رفتن به مطلب

حذف خودکار یک پست در یک پست تایپ مشخص

پست های پیشنهاد شده

سلام

می خوام بدونم راهی رو میشناسید که بشه پست یک پست تایپ مشخص رو در زمان تعیین شده در هنگام ارسال پست (دریافت زمان حذف پست توسط یک پست متا) به صورت خودکار حذف کرد؟

مثلا من یک پست ارسال کردم و در هنگام ارسال مشخص کرده ام که بعد از یک ماه این پست حذف بشه

لینک به ارسال

اگر بخواهید دقیق سر تاریخش حذف بشه باید با کرون جاپ سرور کار کنید

اما اگر نتونید راهش رو براتون می گم اگر با کد نویسی آشنا باشید می تونید ولی من کمک بیشتری نمی تونم بکنم و خودتون باید کدش رو بنویسید و کارهای دیگه اش رو انجام بدید 

اول باید تاریخ روجوری در فیلد قرار بدید که قابل محاسبه باشه مثلا

20151015173020

که به ترتیب عدد چهار رقمی سال میلادی عدد دو رقمی ماه میلادی و عدد دو رقمی روز  و ساعت 24 ساعته دقیقه (دو رقمی) و ثانیه (دو رقمی) است 

منظور از دو رقمی هایی که نوشتم اینه که برای زمانهای کوچکتر از 10 یک صفر قبلشون اضافه بشه

و بعد یک تابع باید بنویسید که مقدار پست متا را بگیره با تاریخ  امروز به همین شکل نوشته شده مقایسه کنه یعنی 

$today = date('YmdHis');

اگر امروز کوچکتر یا مساوی پست متا بود مطلب رو حذف کنه 

کد را در ابتدای فایل single.php بگذارید تا قبل از لود هر مطلب مورد رو چک کنه و اگه مطلب حذف شدنی بود مطلب رو حذف کنه و کاربر رو ری دایرکت به 404 یا صفحه اصلی سایت و الا که مطلب رو براش باز کنه 

توجه داشته باشید که کدها باید قبل از get_header() اجرا بشند

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، imanfakhar گفته است :

اگر بخواهید دقیق سر تاریخش حذف بشه باید با کرون جاپ سرور کار کنید

اما اگر نتونید راهش رو براتون می گم اگر با کد نویسی آشنا باشید می تونید ولی من کمک بیشتری نمی تونم بکنم و خودتون باید کدش رو بنویسید و کارهای دیگه اش رو انجام بدید 

اول باید تاریخ روجوری در فیلد قرار بدید که قابل محاسبه باشه مثلا

20151015173020

که به ترتیب عدد چهار رقمی سال میلادی عدد دو رقمی ماه میلادی و عدد دو رقمی روز  و ساعت 24 ساعته دقیقه (دو رقمی) و ثانیه (دو رقمی) است 

منظور از دو رقمی هایی که نوشتم اینه که برای زمانهای کوچکتر از 10 یک صفر قبلشون اضافه بشه

و بعد یک تابع باید بنویسید که مقدار پست متا را بگیره با تاریخ  امروز به همین شکل نوشته شده مقایسه کنه یعنی 

$today = date('YmdHis');

اگر امروز کوچکتر یا مساوی پست متا بود مطلب رو حذف کنه 

کد را در ابتدای فایل single.php بگذارید تا قبل از لود هر مطلب مورد رو چک کنه و اگه مطلب حذف شدنی بود مطلب رو حذف کنه و کاربر رو ری دایرکت به 404 یا صفحه اصلی سایت و الا که مطلب رو براش باز کنه 

توجه داشته باشید که کدها باید قبل از get_header() اجرا بشند

ممنون خوب گفته شما کاملا صحیح ولی مشکلی که من دارنم نمی دونم به چ شکل مطلب رو حذف کنم . آیا کد اماده ای داره یا باید کد نویسی کرد؟

من می خوام یه بخش تبلیغات درست کنم و براش زمان نمایش قرار بدم که وقتی به تاریخ انقضا رسید تبلیغ حذف بشه

لینک به ارسال

تابع حذف مطلب برای همیشه 

wp_delete_post($post_id);

وتابع انتقال مطلب به صندوق زباله دان 

wp_trash_post($post_id);

مسپله به همینجا ختم نمی شه چیزی که گفتم فقط یه مسیر اجراست برای انجامش باید کد نویس بود بدید به یک برنامه نویس در قبال هزینه کمی براتون انجامش بده 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...