رفتن به مطلب

طراحی سایت مدرسه

پست های پیشنهاد شده

سلام من برای سایت مدرسمون میخواستم امکان پرداخت شهریه رو بهش اضافه کنم به این صورت که کد ملی و نام و نام خانوادگی رو دریافت کنه و بعد از اون پرداخت انجام بشه میخواستم بدونم با افزونه edd این امکان وجود داره ?

لینک به ارسال

دوست عزیز این افزونه ها مربوط به پرداخت VIP هستند شما میتونید از درگاه زرین پال و اسکریپت اختصاصی اون استفاده کنید 

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، miladhassan گفته است :

سلام

ممنون از پاسختون فقط اگه اسکریپت اختصاصی خوبی سراغ دارید ما رو بی نصیب نذارید

بازم ممنون .

بهترین افزونه ای که من باهاش کار کردم طی چن سال افزونه RCP درگاه پرداخت زرین پال و ملت هم داره .

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mihanpsd گفته است :

بهترین افزونه ای که من باهاش کار کردم طی چن سال افزونه RCP درگاه پرداخت زرین پال و ملت هم داره .

سلام ممنون از پاسختون 

فقط ی مورد میخواستم بدونم برای ثبت نام دانش اموزان در سایت از افزونه دیگه ای باید استفاده کنم و در ادامه برای پرداخت شهریه از این افزونه استفاده کنم درسته ? 

لینک به ارسال

برای این مورد می تونید از gravity forms استفاده کنید. پرداخت و ثبت نام رو خیلی حرفه ای داره.

لینک به ارسال

درود ، 

پاسخ SM-Mahdavi عزیز به نظر من راهکار خوبی است. زیرا می توانید همه مراحل را در یک صفحه و با یک افزونه انجام دهید.

افزونه gravity forms دارای درگاه های ایرانی رایگان و تجاری و پشتیبانی عالی توسط حنان عزیز است.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...