• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

   اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

   لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
Masud MGS2

مشکل با پنل تم

2 پست در این موضوع قرار دارد

درود دوستان. 

بنده یک قالب طراحی کردم و پنل options-framework-theme رو به قالب طراحی شده متصل کردم اما دو ایراد وجود داره و جالبه هر دو ایراد هم فقط تو مرورگر کروم هست. 

 

مشکل اینه که با فراخوانی کردن فایل option.php و فایل فانکشن ها، تمام محتوای بین تگ head ( شامل اسکریپت ها، متا تگ ها و ... ) وارد تگ بادی میشه !

چه طور این مشکل رو بر طرف کنم ؟

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

درود. مشکل رو خودم حل کردم.

مشکل برای انکودینگ فایل فانکشنز بود. ابتدا utf-8 گزاشتم که این مشکل ایجاد شد. با تغییر انکودینگ به utf-8 with bom مشکل حل شد.

 

 

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست