رفتن به مطلب

اخطار : استفاده بیش از حد منابع

2raj

پست های پیشنهاد شده

باعرض سلام و خسته نباشید

بنده امروز از طرف هاستینگ تیکتی به بنده زده شده که متنش رو قرار میدم

نقل قول

با سلام و احترام
کاربر گرامی سرویس شما با آدرس musickhor.ir طی 48 ساعت گذشته از منابع زیادی استفاده کرده است
طبق تصویر ضمیمه شده می توانید میزان فشار وارد شده به سرور را مشاهده بفرمایید
لطفا تا 24 ساعت آینده نسبت به رفع مشکل اقدام بفرمایید
بدیهی است که عدم پیگیری شما باعث مسدود شدن سرویس خواهد شد

با تشکر

بنده هم اینطور جوابشون رو دادم

نقل قول

باعرض سلام و خسته نباشید
میتونم بپرسم که چه فایلی بیشترین مصرف رو در هاست داره؟
آخه بازدید سایت ما روزی 700 نفره من موندم این منابع چطور مصرف میشه الان چک کردم دیدم تنها 3 نفر در سایت آنلاین هستند بعد شما میگید بازدید منابع بالا رفته
اگر که ممکنه چک بفرمائید بیشترین مصرف مربوط به کدام فایل هست تا بنده پیگیری کنم
باتشکر

و پشتیبانی هم اینگونه جواب بنده رو دادند

نقل قول

بیشترین میزان مصرف سایت شما مربوط به index شما می باشد
home/kafshdoz/public_html/index.php

بنده رفتم و فایل error.log رو چک کردم و با این خطاها مواجه شدم

[Tue May 10 06:45:59.188939 2016] [access_compat:error] [pid 719617] [client 173.245.56.250:22356] AH01797: client denied by server configuration: /home/kafshdoz/public_html/tag

[10-May-2016 05:40:50 UTC] PHP Fatal error:  Out of memory (allocated 1048576) (tried to allocate 248 bytes) in /home/kafshdoz/public_html/wp-settings.php on line 81
[10-May-2016 05:40:50 UTC] PHP Fatal error:  Out of memory (allocated 3145728) (tried to allocate 196608 bytes) in /home/kafshdoz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 240
[10-May-2016 10:10:50 Asia/Tehran] PHP Fatal error:  Out of memory (allocated 13369344) (tried to allocate 81560 bytes) in /home/kafshdoz/public_html/wp-content/plugins/wp-parsidate/includes/general.php on line 112
[10-May-2016 10:11:33 Asia/Tehran] خطای Lost connection to MySQL server during query در پایگاه‌داده وردپرس برای دستور SELECT post_date FROM ifhql_posts WHERE post_name='%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A2%D9%87%D9%86%DA%AF-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%DA%86%D8%A7%D9%82%D8%A7%D9%84-%D9%85%D8%A7%D9%82%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%AA%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%B9' ORDER BY id ساخته شده توسط require('wp-blog-header.php'), wp, WP->main, WP->query_posts, WP_Query->query, WP_Query->get_posts, do_action_ref_array, call_user_func_array, wpp_pre_get_posts
[10-May-2016 10:11:45 Asia/Tehran] خطای Lost connection to MySQL server during query در پایگاه‌داده وردپرس برای دستور SELECT post_date FROM ifhql_posts WHERE post_name='%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A2%D9%87%D9%86%DA%AF-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%DA%86%D8%A7%D9%82%D8%A7%D9%84-%D9%85%D8%A7%D9%82%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%AA%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%B9' ORDER BY id ساخته شده توسط require('wp-blog-header.php'), wp, WP->main, WP->query_posts, WP_Query->query, WP_Query->get_posts, do_action_ref_array, call_user_func_array, wpp_pre_get_posts
[10-May-2016 10:12:01 Asia/Tehran] خطای Lost connection to MySQL server during query در پایگاه‌داده وردپرس برای دستور SELECT post_date FROM ifhql_posts WHERE post_name='%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9

اگر که ممکنه بنده رو راهنمایی کنید چون اخطار دادند که سایت رو ساسپند میکنند

لینک به ارسال

سلام. این خطاها احتمالا به این خاطر هستن که پروسه های شما رو توی سرور محدود کردن. به خاطر همون مصرف بالاتون.

لیست افزونه ها رو بفرمایید شاید بشه راهنماییتون کرد.

فروم هم روی همین هاستتون هست ؟ انجمن سازها فشار زیادی به سرور وارد می کنند.

سایتی که بازدید بالا داشته باشه باید به جای استفاده از افزونه ها و پوسته های آماده اونها رو برای مصرف خودش بازنویسی کنه و یا تکه کدهای مورد نیازش رو از اونها استخراج و مستقیم توی پوسته استفاده کنه.

علاوه بر اینها سعی کنید چیزهای اضافه که بار سنگینی روی سرور ایجاد می کنند مثل سیستم جستجوی پیشفرض وردپرس رو غیر فعال کنید و در عوض از موتورهای جستجو استفاده کنید. و یا مثلا برچسب ها و آخرین نظرات در فوتر سایت و غیره..

از افزونه کش استفاده کنید. این مورد برای سایت شما خیلی به کاهش مصرف پهنای باند سرور کمک می کنه چون کدهای javascript ، css و تصاویر توی پوستتون خیلی زیاد هستن.

و خیلی راهکارهای دیگه که توی وب موجود هست.

در نهایت اگر باز هم این بهینه سازی ها کافی نبود راهی جز ارتقای هاستتون ندارید.

