neda barg

خطا عجیب در لینک error 404

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من  یک سایت طراحی کردم با قالب RTL support ,جستجو سایت درست کار میکند ، اما اگر یک کلمه ای  که در سایت نیست یا مطالب با آن تگ نشده اند را در سایت جستجو کنیم صفحه اررور 404 را با css  های بهم ریخته نشان می دهد، در حالی که صفحه 404 را با     http://mysite/fred.php   چک میکنم درست است  .

در آدرس بار صفحه جستجو  و  اررر 404 ، =s?  می آید ولی نمی فهمم از کجا دارد css  هاشو می خواند که یکیش غلط است  یکیش درست !!!!

ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط m2sali
      چطور میتونم در وردپرس یوزر کاربری که لاگین کرده رو با متد پست به یه صفحه asp ارسال کنم.

من میخوام یه لینک تو سایت وردپرسی یه لینک بذارم که کاربر که کلیک کرد ، اول چک کنه که لاگین کرده یا نه ، اگه لاگین نکرده اول مجبور باشه لاگین کنه و بعد از لاگین نام کاربریش از طریق متد پست به یه لینک خارجی ارسال بشه.
    • توسط cloudgamer
      سلام خدمت همه ی دوستان.
      دنبال چند تابع هستم که بتونه تو موارد زیر کمکم کنه.
      1-نمایش تعداد تمام پست های منتشر شده (فقط تعدادشون)
      2-نمایش تمام کاربران (فقط تعدادشون)
      3-نمایش تعداد تمام نظرات (فقط تعدادشون)
    • توسط behnazi1995
      با سلام 
      من تا جای ممکن سعی میکنم سوالم رو واضح بنویسم ولی اگر نیازی به توضیح بیشتر بود در خدمتم:
      من با php یک فرم چندمرحله ای نوشتم و ابن کد رو به قالبم وصل کردم و از طریق یکی از گزینه های منو میتونم اجراش کنم.
      حالا میخوام برای بخش ورود به سایتم از یک پلاگین استفاده کنم (که هر کاربر پنل کاربری داشته باشه) 
      سوالم اینه که چطور کدهای php خودم رو به پلاگین وصل کنم؟
      یعنی کاربر از طریق فرم های من ثبت نام کنه بعد از آخرین مرحله اش وارد حساب کاربریش بشه که همین پلاگین آماده اس.
    • توسط Ali Brm
      با سلام خدمت دوستان
      اخیرا برای تست وردپرس خودم رو همراه با قالب و تمامی محتویات از روی لوکال روی یکی از این هاست‌های رایگان آپلود کردم. بعد چند ساعت پیغام داد و سایت بسته شد. با پشتیبانی سایت که صحبت کردم گفتند که سیستمشان تشخیص داده وردپرس ویروسی است. من تمامی محتویات سایتم رو از سایت های معتبر گرفتم و تنها به افزونه هام برای ویروسی بودن شک دارم.
      در هر صورت میخواستم بدونم دوستان راهی رو میشناسند که بشه باهاش ویروسی بودن وردپرس و قالب و افزونه رو فهمید؟
      ممنون میشم راهنماییم کنید.