• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
DariushGreat

ریدایرکت فرم ورود تنها به برگه خانه راهبری میکنه

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من با کمک wp_login_form یک فرم ورود ساختم. کد کاملش اینه:

wp_login_form( $args);
  $args = array(
  'echo'           => true,
  'remember'       => true,
  'redirect'       => home_url('/edit-profile/'),
  );

مشکل اینجاست که پس از ورود کاربر به برگه edit-profile راهبری نمی‌شه و می‌ره به برگه اصلی.

چی کار می‌تونم بکنم؟

ممنون برای کمک

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط alirezax2
      با سلام
      مشکل:
      لاگین وردپرسم یوزر و پسورد و میزنم فقط صفحه ریفرش میشه و دوباره لاگین میاد بدون هیچ خطایی ... بدون هیچ تغییراتی در سایت بوجود اومده!!!
      راه حل هایی که رفتم:
      1- غیر فعال کردن کلیه افزونه ها از طریق هاست
      2- تغییر theme
      3- تغییر htaccess
      4 - آپدیت دستی وردپرس
      5- و ...
      متاسفانه مشکل حل نشد!! به ادمین هاستمم گفتم همون راه حل های بالا رو داد گف نشد دوباره wp نصب کن!!
      من نمیخوام دوباره نصب کنم چون مشکلات زیادی میخورم تنظیمات قالبم، دیتابیس و...
      کسی میدونه چه راه دیگه ای هست؟؟ یا مشکل مشابه داشته؟؟ چطوری حل کنم؟ دارم روانی میشم
    • توسط mehdia20
      با سلام
      من یه مشکل جدی دارم لطفا کمکم کنید.
      من وقتی وارد صفحه اصلی وب سایت میشم صفحات pagination دارای لینک هایی به صورت example.com/?paged=2 هست اما بعد از کلیک روی مثلا صفحه 2 وارد لینک example.com/2/ میشه و اررور 404 نشون میده.
      جدیدا بعد از یکم ور رفتن با yoast این مشکل برام پیش اومده.
      لطفا زود کمکم کنید ممنون
    • توسط amerllica
      با سلام
      به دلایل نامعلومی بعد از لاگین موفق در وردپرسم دوباره به صفحه خود redirect‌ میشه.
      مقالات زیادی خوندم و کارهای زیادی انجام دادم. حتی همه افزونه‌ها رو غیر فعال کردم. البته از طریق mysql
      ولی باز هم redirect میشه. تم رو هم تغییر دادم توسط تغییر نام directory ولی باز هم نشد.
      فایل .htaccess رو کلا پاک کردم نشد. 
      موضوع به کش مرورگر هم ربط نداره چون با چندین مرورگر و دستگاه امتحان کردم.
      همه کارهایی که توی نت میشه رو امتحان کردم ولی نمی‌گذاره برم توی پیشخوان مدیریت.
      سایت من:
      https://insurance2176.com
      اگر کسی خواست دسترسی سایت یا حتی سی‌پنل رو هم بهش می‌دم.
    • توسط ali181818
      سلام دوستان
      یک مشکلی برام پیش اومده .
      سایتم یک دفعگی با مشکل ردایرکت شدن روبرو شده . طوری که وقتی آدرس سایت رو میزنم بعد از چند ثانیه به یک ادرس دیگر ردایرکت میشه در حالی که من هیچ تغییری در هاست و سایتم ندادم
      ممنون میشم کمکم کنید .
      آدرس سایت : http://www.justmoney.ir
    • توسط MohmdM
      عرض سلام و ارادت خدمت دوستان و اساتید عزیزم . 
      بنده سایتی دارم که حدودا یه ماهیه سرپاست و خداروشکر مشکلی نداشته . 
      اما از پریروز با یه مشکل عجیب روبرو شدم ! 
      هر تغییری که میخوام تو سایت ایجاد کنم ، بعد از ذخیره به صفحه اصلی سایتم برگشت داده میشه و تغییر اعمال نمیشه .
      این تغییرات شامل انتشار پست جدید ، حذف افزونه ، تغییر css و کلا هرچیزی که وجود داره هست .
      از دیروز شروع کردم به عیب یابی ، مرورگر رو کاملا پاکسازی کردم (Cache) ، تمامی افزونه هارو غیر فعال کردم ، پوسته رو عوض کردم ، وردپرس رو بروز کردم ولی نشد که نشد .
      وردپرس رو به ورژنای قبلی هم دانگرید کردم بازم نشد . 
      الان دیگه واقعا دانش کاره دیگه ای رو ندارم و دستم به دامن شماست . 
      خیلی ممنون میشم کمک کنین تا این مشکلو برطرف کنم . 
      کوچیک شمام . پیشاپیش متشکر .