• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
ahmad25532

سرعت کدوم هاست بهتره؟؟؟

9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام. من یه سایت دات آی آر دارم از یه شرکت هاستینگ (میهن وبهاست)، یه سایت دات کام هم دارم که تماما همون محتواست ولی از شرکت هاستینگ دیگه ای (نت افراز) . حالا میخوام تست کنم که سرورهای هاست کدوم یکی از این سایت هام قوی تره تا اون رو نگه دارم. سوالم اینه که چجوری شرکت هاستینگ رو میشه تست کرد؟ gtmetrix این دو تا سایت رو میگیرم با هم اختلاف دارند. چقدر سرورهای این شرکت های هاستینگ تو سرعت سایت موثر هستند. ممنون

(سایت های من : irsnt.ir و irsnt.com )

ویرایش شده در توسط ahmad25532
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هردو خوب و معروفند ولی بستگی داره کدوم طرحش رو خریده باشید از این شرکت ها

میهن وب هاست هاست های اشتراکیش اصن خوب نیست و باید هاست اختصاصی بخرید

نت افراز هم کلا خدماتش خوبه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برنامه ای یا سایتی وجود نداره که تست کنه؟ (مثل gtmetrix مثلا)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه مگه اینکه سایت هایی که با این هاستینگ ها هستند رو چک کنید ولی در کل هر دو شرکت کارشون خوب هستش و از قدیمی های هاستینگ ایران هستند و اگه میخواید سایت تون بدون مشکل باشه حتما هاستینگ قوی خریداری کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود ، 

ما هم سال هاست از "نت افراز" استفاده می کنیم ، تجربه و نظر شخصی من این سرور بهتر است.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من نت افزار خیلی بهتره من امتحان کردم راضی بودم شماهم یه تست کن راضی برمیگردی

ویرایش شده در توسط mahrokhok
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 5/15/2016 at 18:20، ahmad25532 گفته است :

سلام. من یه سایت دات آی آر دارم از یه شرکت هاستینگ (میهن وبهاست)، یه سایت دات کام هم دارم که تماما همون محتواست ولی از شرکت هاستینگ دیگه ای (نت افراز) . حالا میخوام تست کنم که سرورهای هاست کدوم یکی از این سایت هام قوی تره تا اون رو نگه دارم. سوالم اینه که چجوری شرکت هاستینگ رو میشه تست کرد؟ gtmetrix این دو تا سایت رو میگیرم با هم اختلاف دارند. چقدر سرورهای این شرکت های هاستینگ تو سرعت سایت موثر هستند. ممنون

(سایت های من : irsnt.ir و irsnt.com )

سلام میتونید سایتتون رو در هردو هاست بالا بیارید و سرعت لود رو تست کنید همچنین برای اینگه سرعت بیشتری داشته باشید میتوانید از سرویس های که هارد SSD استفاده کردن استفاده کنید ، فاکتور های دیگه وجود داره از جمله مشخصات سرور سرویس دهنده ، پینگ و ....

موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نت افزار هاست ها اشتراکی خوبی دارند و تا الان قطعی نداشته

ولی اگه امار تون بالاست سرور نمیه اختصاصی یا اتصاصی بگیرید 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما با تست نمیتوانید قدرت سرور بررسی کنید، بخش کوچکی از توان سرور برای بارگذاری سایت شما ارائه می شود که امکان زیر سوال بردن سرور با این تست وجود ندارد

http://tools.pingdom.com/fpt/#!/4tlwL/www.irsnt.com

بیشتر زمان پاسخگویی هدر شما است که این زمان میبایست بهینه و به کمتر از 500ms کاهش بدهید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط feriferi
      با سلام
      من هاست و دامنه خریدم ولی یوزر و پسی ندارم که وارد cpanel بشم برای نصب وردپرس
      لطفا کمک
    • توسط AmirHosseinGT
      سلام
      میخوام از یه سایت خارجی هاست بخرم
      چه نکاتی رو باید موقع خرید رعایت کنم؟
      چه سایتی رو شما میشناسید؟ میشه لطفا یکی دوتا سایت معتبر معرفی کنید؟
      سپاس
    • توسط sms118
      با سلام
      ببخشید من روی سرورم چند تا سایت دارم و یکی از سایت هام فروشگاهی است که با وردپرس ساختم البته از قالب kiwi استفاده میکنم
      مشکلم این هست که سرعت سایت رو پایین میاره به طوری که سرور دون میشه و بالا نمیاد
      وقتی سایت را ساسپند میکنم فوری سایت های دیگه بالا میان و سرعت خوبی هم دارند
      و مجددا که سایت را فعال میکنم دوباره و بلافاصله سرعت سرور و سایت پایین میاد
      تورو خدا کمک کنید
      ممنون
    • توسط b89shahsavari
      با سلام خدمت دوستان عزیز
      وبسایت من بخون دات کام سرعت لودش پایینه و حس می کنم یه کمی مشکل ایجاد کرده.اما نمیدونم پایین بودن سرعت لود سایتم به کدوم موارد بستگی داره اگه دوستن لطف کنن یه نگاهی بندازن و راهنمایی کنن ممنون میشم.
    • توسط amir khalaji mehr
      با درود فراوان به دوستان و شادباش فرارسیدن نوروز باستانی
      با کد تخفیف nowruz می‌توانید از 40 درصد تخفیف ویژه‌ی نوروزی برای خرید هاست وردپرسی استفاده کنید.
      تماشای پلن‌های میزبانی وب