ghasem63

چگونه کد مخرب از قالب نال شده را پیدا کنیم ؟

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت شما دوستان 

من قالب نال شده ای دانلود کردم از چه راهی باید تمامی کد های قالب رو چک کنم تا کد مخربی اگه داشه باشه پیدا کنم ؟ تا از هک جلوگیری بشه

از دوستان من تجربه استفاده از قالب نال شده رو داشتن که سایت چندین بار هک شده (بعد از استفاده از قالب)

پ ن : 

با جستجو در افزونه ها با این افزونه   Theme Authenticity Checker   آشنا شدم که 2 سالی هست آپدیت نشده 

اگه دوستان و استادی راه حلی دارن ممنون میشم راهنمایی کنن 

ویرایش شده در توسط ghasem63
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

احتمال زیاد در فایل functions.php باید کدهای مخرب رو پیدا کنید و پاک کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چه اصراری هست که حتماً از نال شده استفاده کنید؟ انرژی و وقتی که میزارید برای پیداکردن کدهای مخرب، قطعاً اگه برید و قالب اصلی رو بخرید، اونقدر زمان و انرژی نمیبره.

بحث درمورد قالب های تجاری هم ممنوع هست.

موفق باشید.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط mohammades
      سلام دوستان من یه سایت میخوام مثل سایت زیر کسی میتونه راهنماییم کنه
      www.resanehtasvir.com
      <a heref="http://resanehtasvir.com">تو این ادرس سایت و ببینید</a>  
    • توسط Jamal Poosti
      سلام خسته نباشید من میخواستم ی سایت مشابه lynda یا فرانش بسازم ولی خب نمیدونم از چه افزونه یا قالبی استفاده کنم لطفا اساتید راهنمایی فرمایید.
    • توسط M a H D i
      باسلام و احترام

من دنبال یک سایتی مثل سایت godui بودم که ایکن هایی به همراه انیمیشن درونش داشته باشه تا ازش الگو بگیرم
      اگر کسی میشناسته لطفا معرفی کنه
      به عنوان نمونه مثلا سایت تامین اجتماعی (البته برای تامین اجتماعی انیمیشن نداره!)
      https://www.tamin.ir
      باتشکر از شما

• توسط macse
      سلام
      خواستم از این طریق قالب پینکوب رو که با الهام از سایت های Pinterest و Unsplash و برخی سایت های مشابه دیگه طراحی شد رو خدمتتون معرفی کنم در ضمن این قالب رایگان و متن باز هستش (بدون متن کپی رایت و... البته اگر من رو بعنوان طراح ذکر کنید خوشحال می شم )
      می تونید از گیت هاب دانلودش کنید و اگر مایل بودید توسعش بدید: https://github.com/qasedak/Pinkoob/releases
      خوشحال میشم اگر باگ یا مشکلی وجود داشت با من برای حل در میان بگذارین.
      برخی امکانات قالب پینکوب
      کاملا واکنشگرا هماهنگی کامل با اصول سئو کاملا قابل شخصی سازی متن باز و تحت مجوز MIT امکان مدیریت تبلیغات (Adsense) و بنر ها امکان تغییر پویا استایل براساس ساعات شبانه روز (استایل شب و روز) امکانات انتخاب استایل ثابت برای قالب (فقط شب یا روز) امکان انتخاب تصویر متخب روز برای نمایش در صفحه اصلی (تصویر دلخواه/تصویر تصادفی/جدیدترین تصویر) امکان شخصی سازی بخش تصویر روزانه درصفحه اصلی نمایش تصاویر صفحه اصلی براساس لایک ها، بازنشرها، دیدگاه ها و یا تصادفی (در بازه زمانی معین) امکان اتصال به دیدگاه های فیس بوک Infinite Scroll نمایش بصورت لایت باکس امکان نمایش قیمت روی تصاویر برای پست های تبلیغاتی (مانند اینستاگرام) امکان ارسال چندین عکس دریک پست (مانند اینستاگرام) امکان زمانبندی پاکسازی رسانه هایی که پست یا آلبوم آنها توسط کاربر پاک شده اند امکان ایجاد یک وبلاگ در کنار شبکه اجتماعی پشتیبانی از افزونه های WP Super cache، Exifography، WP Social Login، WP-Postratings دسته بندی تصاویر بر اساس رنگبندی سیستم جستجو همراه با فیلتر های مختلف و امکان جستجو میان کاربران برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند امکان ویرایش دیدگاه برای کاربران پشتیبانی از آپلود ویدیو با فرمت های مختلف (mp4, ogg, webm) بخاطر سپردن آخرین آلبوم مورد استفاده قرار گرفته توسط کاربر امکان افزون تگ با فشردن کلید فاصله بجای استفاده از کاما برای جدا کردن تگ ها امکان تعیین آلبوم پیشفرض برای کاربران نمایش تصاویر مرتبط بر اساس تگ امکان آپلود تصاویر با استفاده از آدرس آنها در وب بصورت مستقیم بسیار کم حجم (۲.۵ مگابایت)
    • توسط alimelody
      درود به همگی دوستان 
      آقا من میخواستم یه برگه دلخواه درست کنم و یک کدی بود که باید توی یه فایل php درست میکردم و کپی میکردم توی هاست 
      بعد از اینکه کد رو کپی کردم کل قالب سایتم ترکید و همچی به هم ریخته 
      حالا من یه بکاپ واسه یکماه پیشمو دارم
      چطور میتونم فایلهایی رو کپی کنم که فقط نمای سایتم برگرده به حالت اول
      یعنی بازگردانی بکاپ نکنم
      ایا راهی داره؟ 
      چون نمیخوام مطالب جدید حذف بشن
      ممنون میشم کمکم کنید سپاس از لطفتون 
      اینم لینک سایتمه
      alimelody.ir