2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من یه پوسته ترجمه شده خریدم

ولی بعضی از قسمت ها ترجمه نشده 

فایل زبان هم به طور کامل ترجمه شده

مترجم هم نمیداند این قسمت ها کجا هست

مانند قسمت زیر 

http://ebooking24.com/?st_hotel=%D9%87%D8%AA%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B2%D9%85%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%B4%D9%87%D8%AF

لطفا کمک کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

گپ و گفت پیرامون پوسته ها و افزونه های تجاری بر طبق قوانین انجمن ممنوعه

شما می بایست با پشتیبان سازنده / فروشنده پوسته یا افزونه صحبت کنید.

درضمن دوست من اندازه پیشفرض فونت مناسب و خوانا هست نیازی به این اندازه بزرگ کردنش نیست :D

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط omid4264
      سلام دوستان،
      نیاز به نسخه فارسی یا RTL افزونه Modal Survey دارم یا افزونه دیگری که مشابه اون باشه.

• توسط Reza0098
      سلام
      کل قسمت های قالب  REAL HOMES رو فارسی سازی کردم ولی یک بخشش هر چقدر گلنجار رفتم نتونستم فارسی کنم و تصمیم گرفتم سوالم رو اینجا بپرسم شاید کسی تونست راهنماییم کنه
      بعد از اینکه کاربر به سایت لوگین میکنه و وارد پنل کاربریش میشه و املاک های خودش رو مشاهده میکنه چند وضعیت publish و pending و ... برای املاک ثبت شدش مشاهده میکنه ولی من هر چقدر گشتم نتونستم این کلمات رو پیدا و فارسی سازیش کنم که بجای کلمات انگلیسی بنویسه منتشر و بازبینی و در فایل ترجمه زبانش هم نبود ، حالا لطفا اگر کسی میتونه من رو راهنمایی کنه
      در کد PHP این رو نوشته که نشان میده این وضعیت رو از متد get_post_status() میگییره
      2 تا تصویر پیوست کردم تا بیشتر با مشگلم آشنا شید
      منتظر جواب دوستان هستم !

موفق باشید

• توسط nima-kian
      سلام دوستان
      من افزونه bookly رو برای نوبت دهی و رزرو نصب کردم اما تقویمش میلادی هست
      کسی میتونه راهنمایی کنه من تقویم این افزونه رو شمسی کنم؟؟؟
    • توسط shirin010101
      سلام
      میخواستم بدونم وقتی قالب فارسی میشه نوشته‌های ترجمه شده کجا قرار میگیره؟
      مثلا من الان از قالب twenty seventeen استفاده میکنم میخوام یه قسمتی رو عبارتش رو عوض کنم. (قسمت منو در نمایش موبایل. نوشته: «گزینگان». میخوام همون منو بنویسم.)

البته میدونم با افزونه Loco Translate این کار رو میشه انجام داد. بدون افزونه میخوام انجام بدم.
    • توسط hessamasna
      سلام من یه سایت دارم که با be theme ساختم و صفحات اش رو هم با مافین بیلدر ساختم می خوام تمام اعداد رو رو فارسی کنم چجوری باید انجام بدم ممنون می شم بگید اعداد مثلا countup . count down و.... 
      سایت https://applastgroup.com/