رفتن به مطلب

چرا باید دستری روبات هارو به این بخش محدود کنیم؟

sasan_dingo

پست های پیشنهاد شده

چرا باید دستری روبات هارو به این بخش Disallow: /wp-admin  در robots.txt محدود کنیم؟ آیا اصلا نیازی هست؟ من مدت یک ماه دسترسی به این بخش رو محدود کردم اما تو بخش blocked resources در گوگل وبمستر متوجه شدم با محدود کردن  wp-admin در  robots.txt تعداد 380 لینک مطلب از سایت مسدود شده آیا نیازی هست که من این پوشه یعنی  Disallow: /wp-admin محدود کنیم؟

لینک به ارسال

برای امنیت بهتره دسترسی به این قسمت رو برای ربوطها محدود کنید. توابع وردپرس و بخش مدیریت این قسمت هست و ارتباطی به پست های شما نداره.

دقت کنید که wp-content رو اشتباها Disallow نکرده باشید. بررسی کنید دلیل دیگه ای ممکنه داشته باشه.

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، sasan_dingo گفته است :

چرا باید دستری روبات هارو به این بخش Disallow: /wp-admin  در robots.txt محدود کنیم؟ آیا اصلا نیازی هست؟ من مدت یک ماه دسترسی به این بخش رو محدود کردم اما تو بخش blocked resources در گوگل وبمستر متوجه شدم با محدود کردن  wp-admin در  robots.txt تعداد 380 لینک مطلب از سایت مسدود شده آیا نیازی هست که من این پوشه یعنی  Disallow: /wp-admin محدود کنیم؟

شما مگه توی بخش ادمین وردپرس (منظورم پوشه wp-admin ) مطلب مفیدی هم دارید که گوگل جستجوش کنه؟

اون گزارش گوگل صرفا یادآوریه برای مواردی که ممکنه اشتباه شده باشهو الا اگر گوگل بخواد محتویات اون پوشه رو بخونه آخرین نسخه اش رو از سایت وردپرس دانلود می کنه و می خونه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...