رفتن به مطلب

برنامه نویسی وب

امیر 9370

پست های پیشنهاد شده

درود بر شما

من میخوام برنامه نویسی وب را یاد بگیرم طوری که بتونم انواع وب سایت هارو بسازم مثلا وب سایت هایی مثل بانک ها دانشگاه در کل وبسایت های اختصاصی که از سیستم مدیریت محتوا آماده مثل وردپرس استفاده نکنم،در کل در برنامه نویسی وب متخصص بشم،اما نمیدونم از کجا شروع کنم یعنی چه زبانهای رو یاد بگیریم و اول کدوم زبان هارو یاد بگیرم،لطفا تمام زبان هارو به ترتیب بگید.لطفا راهنمایی کنید.تشکر 

لینک به ارسال

تنها php کارتون رو راه نمیندازه

به نظر من به تنهایی به هیچ وجه نمیتونین سیستم بانک یا دانشگاه بنویسین

برای اینکار به تخصص در حد خیلی خیلی بالا و حرفه ای نیاز هست که یه نفر به تنهایی باید چندین سال رو فقط صرف تحقیق و مطالعه کنه ..

شما به تخصص برنامه نویسی - پایتون  - c sharp - php - asp - پایگه داده pdo - sql متخصص امنیت تحت وب و خارج وب - متخصص سیستم عامل سرور لینوکس و ویندوز - متخصص طراحی رابط کاربری html - css - java - responsive  و ... نیازمندین

مطمعن باشین شرکتهایی با چندین متخصص وظیفه طراحی سایتهای بانک و سیستم های مشابه رو برعهده میگیرن نه تنها یک نفر

تازه بعد از بدست آردن تخصصها باید شرکتی ثبت شده و کاملا معتبر با دارا بودن چندین گواهینامه بین المللی توی حوزه های مختلف وب باشی تا بانک و داشگاه به شما اعتماد کنن و پروژه شون بشپرن بهتون ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...