رفتن به مطلب

فروشگاه وردپرس (نظر شما)

پست های پیشنهاد شده

با سلام به همگی

لطفا نظرتون رو بگید....

اگه وقت کنم(و دوستان بد قولی نکنند) میخوام یه فروشگاه وردپرس راه بندازم و خودم در اون پوسته, آموزش و .... مربوط به ساخت ساده ورژن موبایل سایت رو بفروشم.

من طراح نیستم ولی پوسته های رایگان رو تغییر ,فارسی, رفع مشکل, چک در دستگاه های مختلف, سایت های آنلاین,... میکنم. با خود طراح ها هم صحبت کردم به عنوان مثال سایت اوسکار مینی الان تصاویر صفحه اصلیش رو به علت ایمیل من و .... برداشته.

میخواستم از دوستان بپرسم که اصلا کسی پوسته موبایل میخره یا نه؟(البته قیمت واقعا مناسبه اگر سایر فروشنده ها .... نکنند)

به عنوان مثال من الان دارم برای افزونه موبایل پرس سه پوسته تهیه میکنم که یکی از اونها رو میشه روی پوسته اصلی سایت هم قرار داد....

البته فکرهایی هم برای آینده فروشگاه (گسترش) دارم.....

با تشکر

لینک به ارسال

پوسته موبایل فکر کنم تنها چیزی باشه که فروش نمیره اونم توی ایران!!!

لینک به ارسال

ببینید کار نشد نداره اما ایجاد همچین فروشگاهی کار زیادی میطلبه.

قبلا ما سایت بازار وردپرس رو داشتیم که نمونه موفقی بود و بعد برای گسترشش 2 سال هست در حال کار و بررسی بازار هستیم.

خیلی موارد وجود داره که باید در نظر بگیرید. که مهمترینش کشش بازار هست و البته بعد اون باید پشتیبانی قوی داشته باشید وگرنه تمام مشتری های شما نه تنها میپره بلکه بازار شما رو هم خراب میکنه.

لینک به ارسال

ممنون از نظرات.....

من الان همه چیزم حاضره (البته بغیر از نسخه وردپرسم چون منتظر وردپرس ایمن آقا امیر هستم....) ولی راستش چون دارم برای کنکور میخونم و پشتیبانی بعد از خرید کمه... به همین دلیل میخوام برای هر پوسته کتاب راهنما بسازم تا خریدار بتونه خودش تغییرات لازم رو بده...

به نظر شما کتاب راهنما بسازم بهتره یا خودم نصب و چک کنم؟؟

یه سوال دیگه : برای افزایش محصولات فروشگاه قصد دارم از سایر فروشنده های پوسته و افزونه خواهش کنم یا به من نمایندگی بدن یا اجازه بدن با ذکر لینک و توضیحات اضافه محصولات اونها رو در فروشگاه برای فروش قرار بدم. به نظر شما قبول میکنند؟

راستی ورژن موبایل آی پی بورد رو هم توی لیست کارهام قرار دادم.....

لینک به ارسال

سلام

به نظر من نسخه موبایل یک الزام هست برای هر سایت اما متاسفانه چون از جانب مشتری براش هزینه ای در نظر گرفته نمیشه طراح هم کار زیادی انجام نمیده .

اما یه نصیحت برادرانه میکنم بهتون .

دیدم دارید واسه کنکور میخونید

بهتره تمرکزتون رو روی درس بذارید و برای تفریح و استراحت روزی یکی دو ساعت بیایید اینترنت .

یه ضرب المثلی هست که میگه

به سر آمده حکیم است .

موفق باشید

لینک به ارسال

ممنون از همگی و بیشتر از همه از آقا رضا برای حرف برادرانشون...

راستش همین الان تصمیم گرفتم تو همه ی انجمن هایی که فعالیت دارم غیبت خودم رو تا 8 ماه اعلام کنم.

از این به بعد هم فقط هفته ای چند سایت رو برای طراحی و یادگیری هک قرار میدم....

همین حرفهای برادرانه وردپرسی هاست که منو جذب خودش کرده

راستی بعد از بروزرسانی آی پی بوردتون بخش ارسال سریع مطلب به نسخه موبایلش اضافه شده..

تا 8 ماه دیگه(البته شاید اگه مشکلی داشتم اومد...) خدانگهدار همگی

اگه قابل دونستید سر بزنید...

mindtree.ir

البته تبلیغ نیستا ؛)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...