رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

سایت بنده با هیچ کدام از آنالیزرهای زیر قالب بررسی نیست در صورتی که من با افزونه Yoast کار میکنم و در گوگل متا تگ های تعیین شده به درستی نمایش پیدا میکنن.

آنالیزر:

http://chkme.com/page-seo-tools

و

http://www.mypagerank.net/service_metatags_index

در هیچ یک از این سایتها متا تگ های عنوان(title) و توضیحات (description) و کلمات کلیدی (keywords) پیدا نمیشه!

این آدرس سایت من "http://www.isazeh.ir/" هست ، منتظر کمک دوستان عزیز هستم.

ID telegram: @Mr_civilengineer

برای تماس با بنده

لینک به ارسال

نشانی هوم پیجتون رو که نباید آنالیز کنید 

یکی از مطالبتون رو باز کنید و نشونی اونرو چک کنید

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

انجام دادم و نشد!!!

خواهشا قبل از پاسخ خودتان کاری رو کی میگین انجام بدید و ببینید که نشون میده یا نه!

کاری رو کی میگین اصلا ربطی نداره و همچنین تمامی سایت ها صفحه اصلی یا home page اونها دارای عنوان و توضیحات و غیره است.

"باز هم ممنون از پاسخ آقای فخار عزیز"

لینک به ارسال

درود و ضمن خسته نباشید
من هم همین مشکل رو دارم

لطفا راهنمایی کنید

برای این وب سایت »

berroz.ir

tiamgostar.com

vnvbn.png

لینک به ارسال

در اصل صفحات داخلی مطالب هستند که باید کلمه کلیدی داشته باشند یعنی اصولا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یعنی سلسله کارهایی که بتونه باعث بشه جلوی ایندکس های اضافی از مطالب رو بگیره تا گوگل بتونه به ازای هر مطلب ارسال شده یک ایندکس برای اون مطلب و به مقصد لینک دائمی اون مطلب ایجاد کنه یهنی ایندکس صفحات دیگه سایت اشتباهند 

در 13 ساعت قبل، admin_isazeh گفته است :

سلام دوست عزیز

انجام دادم و نشد!!!

خواهشا قبل از پاسخ خودتان کاری رو کی میگین انجام بدید و ببینید که نشون میده یا نه!

کاری رو کی میگین اصلا ربطی نداره و همچنین تمامی سایت ها صفحه اصلی یا home page اونها دارای عنوان و توضیحات و غیره است.

"باز هم ممنون از پاسخ آقای فخار عزیز"

من به پاسخی که عرض می کنم مطمئنم و آنالیز صفحه اصلی سایتهای داینامیک اشتباهه و با هیچ منطقی هم نمی پذیرم درست باشه 

افزونه ای که استفاده می کنید معتبره و بعیده که اشتباه کنه 

این تصویر سورس کد صفحه اصلیتونه

Screenshot_82.png.e6ae4597392b5ea67a8e6e

و این تصویر سورس صفحه داخلی مطلب 

Screenshot_83.png.1189d98daa24704f37201e

که می بینید متاهای article:tag برای شناساندن کلمات کلیدی بهش اضافه شدند

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، imanfakhar گفته است :

در اصل صفحات داخلی مطالب هستند که باید کلمه کلیدی داشته باشند یعنی اصولا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یعنی سلسله کارهایی که بتونه باعث بشه جلوی ایندکس های اضافی از مطالب رو بگیره تا گوگل بتونه به ازای هر مطلب ارسال شده یک ایندکس برای اون مطلب و به مقصد لینک دائمی اون مطلب ایجاد کنه یهنی ایندکس صفحات دیگه سایت اشتباهند 

من به پاسخی که عرض می کنم مطمئنم و آنالیز صفحه اصلی سایتهای داینامیک اشتباهه و با هیچ منطقی هم نمی پذیرم درست باشه 

افزونه ای که استفاده می کنید معتبره و بعیده که اشتباه کنه 

این تصویر سورس کد صفحه اصلیتونه

Screenshot_82.png.e6ae4597392b5ea67a8e6e

و این تصویر سورس صفحه داخلی مطلب 

Screenshot_83.png.1189d98daa24704f37201e

که می بینید متاهای article:tag برای شناساندن کلمات کلیدی بهش اضافه شدند

آقای فخار ، همه این چیزهایی رو که میگین من خودم میدونم و این رو هم میدونم که افزونه Yoast نصبه روی وردپرسم و اینکه کار هم میکنه ، همش رو میدونم!

