رفتن به مطلب

عدم وجود ویرایشگر قالب وردپرس

نیکان

پست های پیشنهاد شده

در 3 ساعت قبل، نیکان گفته است :

سلام

نمیتونم کلا بی خیال بشم چون کلی مطالب و عکس و تشکیلات داخلش دارم و برای یه موسسه هم انجام دادیم .

میشه قالب رو عوض کرد و همه اون مطالب رو قرار داد در اون قالب ورژن جدید مگه ؟

همونطور که آقای فخار فرمودند مطالب و دسته بندی ها و عکس ها و ... به قالب مربوط نمیشن و در دیتابیس ذخیره میشند.بهتره قالب تون رو تغییر بدید تا دیگه این مشکلات رو نداشته باشید

لینک به ارسال

اگه می تونید کل قالب رو از سی پنل دانلود کنید بعد نرم افزار notpad++ رو نصب کنید.

یکی از فایل های قالب رو به وسیله نت پد ++ باز کنید.(بهتره فایل index.php اصلی رو باز کنید)

کلید ctrl + H یا ctrl + F رو بزنید

به زبانه find in files برید (تصویرش رو سنجان کردم مانند تصویر عمل کنید و گذینه find all  رو بزنید)

در قالب هر جا و در هر فایلی کلمه مورد نظر بود براتون پیدا میکنه

باشید.

Untitled.png

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، imanfakhar گفته است :

فایل theme-functions.php رو بگذارید اینجا

سلام

از چه مسیری برم که theme-functions.php رو پیدا کنم ؟

من به مسیر تم رفتم اول اسمهاش theme نداشت !

( ببخشید من خیلی حرفه ای و کار بلد نیستم و برای همین هست که می پرسم :rolleyes::rolleyes: )

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، reza_yki گفته است :

اگه می تونید کل قالب رو از سی پنل دانلود کنید بعد نرم افزار notpad++ رو نصب کنید.

یکی از فایل های قالب رو به وسیله نت پد ++ باز کنید.(بهتره فایل index.php اصلی رو باز کنید)

کلید ctrl + H یا ctrl + F رو بزنید

به زبانه find in files برید (تصویرش رو سنجان کردم مانند تصویر عمل کنید و گذینه find all  رو بزنید)

در قالب هر جا و در هر فایلی کلمه مورد نظر بود براتون پیدا میکنه

باشید.

Untitled.png

سلام

میشه بگید چه جوری کل قالبم رو دانلود کنم  ؟

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، M.Javad گفته است :

همونطور که آقای فخار فرمودند مطالب و دسته بندی ها و عکس ها و ... به قالب مربوط نمیشن و در دیتابیس ذخیره میشند.بهتره قالب تون رو تغییر بدید تا دیگه این مشکلات رو نداشته باشید

یعنی من قالبم رو تغییر بدم میتونم مطالبم رو عکس ها و ... به اون انتقال بدم ؟

میشه بگید چه جوری ؟

لینک به ارسال

دوست عزیز اصلا نیازی به انتقال نیست.تغییر قالب هیچ ربطی به مطالب و تصاویر ثبت شده در سایت شما نداره.شما همونطوری که این قالب رو نصب و فعال کردید یک قالب دیگه رو نصب و فعال کنید مطالب شما در قالب جدید نمایش داده میشن نگران نباشید چیزی حذف نمیشه

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، نیکان گفته است :

سلام

میشه بگید چه جوری کل قالبم رو دانلود کنم  ؟

به هاست سی پنل خودتون وارد شید قسمت File Manager > public_html > wp-content > themes

اینجا که رسید یک پوشه با نام اسم قالبتون هست روی اون کلیک راست کنید و compress رو انتخاب کنید یه فایل zip  درست می کنه اون رو کلیک راست کنید و download رو بزنید به همین راحتی دانلود می کنید

لینک به ارسال
در در 5/16/2016 at 18:15، reza_yki گفته است :

به هاست سی پنل خودتون وارد شید قسمت File Manager > public_html > wp-content > themes

اینجا که رسید یک پوشه با نام اسم قالبتون هست روی اون کلیک راست کنید و compress رو انتخاب کنید یه فایل zip  درست می کنه اون رو کلیک راست کنید و download رو بزنید به همین راحتی دانلود می کنید

سلام

این کاری که گفتید رو هم انجام دادخ اما فایده ای نداشت و کد های فوق رو پیدا نکردم برای حذف که ویرایشگر نمایان بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...