4 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

باور کنید خیلی گشتماما هنوز نمیدونم باید این بخش رو چجوری مکلش رو بفع کنم که توی سایت جی تی متریکس ارور نده

خوندم که نوشته باید این گد باید حذف بشه و با استایل شیت در هد سایت فراخوانی بشه اما هرکاری کردم نشد و سایت بهم ریخت

این هد سایت میهش همون فایل header.php؟یا یه جای دیگه ؟

یکی خواهشا بگه کدوم فایل اینجا بزارم برام قرار بده کدشو ممنون چون واقعا احتیاج دارم

لینک سایت : http://yon.ir/Qvts

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام شما خودتون باید انجامش بدید 

اول از همه اون ارور اصلا ارور مهمی نیست و بیشتر می شه گفت یه چیزی برا خودش گفته ایمپورت کردن سی اس اس کاملا هم استاندارده 

بعدش هم سایت شما صد تا مورد دیگه داره و بیشتر راز ده ثانیه لودش طول می کشه 

اگه می خواهید سایتتون رو بهینه کنید باید تصاویرتون رو کم حجم کنید 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 46 دقیقه قبل، imanfakhar گفته است :

سلام شما خودتون باید انجامش بدید 

اول از همه اون ارور اصلا ارور مهمی نیست و بیشتر می شه گفت یه چیزی برا خودش گفته ایمپورت کردن سی اس اس کاملا هم استاندارده 

بعدش هم سایت شما صد تا مورد دیگه داره و بیشتر راز ده ثانیه لودش طول می کشه 

اگه می خواهید سایتتون رو بهینه کنید باید تصاویرتون رو کم حجم کنید 

سلام

راستش برای اون کد که شما میگی استاندارد هستش چندجا خوندم گوگل این مورد رو خلاف قوانین میدونه و تاثیر بدی بر روی سئو سایت میزاره

برای مشکل بهینه سازی تصوایر افزونه WP Smush روی سایتم نصبه 

میشه به غیر از مورد عکسی که فرومودین مواردی دیگه رو هم بگید تا رفعش کنم

مثلا من نمیدونم اون قسمت که مربوطه به تعداد درخواست به سمت سرور هستش رو باید چجوری بیارم پایین

کلا میفرمایید کدوم موارد رو رفع کنم برای رفع مشکل لود سایت

ویرایش شده در توسط hellsgate
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

گوگل به ایمپورت شدن کدهای css اصلا کاری نداره گوگل صرفا به محتویات داخل سایت کار داره و منظور از اینکلود مورد شما نیست منظور اینکلود دیتا به وسیله جاوا اسکریپته که قبل از معمول شدن php برای داینامیک کردن سایتها ازش استفاده می شد و الان تقریبا منسوخ شده

قسمت مربوط به درخواستها به کوئری های قالبتون مربوط می شه و شما به این شکل نمی تونید کمش کنید مگر اینکه از منوهای سایتتون کم کنید یا قالب ساده تری استفاده کنید 

مشکل لود سایت شما اجرای زیاد اسکرسیپتهای جاوا اسکریپته و تعداد زیاد تصاویر صفحه اصلی + بهینه نبودن تصاویر افزونه های موجود هم هیچکدوم تاثیر چندانی نداره باید تصاویر رو تو فتوشاپ باز کنید و در ابعادی معقول (عرض عکس حداکثر 900 پیکسل باشه) با استفاده از Save for Web & Devices ...  فایل رو ذخیره کنید 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Malmal
      سلام  من میخواستم وردپرس رو وی لوکال هاست بالا بیارم با برنامه ی XAMPP  بعد از انجام تمام مراحل  وقتی که وارد سایت localhostمیشم   ارور میده و  چیزی رو بالا نمیاره ویه مسیر رو نشون میده
      Parse error_syntax error-unexpected_[in /Home /nderson/public_html/localhost. Com/_add.php on line 6
    • توسط oghyanoos98
      سلام
      پلاگین برای وردپرس مانند سایت idigic رو میخواستیم برای فروش فالوور و لایک اینستاگرام
       فقط بخش سفارششو میخوایم سایت رو داریم خودمون، که اطلاعات یوزر رو از اینستا بگیره مثل سایت بالا و  به ای پی ای ما وصل شه و سفارشش رو اتومات ثبت کنه .
      ممنون
    • توسط masoudmosleh267
      سلام دوستان عزیز. امیدوارم که حالتون خوب باشه. من میخوام جایگاه توضیحات دسته بندی محصولات که تو پوسته بالای محصولات نشون میده رو ببرم پایین محصولات. مثل دیجی کالا. متن توضیحاتم کامل نشون نده و با زدن بیشتر کامل نشون بده. کی میتونه کمکم کنه؟ فایل ووکامرس باید تغییر کنه یا قالبم؟
    • توسط mohammadrezaom

با سلام خدمت شما دوستان عزیز
      سیستم عامل من لینوکس(کالی) میباشد و با نرم افزار xampp لوکال هاستم را مدیریت می کنم.
      اولین بارم هست که این کار را میکنم.
      با هزار تا زحمت تونستم صفحه phpmyadmin رو بیارم ولی حالا ۴ تا ارور می ده!!!
      اگر میشه راهنمایی کنید(۱۲ ساعته یک سره دارم روش کار میکنم اما درست نشدش :|

• توسط masoudmosleh267
      سلام دوستان. امیدوارم که حالتون خوب باشه. من یه مشکلی رو سایتم دارم. رو بعضی از محصولاتم میزنم ریدایرکت میشه رو یکی از مقاله های سایتم. یا رو نسخه موبایل تو دسته یکی از محصولاتم وقتی میزنم صفحه بعدی که بقیه محصولات رو لود کنه ریدایرکت میشه رو همون مقاله. همچین چیزی تا به حال دیده بودید؟ مشکل از کجاست؟ اون مقاله مشکل داره؟