موفق باشید.

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، فرحان گفته است :

سلام. این خطاها احتمالا به این خاطر هستن که پروسه های شما رو توی سرور محدود کردن. به خاطر همون مصرف بالاتون.

لیست افزونه ها رو بفرمایید شاید بشه راهنماییتون کرد.

فروم هم روی همین هاستتون هست ؟ انجمن سازها فشار زیادی به سرور وارد می کنند.

سایتی که بازدید بالا داشته باشه باید به جای استفاده از افزونه ها و پوسته های آماده اونها رو برای مصرف خودش بازنویسی کنه و یا تکه کدهای مورد نیازش رو از اونها استخراج و مستقیم توی پوسته استفاده کنه.

علاوه بر اینها سعی کنید چیزهای اضافه که بار سنگینی روی سرور ایجاد می کنند مثل سیستم جستجوی پیشفرض وردپرس رو غیر فعال کنید و در عوض از موتورهای جستجو استفاده کنید. و یا مثلا برچسب ها و آخرین نظرات در فوتر سایت و غیره..

از افزونه کش استفاده کنید. این مورد برای سایت شما خیلی به کاهش مصرف پهنای باند سرور کمک می کنه چون کدهای javascript ، css و تصاویر توی پوستتون خیلی زیاد هستن.

و خیلی راهکارهای دیگه که توی وب موجود هست.

در نهایت اگر باز هم این بهینه سازی ها کافی نبود راهی جز ارتقای هاستتون ندارید.

موفق باشید.

سلام و ممنون بابت پاسخگوییتون

بله فروم هم روی همین هاست قرار داره ولی فک نمیکنم ربطی به فایل index.php داشته باشه

لیست افزونه ها

404 to Start

All In One WP Security

BT Captcha

Easy Add Thumbnail

Forest Admin

Google Rich Snippets

Google XML Sitemaps

I Like This

OTF Regenerate Thumbnails

Page Tagger

Related Posts by Category

SEO Friendly Images

Simple Local Avatars

Wordpress Thread Comment

WP Show IDs

WP-PageNavi

WP-PostViews

Yoast SEO

بسته وردپرس پارسی

فرم تماس 7

ممون میشم راهنمایی بفرمائید

لینک به ارسال
در 29 دقیقه قبل، تورج حق شناس گفته است :

بله فروم هم روی همین هاست قرار داره ولی فک نمیکنم ربطی به فایل index.php داشته باشه

تمام کوئری های وردپرس از طریق index.php خارج می شه 

تو افزونه هاتون می تونه حذف 

در 31 دقیقه قبل، تورج حق شناس گفته است :

All In One WP Security

I Like This

Page Tagger

Related Posts by Category

Wordpress Thread Comment

WP-PostViews

Yoast SEO

مصرف منابعتون رو کم کنه البته 

Easy Add Thumbnail

Forest Admin

OTF Regenerate Thumbnails

رو نمی شناسم 

که احتمالا بیشترین مصرف منابع رو I Like This داره

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، imanfakhar گفته است :

که احتمالا بیشترین مصرف منابع رو I Like This داره

استاد فخار عزیز ممنون و تشکر بابت راهنماییتون

بنده خیلی وقته که با این افزونه مشکل دارم که در تایپک زیر هم مطرح کردم ولی کسی جوابگوی بنده نشد

اگر که ممکنه شما هم نگاهی به تایپک زیر بندازید شاید مشکل گشا باشه

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز ممکنه اصلا مشکل از سایت شما نباشه

بعضی مواقع این مشکلات به کانفیگ سرور هم برمیگرده

به نظر من از یک هاستینگ که منابع اختصاصی میده خرید کنید

من خودم از فردا هاستینگ خرید کردم و با اینک مصرف منابع بالایی دارم هیچ سرعت سایتم افت نکرده

--------------------

یک مورد دیگه اینکه برخی افزونه هایی که شما دارید بسیار سنگین هستند و منابع زیادی را مصرف میکنن

توصیه میکنم اون هایی را که لازم ندارید غیرفعال کنید یا با افزوننه های سبک تر جایگزین کنید

لینک به ارسال

درود ، 

با احترام به پاسخ های همه دوستان ، این افزونه : All In One WP Security ، نگارش رایگان نصب شده یا نال شده نصب کرده اید؟

به نظرم یک افزونه آنتی ویروس و یک افزونه مانند tac برای بررسی پوسته نصب کنید و بررسی کنید که کدهای مخرب یا لینک های تبلیغاتی در سایت یا پوسته شما وجود نداشته باشد.

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، mojtabashahi گفته است :

درود ، 

با احترام به پاسخ های همه دوستان ، این افزونه : All In One WP Security ، نگارش رایگان نصب شده یا نال شده نصب کرده اید؟

به نظرم یک افزونه آنتی ویروس و یک افزونه مانند tac برای بررسی پوسته نصب کنید و بررسی کنید که کدهای مخرب یا لینک های تبلیغاتی در سایت یا پوسته شما وجود نداشته باشد.

سلام و ممنون بابت پاسخگوییتون

All In One WP Security  نگارش رایگانش نصب شده

لینک به ارسال

این افزونه تنظیمات خاصی را اعمال می کند که بسیار قدرتمند هستند و گاهی اوقات بیشتر از حد قوی. پس اگر وردپرس شما مورد حمله قرار نگرفته است می توانید از یک افزونه آنتی ویروس سبک تر استفاده نمایید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...