• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
M.Hajloo

راهنمائی جهت قرار دادن ویدئو در وردپرس

4 پست در این موضوع قرار دارد

درود بر تمام عزیزان

دوستان من میخوام توی مطالبم ویدئو قرار بدم و برای این کار نیز 1 هاست دانلود تهیه کردم

مطالب زیادی توی همین انجمن و... خوندم در مورد بهترین پلیر وردپرس که بیشترشون را تست کردم اما مشکلم اینجاست که اگر پلیر html5 مانند پلیر خود وردپرس قرار بدم ارور error loading this resource رو بهم میده و اگر با یک پلیر مانند Jw Player استفاده کنم و روی حالت Flash قرار بدم فقط صدای ویدئو برام پخش میشه

البته چیزی که هست من ویدئو از جای دیگه قرار بدم درست نمایش میده به عنوان مثال جهت تست لینک یکی از ویدئو های آموزشی همیار وردپرس رو قرار دادم بدون مشکل رو خود پلیر وردپرس نشون داد

حالا به نظرتون مشکل از هاست دانلود من هست یا نه باید تغییری ایجاد کنم یا ... تا به درستی نمایش بده ؟

سپاسگذارم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود بر شما,

یعنی میگید موقع نمایش و زمانی که انتشار روی سایت پیدا میکنه این مشکل هست؟

اصولا اگه افزونه مربوطه صدا رو پخش میکنه مشخصه مشکل از جایه دیگه ای هست.

کلا بصورت جداگانه میتونید مستقیما از روی هاست دانلودتون فیلم رو مشاهده کنید ؟

یعنی یک لینک مستقیم قابل پخش داشته باشه . مثل : example.com/video.mp4

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام 

ویدئو رو با چه مشخصاتی کانورت می کنید و در چه نوعی  آپلود؟

فایل ویدئوی را نباید در نوع جابجایی ASCII آپلود کنید اغلب نرم افزارهای آپلود فایل مثل filezilla امکان مدیریت دستی این بخش رو در کنارحالت خودکار دارند 

Screenshot_17.png.f3f6a1f7bcb03cbe99f952

Transfer Type  رو به صورت دستی باینری قرار بدید و چک کنید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل خدا رو شکر حل شد . البته دقیق متوجه نشدم ایراد از فرمت فایل بود یا نحوه آپلود فایل

فرمت فایل من mp4 بود اما با 1 نرم افزار تبدیلش کردم به mp4 - X264 و بعد از با نرم افزار Core ftp آپلودش کردم رو هاست و تست گرفتم دیدم درسته

آقا ایمان متاسفانه نرم افزار Filezilla مشکل پیدا کرده و ارور Connection timed out after 20 seconds of inactivity رو هنگام آپلود فایل میده و نتونستم باهاش کار کنم به همین خاطر از نرم افزار Core ftp استفاده کردم .

البته من احساس میکنم ایراد از همون نوع آپلود فایل بود چون من قبل از اینکه مشکل را اینجا مطرح کنم یک بار هم با فرمت flv و با افزونه FV Player هم تست گرفته بودم و همین مشکل را داشتم .

* توضیحات جهت راهنمایی دیگر دوستانی که به این مشکل خواهند خورد داده شد *

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Rangarang
      سلام
      چیکار باید کرد که وقتی ویدئویی رو از طریق خود وردپرس آپلود می کنیم، هنگام نمایش اون به مخاطب مثل سایت آپارات، یک کد بهش بده که بتونه تو سایت خودش هم ویدئو رو آپلود کنه. آیا خود وردپرس چنین امکانی داره و اگه نه با چه افزونه ای می شه این کار رو انجام داد؟
      از پاسخ شما ممنونم
    • توسط mghhgm
      سلام
      ببخشید در وردپرس وقتی ویدئو قرار میدم، بجای اینکه در سایت بافر و نمایش داده بشه، وقتی روی دکمه Play میزنم توسط IDM یا دانلود منیجر مرورگر شروع به دانلود میشه و در پلیر سایت ویدئو نمایش داده نمیشه.
      خیلی افزونه تست کردم (jw player ، mediaelementjs و ....)
      حتی به پلیر بجای اینکه آدرس ویدئو از سایت خودم بدم، آدرس ویدئو از سایت های دیگه مثل آپارات و mp4.ir و ... رو میدم اما همین مشکل رخ میده.
      لطفا راهنمایی کنید
    • توسط manv
      با سلام، من توی سایتم از ویدئو پلیر خوده وردپرس استفاده میکنم ولی یه مشکل داره
      روی border سمت راست و بالای ویدئو یه خط مزاحم میندازه چطوری میتونم حذفش کنم ؟ 
      لینک : http://manv.ir
      نمونه ویدئو : http://manv.ir/2017/03/23/اهداف-انسان/
      لطفا راهنمایی کنین با تشکر .

• توسط ilbeygi.m
      سلام دوستان و عزیزان
      بنده سوالی داشتم
      خواستم ببینم چطور میشه با وردپرس وب سایت اشتراک ویدئو راه اندازی کرد.
      مثل وب سایت ویدئو ورزش 3 که با وردپرسه؟
      با تشکر
    • توسط mrasoul
      من میخوام بر روی ویدئو های سایت پوستر قرار بدم . از تگ زیر استفاده کردم و پوستر و ویدئو رو با زمینه دلخواه تو پوسته قرار دادم مشکل اینجاست قبل از play کردن ویدئو فقط پوستر نشون داده میشه و من میخوام وقتی ویدئو رو play میکنیم 5 ثانیه نشون بده پوستر رو بعد ویدئو رو پخش کنه .

<?php $post = get_the_ID(); ?>
      <?php $video = get_post_meta($post, 'video', true);?>
      <?php $poster = get_post_meta($post, 'poster', true);?>
      <?php echo do_shortcode( '[video src="'.$video.'" poster="'.$poster.'"]') ?>

مثل پوسترهای آپارات میخوام که اول ویدئو مشخصه و وقتی که ویدئو play میشه پوستر 5 ثانیه نشون داده میشه .
      البته من فکر کنم 2 تا ویدئو باشه نه پوستر حالا کسی راهی سراغ داره که راهنمایی منه تا منم چنین حرکتی بزنم