رفتن به مطلب

نمایش ندادن تصاویر در سایت

m-amin-r

پست های پیشنهاد شده

سلام 

وقتی تصاویر رو تو سایت ا\لود میکنم به درستی ا\لود میشن و تو بخش رسانه هم به خوبی نمایش داده میشن اما وقتی تو مطلب میزارم و مطلب رو انتشار میدم تو سایت اصلی نمایش داده نمیشن .

مشکل کجا است؟

http://media.tabyeen.com/

لینک به ارسال

سلام

اول سازماندهی سالانه و ماهانه فایل های رسانه رو از داخل تنظیمات غیر فعال کنید ببینید حل میشه یا نه. 

تو مرحله بعد بررسی گنید شاید یکی از افزونه ها مشکل سازه.

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام منم این مشکل رو دارم .یعنی عکسا تو رسانه نمایش داده نمیشه و نمیزاره که عکسی اضافه کنم ولی از طریق اف تی پی میتنم عکس بزارم ولی بازم نشون نمیده تو سایتم که بارگذاری میکنم عکس یا هر فایل دیگه و نشون نمیده ؟ ورژن وردپرسم 4.5.2 است و هیچ افزونه ای هم مشکل ساز نبود سطح دسترسی ها رو تغیر دادم ولی یازم نشد و اینو بگم که عکسا و گیفار تو صفحه نوشته های دیگه نشون میده ولی تو صفحه اصلی عکسای جدیدو نشون نمیده  راهی چیزی وجود نداره مشکلم حل بشه؟؟

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، emperial_2005 گفته است :

سلام منم این مشکل رو دارم .یعنی عکسا تو رسانه نمایش داده نمیشه و نمیزاره که عکسی اضافه کنم ولی از طریق اف تی پی میتنم عکس بزارم ولی بازم نشون نمیده تو سایتم که بارگذاری میکنم عکس یا هر فایل دیگه و نشون نمیده ؟ ورژن وردپرسم 4.5.2 است و هیچ افزونه ای هم مشکل ساز نبود سطح دسترسی ها رو تغیر دادم ولی یازم نشد و اینو بگم که عکسا و گیفار تو صفحه نوشته های دیگه نشون میده ولی تو صفحه اصلی عکسای جدیدو نشون نمیده  راهی چیزی وجود نداره مشکلم حل بشه؟؟

سلام ، نمیذاره یعنی چی؟ چه اروری میده؟ تو صفحه اصلی عکس ها رو نشون نمیده یعنی ایندکس؟

لینک به ارسال

سلام عکسها روفقط تونوشته ها یا برگاهای دیگه به جز صفحه اصلی یا اولیه سایت نشون میده واینکهوقتی عکسیرو آپلودمیکنمپیغاممیده مشکلی در بارگذاری پیش اومده دوباره امتحان کنید و هیچ عکس یا تصویر روتو رسانه نشون نمیده خالیه ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...