رفتن به مطلب

سرعت کدوم هاست بهتره؟؟؟

ahmad25532

پست های پیشنهاد شده

سلام. من یه سایت دات آی آر دارم از یه شرکت هاستینگ (میهن وبهاست)، یه سایت دات کام هم دارم که تماما همون محتواست ولی از شرکت هاستینگ دیگه ای (نت افراز) . حالا میخوام تست کنم که سرورهای هاست کدوم یکی از این سایت هام قوی تره تا اون رو نگه دارم. سوالم اینه که چجوری شرکت هاستینگ رو میشه تست کرد؟ gtmetrix این دو تا سایت رو میگیرم با هم اختلاف دارند. چقدر سرورهای این شرکت های هاستینگ تو سرعت سایت موثر هستند. ممنون

(سایت های من : irsnt.ir و irsnt.com )

ویرایش شده توسط ahmad25532
لینک به ارسال

هردو خوب و معروفند ولی بستگی داره کدوم طرحش رو خریده باشید از این شرکت ها

میهن وب هاست هاست های اشتراکیش اصن خوب نیست و باید هاست اختصاصی بخرید

نت افراز هم کلا خدماتش خوبه

لینک به ارسال

نه مگه اینکه سایت هایی که با این هاستینگ ها هستند رو چک کنید ولی در کل هر دو شرکت کارشون خوب هستش و از قدیمی های هاستینگ ایران هستند و اگه میخواید سایت تون بدون مشکل باشه حتما هاستینگ قوی خریداری کنید

لینک به ارسال

درود ، 

ما هم سال هاست از "نت افراز" استفاده می کنیم ، تجربه و نظر شخصی من این سرور بهتر است.

لینک به ارسال
در در 5/15/2016 at 18:20، ahmad25532 گفته است :

سلام. من یه سایت دات آی آر دارم از یه شرکت هاستینگ (میهن وبهاست)، یه سایت دات کام هم دارم که تماما همون محتواست ولی از شرکت هاستینگ دیگه ای (نت افراز) . حالا میخوام تست کنم که سرورهای هاست کدوم یکی از این سایت هام قوی تره تا اون رو نگه دارم. سوالم اینه که چجوری شرکت هاستینگ رو میشه تست کرد؟ gtmetrix این دو تا سایت رو میگیرم با هم اختلاف دارند. چقدر سرورهای این شرکت های هاستینگ تو سرعت سایت موثر هستند. ممنون

(سایت های من : irsnt.ir و irsnt.com )

سلام میتونید سایتتون رو در هردو هاست بالا بیارید و سرعت لود رو تست کنید همچنین برای اینگه سرعت بیشتری داشته باشید میتوانید از سرویس های که هارد SSD استفاده کردن استفاده کنید ، فاکتور های دیگه وجود داره از جمله مشخصات سرور سرویس دهنده ، پینگ و ....

موفق باشید

لینک به ارسال

شما با تست نمیتوانید قدرت سرور بررسی کنید، بخش کوچکی از توان سرور برای بارگذاری سایت شما ارائه می شود که امکان زیر سوال بردن سرور با این تست وجود ندارد

http://tools.pingdom.com/fpt/#!/4tlwL/www.irsnt.com

بیشتر زمان پاسخگویی هدر شما است که این زمان میبایست بهینه و به کمتر از 500ms کاهش بدهید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...