xiiiah

فروشگاه وردپرس (نظر شما)

6 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام به همگی

لطفا نظرتون رو بگید....

اگه وقت کنم(و دوستان بد قولی نکنند) میخوام یه فروشگاه وردپرس راه بندازم و خودم در اون پوسته, آموزش و .... مربوط به ساخت ساده ورژن موبایل سایت رو بفروشم.

من طراح نیستم ولی پوسته های رایگان رو تغییر ,فارسی, رفع مشکل, چک در دستگاه های مختلف, سایت های آنلاین,... میکنم. با خود طراح ها هم صحبت کردم به عنوان مثال سایت اوسکار مینی الان تصاویر صفحه اصلیش رو به علت ایمیل من و .... برداشته.

میخواستم از دوستان بپرسم که اصلا کسی پوسته موبایل میخره یا نه؟(البته قیمت واقعا مناسبه اگر سایر فروشنده ها .... نکنند)

به عنوان مثال من الان دارم برای افزونه موبایل پرس سه پوسته تهیه میکنم که یکی از اونها رو میشه روی پوسته اصلی سایت هم قرار داد....

البته فکرهایی هم برای آینده فروشگاه (گسترش) دارم.....

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پوسته موبایل فکر کنم تنها چیزی باشه که فروش نمیره اونم توی ایران!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید کار نشد نداره اما ایجاد همچین فروشگاهی کار زیادی میطلبه.

قبلا ما سایت بازار وردپرس رو داشتیم که نمونه موفقی بود و بعد برای گسترشش 2 سال هست در حال کار و بررسی بازار هستیم.

خیلی موارد وجود داره که باید در نظر بگیرید. که مهمترینش کشش بازار هست و البته بعد اون باید پشتیبانی قوی داشته باشید وگرنه تمام مشتری های شما نه تنها میپره بلکه بازار شما رو هم خراب میکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از نظرات.....

من الان همه چیزم حاضره (البته بغیر از نسخه وردپرسم چون منتظر وردپرس ایمن آقا امیر هستم....) ولی راستش چون دارم برای کنکور میخونم و پشتیبانی بعد از خرید کمه... به همین دلیل میخوام برای هر پوسته کتاب راهنما بسازم تا خریدار بتونه خودش تغییرات لازم رو بده...

به نظر شما کتاب راهنما بسازم بهتره یا خودم نصب و چک کنم؟؟

یه سوال دیگه : برای افزایش محصولات فروشگاه قصد دارم از سایر فروشنده های پوسته و افزونه خواهش کنم یا به من نمایندگی بدن یا اجازه بدن با ذکر لینک و توضیحات اضافه محصولات اونها رو در فروشگاه برای فروش قرار بدم. به نظر شما قبول میکنند؟

راستی ورژن موبایل آی پی بورد رو هم توی لیست کارهام قرار دادم.....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به نظر من نسخه موبایل یک الزام هست برای هر سایت اما متاسفانه چون از جانب مشتری براش هزینه ای در نظر گرفته نمیشه طراح هم کار زیادی انجام نمیده .

اما یه نصیحت برادرانه میکنم بهتون .

دیدم دارید واسه کنکور میخونید

بهتره تمرکزتون رو روی درس بذارید و برای تفریح و استراحت روزی یکی دو ساعت بیایید اینترنت .

یه ضرب المثلی هست که میگه

به سر آمده حکیم است .

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از همگی و بیشتر از همه از آقا رضا برای حرف برادرانشون...

راستش همین الان تصمیم گرفتم تو همه ی انجمن هایی که فعالیت دارم غیبت خودم رو تا 8 ماه اعلام کنم.

از این به بعد هم فقط هفته ای چند سایت رو برای طراحی و یادگیری هک قرار میدم....

همین حرفهای برادرانه وردپرسی هاست که منو جذب خودش کرده

راستی بعد از بروزرسانی آی پی بوردتون بخش ارسال سریع مطلب به نسخه موبایلش اضافه شده..

تا 8 ماه دیگه(البته شاید اگه مشکلی داشتم اومد...) خدانگهدار همگی

اگه قابل دونستید سر بزنید...

mindtree.ir

البته تبلیغ نیستا ؛)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.

• توسط hamid.he
      سلام بر دوستان .
      يك سايت با استفاده از قالب هاي آماده روي لوكال هاست طراحي كرده ام تصميم گرفت بقيه كار سايت را بعد از انتقال بر روي هاست انجام دهم . خودم بلد نبودم سايت را به هاست منقل كنم از دوستي خواهش كردم انجام دهد . منتها بعد از انتقال به هاست اولا صفحه به هم ريخته و نادرست است . عكس ها نمي آيند و هم چنين روي هر لينك و يا منويي كليك مي كنيم صفحه به لوكال هاست مي خواهد برود و براي همين چيزي بالا نمي آيد . آدرس سايت : www.behinja.com  مي باشد كه مي توانيد مشاهده . چگونه مي شود اين مشكل را رفع كرد . پيشاپيش از پاسخ گويي دوستان تشكر مي كنم
    • توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