصوصی دسترسی بدین تا واستون درستش کنم.

ویرایش شده توسط Farshad
لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، Farshad گفته است :

خواهش میکنم.

در سمت راست همین صفحه‌ای که تصویرش رو گذاشتید یه منو هست به اسم RT-THEME 18 به احتمال زیاد اون باید بخش مربوط به تنظیمات قالبتون باشه، اونجا رو بگردید و ببینید گزینه‌ای برای تنظیم رنگ هست یا نه، اگه بود که تنظیمش کنید (به احتمال زیاد باید باشه)

اما اگه نبود اون کد رو در انتهای همون صفحه‌ای که اول از همه عکسش رو گذاشتید قرار بدین و رنگ مورد نظرتون رو انتخاب کنید.

تا حد امکان سعی کنید از طریق همون پنل قالب تغییرات رو انجام بدین، اگه نتونستید از طریق پیام خصوصی دسترسی بدین تا واستون درستش کنم.

اینجا هر چیزی هست جز چیزی مربوط به رنگ بکگراند

Untitled.jpg

لینک به ارسال

روی بخش تنظیمات استایل کلیک کنید، باید اونجا باشه (ترجیها اگه نبود یه اسکرین شات هم ازش بذارید)

ویرایش شده توسط Farshad
لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، Farshad گفته است :

روی بخش تنظیمات استایل کلیک کنید، باید اونجا باشه (ترجیها یه اسکرین شات هم ازش بذارید)

به این شیوخ بعد چند بار تلاش جواب داد  ممنونم واقعا

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...