من دارم میگم چرا سایت های آنالیزرhttp://chkme.com/page-seo-tools و http://www.mypagerank.net/service_metatags_index و ... که بالاتر هم گفتم نمیتونن صفحات داخلی یعنی مطلب و تگ و موضوعات یا هر صفحه ای که شما میگین رو آنالیز و تحلیل کنن....من میخوام این مشکل بنده حل بشه!

خواهشا بهم کمک کنید تا بتونم سایتم رو آنالیز! :(

میتونم اطلاعات بخش داشبورد وردپرس رو هم به شما پیام خصوصی بفرستم البته اگر خواستین بهم کمک کنید!

لینک به ارسال

الان بنده این صفحه سایت رو آنالیز کردم:

http://www.isazeh.ir/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%87%d9%86%d8%af%d8%a8%d9%88%da%a9-%d9%85%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%aa%db%8c%da%a9-%d9%85%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b1%d8%b3/339/

ولی توی عکسی که پیسوت کردم ببینید چی نوشته!

Title: No Title

. Important: Remember to set a title, never forget this.

Headings

H1: Zero, that is Really Bad

Warning: Make sure you have at least one H1 tag: It represent the headline of your content/website.

H2: Zero, that is Bad

Warning: Make sure you have at least one H2 tag: It give strenght to the H1!

نوشته این مطلب تایتل نداره + H1 نداره! + H2 نداره ....

خودتون یه تست کنین و ببینید ، متاجبم که چطور ممکنه همچین چیزی بنویسه در صورتی که اگر سورس رو نگاه کنیم H1 و عنوان و ...  در مطلب نوشته شده است همونطور که خودتون در بالا عکس گرفتین572831a620291_Copyof1.JPG.68d39c641d5ac4

لینک به ارسال

به اطلاعاتی نیازی نیست 

دوست عزیز تمام آنالیزورها یک سری برنامه تعریف شده هستند و هیچکدومشون دقت و توانایی گوگل رو ندارند گوگل مرتبا در حال ارتقاست و دستورات جدیدی رو تعریف و منتشر می کنه مثلا کلمات کلیدی رو تا چند ماه پیش با متای keywords می شناخت اما الان article:tag رو به عنوان متای اختصاصی تر مطالب می شناسه اینرو افزونه شما رعایت کرده ولی نرم افزار آنالیزور کار خودش رو می کنه

با اینحال برای اینکگه اون متا رو هم داشته باشید این کدها رو در functions.php قرار بدید 

function get_keywords(){
  $post = get_post( $post->ID );
  $post_type = $post->post_type;
  $taxonomies = get_object_taxonomies( $post_type, 'objects' );
  $out = array();
  foreach ( $taxonomies as $taxonomy_slug => $taxonomy ){
    $terms = get_the_terms( $post->ID, $taxonomy_slug );
    if ( !empty( $terms ) ) {
      foreach ( $terms as $term ) {
        $out[] = $term->name;
      }
    }
  }
  return implode(',', $out );
}

و این کد رو در header.php

<meta content="<?php echo get_keywords();?>" name="keywords">

لینک به ارسال

معمولا سایت رو آنالیز می کنند که برای موتور جستجو بهینه اش کنند شما وقتی سایتت تو جستجوگر مشکل نداره چه نیازی به آنالیز داره؟؟

لینک به ارسال

این کد رو هم بگذارید داخل header.php

<meta content="<?php echo get_keywords();?>" name="keywords">

و بعد از قرار دادن این دو تا کد هر کلمه کلیدی ای رو که موقع ارسال مطلب انتخاب کنید توی تگ keywords تون هم قرار می گیره 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...