رفتن به مطلب

یه کد رو اشتباه در core funection گزاشتم دیگه پنل بالا نمیاد

nafele

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب خدمت اساتید گرامی

به قسمت ویرایشگر فایل های php در پنل رفتم و کدی رو به اشتباه در جایی به اسم core funection گزاشتم ، حالا دیگه نه سایت بالا میاد نه پنل وردپرس ..
چطور میتونم کد رو حذف کنم
راهی برای دسترسی به این فایل از هاست یا جای دیگه هست ؟

پیشاپیش سپاسگذارم

لینک به ارسال

سلام. بله  هست.

هاستینگتون احتمالا ای پی و رمز ورورد به کنترل پنل هاستتون رو براتون ایمیل کردن وارد کنترل پنل بشید و برید به فایل منیجر . توی پوشه ی public_html احتمالا وردپرستون رو گذاشتن براتون. اگ نبود از هاستینگتون بپرسید کجا نصبش کردن. بعد برید به پوشه ی wp-content . اگر فایلی که ویرایش کردید مربوط به پوسته بوده برید به themes و بعد هم اسم پوستتون. و فایل رو پیدا و ویرایش کنید. اگر هم افزونه بوده که برید به پوشه plugins و بعد اسم افزونتون.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام ، یه جور میفرمایید انگار روز اولمه دارم با وردپرس کار میکنم ،

در پنل وردپرس قسمت نمایش زیر منوی ویرایشگر رو وقتی باز کنید سمت چپ یه قسمت هست به اسم core_functions.php  بنده بالای این قسمت کدی رو قرار دادم که بعد از اون دیگه سایت بالا نیومد همچنین پنل

حالا آدرس این فایل متنی رو تو هاست میخوام اگه کسی بدونه که از اونجا ویرایشش کنم ، فکر نمیکنم مربوط به پوسته یا افزونه ای باشه چون حتی با حذف اون پوسته از هاست مشکل حل نشد ،

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...