• اطلاعیه ها

    • Saeed Fard

      برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

      بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
ExOZaX

افزونه ساده پیشخوان کاربران + نمایش بخشی از محتوا تنها برای اعضا

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و عرض ادب

با سومین افزونه رسمیم در خدمت شما اساتید هستم

فعلا نمیخوام افزونه رو خیلی واسه دانلود بزارم میخوام لطف کنید و تست کنید نظرتون رو پیشنهاداتتون رو بفرمایید :

http://upit.ir/do.php?filename=7a01cb614c1.zip

4

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

سلام

افزونه ساده و کاربردی هست.

من نمیدونم تا چه حد php کار کردید اما جای بهتر شدن داره. البته فکر کنم بخشی از کدها رو از پروژه دیگه تون مستقیم استفاده کردید. رد پارپال توش بود ;)

موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

والا یه سری توابعی بود که توپاگین قبلی بود استفاده کردم ولی تنها جایی که اسم پار پال بود الان دیدم بخش فراخوانی استایل ها بود ککه تصحیح کردم .

من آشناییم با پی اچ پی خیلی زیاد نیست شاید یک دهم شما اساتید هم چیزی یاد نداشته باشم ولی خب خیلی خوب میشه شما اساتید که افزونه هامو بررسی میکنید یک نظری بدید تا در کار هایی بعدی استفاده کنم .

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

ببینید بجای استفاده از توابع متعدد و فایلهای مختلف میتونید با کلاس بندی کار رو حداکثر با دو فایل مجزا انجام و همچنین برای توسعه در اینده کارتون رو راحتتر کنید.

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

متاسفانه هنوز کار با کلاس ها بلد نیستم نظر خودم اینه بیشتر باید روی توابع کار کنم .

کار کردید با پلاگین نتیجه خوبی داشت ؟

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

بله، تا جاییکه تست کردم مشکلی نداشته.

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست