رفتن به مطلب

نحوه ی حل مشکل This site may be hacked.

rey

پست های پیشنهاد شده

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان
من وقتی توی گوگل اسم سایتم رو سرچ میزنم ، لینکهاشو میاره ، ولی زیرش هم مینویسه "This site may be hacked."
میخواستم بدونم چجوری میتونم این هشدار رو بر طرف کنم ؟؟
ممنون

لینک به ارسال

سلام احتمالا یا سرور تون ضعیف هستش یا سایت تون از امنیت کافی برخوردار نیست و رمز عبور قوی نذاشتید بری اکانت تون و ...

در کل امنیت سرور و سایت تون رو باید بالاتر ببرید 

از افزونه های امنیتی وردپرس استفاده کنید ضمن اینکه به پشتیبان هاست تون هم اعلام کنید که مشکلی در سرور وجود نداشته باشه

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، M.Javad گفته است :

سلام احتمالا یا سرور تون ضعیف هستش یا سایت تون از امنیت کافی برخوردار نیست و رمز عبور قوی نذاشتید بری اکانت تون و ...

در کل امنیت سرور و سایت تون رو باید بالاتر ببرید 

از افزونه های امنیتی وردپرس استفاده کنید ضمن اینکه به پشتیبان هاست تون هم اعلام کنید که مشکلی در سرور وجود نداشته باشه

سلام مرسی
نه مطمئنم از طرف هاست مشکلی نیست .
امنیت سایتم رو چجوری ببرم بالا ؟؟

لینک به ارسال

سرچ بزنید افزونه ها امنیتی وردپرس زیادن

روش مختلفی وجود داره

پسورد قوی-تغییر آدرس ورود به مدیریت وردپرس,محدود کردن دسترسی به صفحه مدیریت وردپرس و ...

همه اینارو سرچ بزنید روش هاش پیدا میشه

لینک به ارسال

قبل از هر چیز هر نوع افزونه قالب یا اسکریپت تجاری نال و کرک شده اگه دارید حذفش کنید 

اغلبا این پیام گوگل بخاطر وجود این نوع پرونده هاست (فعال یا غیر فعالش هم فرقی نمی کنه)

لینک به ارسال

سلام مجدد
این سایت کلا 6 تا پلاگین داشت که دوتاش غیر فعال بود و کلا پاکشون کردم .
الان پلاگینهایی ک هستن ، اینهاست :

W3 Total Cache  -- Revolution Slider  -- Google XML Sitemaps  -- Contact Form Builder

الان یک سایت دیگه هم ک اصلا قالب و پلاگینهای سایت قبلی رو نداره ، هم ب این مشکل برخورده .
الان اسم هردو سایت رو ک توی گوگل سرچ میزنم ، کلمات غیراخلاقی لاتین با لینک سایتا ایندکس شده و توی سرچ ، سایت رو با اون کلمات میاره .
لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایید .

لینک به ارسال

وقتی روش رو گرفتید که نمیشه فهمید چیه برای من نمایشش نداد تا بررسی کنم ولی ظاهرا صفحه ایندکس شده مربوط به wp-login.php می شه اگه همه موارد مورد دار به همین نشانی می رسند وردپرستون رو یکبار به روزرسانی کنید تا فایلهای سالم جایگزین بشند 

و البته بعد از به روز رسانی حدود یک ماه پاک شدن ایندکستون تو گوگل ممکنه زمان ببره 

رمز کاربری مدیر سایت را هم تغییر بدید و چک کنید کاربر جعلی توی لیست کاربرانتون نباشه

لینک به ارسال

به نظر می آد سایتتون قبلا هک شده بوده و الان مورد هک نداره فقط گوگل هنوز ایندکسش رو برای بعضی صفحات تغییر نداده

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۵/۲/۲۳ ه‍.ش. at 14:43، imanfakhar گفته است :

وقتی روش رو گرفتید که نمیشه فهمید چیه برای من نمایشش نداد تا بررسی کنم ولی ظاهرا صفحه ایندکس شده مربوط به wp-login.php می شه اگه همه موارد مورد دار به همین نشانی می رسند وردپرستون رو یکبار به روزرسانی کنید تا فایلهای سالم جایگزین بشند 

و البته بعد از به روز رسانی حدود یک ماه پاک شدن ایندکستون تو گوگل ممکنه زمان ببره 

رمز کاربری مدیر سایت را هم تغییر بدید و چک کنید کاربر جعلی توی لیست کاربرانتون نباشه

تشکر بابت راهنمایی ارزشمندتون .
چون کلمه غیر اخلاقی بود مجبور شدم روش رو بگیرم .
مواردی ک فرمودین رو انجام میدم ان شاءالله تا چند وقت دیگه مشکل حل بشه .
در غیر اینصورت ناچارا همین تاپیک رو ادامه میدم .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...