• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  

6 پست در این موضوع قرار دارد

باسلام

ما به وبسایتمون افزونه هایی از جمله افزونه ی امنیتی و... نصب نموده بودیم که امروز وقتی خواستیم به پنل ورود بریم با خطای زیرین مواجه شدیم:

این صفحه دارای تعداد بسیار زیادی تغییر مسیر سرور است.

که با مشاهده ی آن سریعا افزونه های موردنظر مربوطه به این قضیه از جمله: افزونه ی امنیتی که در داخل آن تغییر مسیر صفحه ی ورود بود پاک نمودیم و تقریبا میتوان گفت ، افزونه ای نمانده که پاک نکنیم و همچنین از هاست وبسایت ، بنا به پیشنهاد دوستان فایل wp-login رو نیز پاک کرده و مجددا بارگزاری کرده و نیز پسورد دیتابیس رو عوض کردیم ولی بازهم با انجام موارد شرح داده شده همچنان مشکل پابرجاست ، حال از مسئولین و دوستان گرامی خواهشمندیم اگر راه حلی برای این مشکل داشته باشه ، خواهشا برای ما اعلام نماید تا سریعا مشکلمان را رفع نماییم.

باتشکر از شما...

ویرایش شده در توسط IRAN Send
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایل htaccess  رو توی روت سایت بیابید و تغییر نامش دهید به یک نام دلخواه مثلا دات htaccess را تبدیل کنید به ___x_.txt و چک کنید 

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متاسفانه این فایل در روت سایت نیست ، حتی جستجو کردیم اینارو نشون داد ولی باز هرچی میگردیم نیست ، لطفا راهنمایی کنین ، ممنون.

عکس 1

عکس 2

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. علت مشکلتون رو نمیدونم ام توی فایل منیجر تیک مخفی بودن htaccess رو بردارید تا ببینیدش اگر تیک رو پیدا نکردید با filezilla به  ftp وصل بشید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 ساعت قبل، imanfakhar گفته است :

فایل htaccess  رو توی روت سایت بیابید و تغییر نامش دهید به یک نام دلخواه مثلا دات htaccess را تبدیل کنید به ___x_.txt و چک کنید 

فایل مربوطه تغییر نام داده و مشکل رفع گردید ، باتشکر از راهنمایی شما...

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط newharf
      با سلام
      بعد از تغییر دامنه الان نمی توانم وارد مدیریت پیشخوان شوم
      کارهای انجام شده:
      مد دیباگ وردپرس به طور موقت فعال شدند خطایی دریافت نشد.
      تمامی افزونه به صورت موقت غیرفعال شدند مشکل برطرف نشد.
      می خواستم ببینم باید چکار کنم؟
    • توسط morteza.kazemi
      سلام. من یک سایت به آدرس
      ۴۰rang.ir
      ایجاد کردم . در این سایت وقتی یک کاربر تعریف میکنم و اون کاربر میخواد وارد سایت بشه به طور مداوم صفحه ورود براش تکرار میشه . این در حالی که این سایت رو بر روی سرور مجازی زدم و اونجا مشکلی نداره . از مشکلم فیلم گرفتم تا بهتر مشخص بشه . این لینکشه
      http://s7.picofile.com/file/8244165934/cpanel.mp4.html
      حجمش ۲ مگابایته لطفا نگاه کنید و کمکم کنید.
      من در این سایت هیچ افزونه ای هم ندارم.
      این مشکل برای کاربران و ادمین همگی پیش میاد .
      تشکر از سایت خوب شما
      cpanel.mp4
    • توسط aftab98
      سلام دوستان عزیز
      من دو سایت داشتم که تصمیم به ادغام گرفتم.سایت دوم رو پاک کردم و تمامی محتویات سایت اول رو جابجا کردم روی اون.بعد 301 رو زدم و از گوگل هم تغییر ادرس رو اوکی کردم.
      الان میخوام وارد پنل بشم تا افزونه سرچ اند ریپلیس رو نصب کنم.
      قاعدتا وقتی میزنم
      old.com/wp-login
      میره به
      new.com/wp-login
      خیلی برام عجیبه که نمیتونم وارد بشم!یعنی رمز که میزنم فقط صفحه رفرش میشه!جالبه رمز هر دوسایت هم یکی هست.
      از طریق mysql رمز رو مجددا تغییر دادم ولی مشکل اینجاست که خطای ورود نمیزنه بلکه فقط صفحه رفرش میشه.
    • توسط دکتر مهندس
      سلام دوستان
      من سایتم ووکامرس داره و ووکامرس رو به نسخه جدیدش ارتقا دادم. بعد از ارتقاف یه ارور داد که نوشت باید محصولاتت رو هم بروزرسانی کنیم. منم زدم خب بفرما بکن!
      وقتی این کارو کردم کلا دیتابیس انگار که پریده . رفتم از توی سی پنل دیتابیس رو ریپیر کردم. حالا دیگه نمیتونم وارد قسمت مدیریت بشم. یعنی هر آدرسی که اینطوری باشه YOURNAME.COM/WP-ADMIN با خطای 404 روبرو میشه!
      البته خود سایت بدون مشکل باز میشه و فقط قسمت مدیریتش اینطوری شده!
      البته اینم باید بگم که کلیه اطلاعات توی .HTACCESS رو پاک کردم ولی مشکل حل نشده هنوز.
      متشکرم
    • توسط Ghasem Paran
      سلام
      من چنن روزی هست که نمیتونم وارد پنل کاربری خودم در وردپرس بشم.
      گفتم شاید مشکل از خود وردپرس هست و منتظر بروز رسانی جدید شدم.
      اخرین نسخه وردپرس (3.7.1) هم نصب کردم اما مشکل حل نشد.
      وقتی نام کاربری و پسورد رو وارد مکینم و روی ورود کلیک میکنم به جایی این که وارد پنل کاربری بشه صفحه ریفرش میشه و یا پنجره ذخیره صفحه باز میشه.
      هیچ پیغامی هم نمیدهد.چه درست وارد و چه اشتباه ، فقط اتفاقی که گفتم میافته.
      اگر کسی همچین مشکلی براش پیش اومده یا میدونه مشکل از کجاست و چه جوری حل میشه ، خواهشا راهنمایی کنه.