رفتن به مطلب

ارور Cannot modify header information - headers already sent by

runy

پست های پیشنهاد شده

#سوال
سلام
یه تم انگلیسی طراحی کردم این ارور را وقتی پست می خوام بزارم میده :
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nedajir/public_html/shop/wp-content/themes/biz-01t2/functions.php:235) in /home/nedajir/public_html/shop/wp-admin/post.php on line 197

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nedajir/public_html/shop/wp-content/themes/biz-01t2/functions.php:235) in /home/nedajir/public_html/shop/wp-includes/pluggable.php on line 1171

من در فانشن خط 235 ندارم

چی میگه این ارور

لینک به ارسال

سلام. همه فایل های پوستتون رو با اینکدینگ utf8 ذخیره کنید و دقت کنید توی فایل ها تگ بسته و باز php پشت سر هم بدون هیچ نوشته یا دستور html ای نیومده باشه. و انتهای فایل های php هم تگ php بسته رو حذف کنید.

لینک به ارسال

مشکل از خط فاصله در فانشن بود.:mellow:

بعد از <؟ که کد را می بنده هم نباید فاصله باشه :mellow:

ویرایش شده توسط runy
لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، runy گفته است :

مشکل از خط فاصله در فانشن بود.:mellow:

بعد از <؟ که کد را می بنده هم نباید فاصله باشه :mellow:

بله نباید باشه به همین خاطر گفتم تگ بسته رو از انتهای فایل ها حذف کنید. که دیگه این مشکل کلا پیش نیاد.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...