vahidcj7

مشکل زبان در وردپرس به صورت ؟؟؟؟؟؟

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خسته نباشید خدمت تمام اساتید و کاربران وردپرس فارسی

ببخشید من به یه مشکل بر خوردم و کلی گشتم هیچی پیدا نکردم،من وردپرس رو که نصب میکنم بلوک ها و برچسپ ها به صورت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هست،چند قالب دیگه هم نصب کردم همین طور هست پلاگین jalali هم نصب هست.

دیتابیس هم چک کردم همه رو utf8_general_ci میشه منو راهنمایی کنید.

یه عکس گذاشتم

ssssssssssssssss.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام خسته نباشید خدمت تمام اساتید و کاربران وردپرس فارسی

ببخشید من به یه مشکل بر خوردم و کلی گشتم هیچی پیدا نکردم،من وردپرس رو که نصب میکنم بلوک ها و برچسپ ها به صورت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هست،چند قالب دیگه هم نصب کردم همین طور هست پلاگین jalali هم نصب هست.

دیتابیس هم چک کردم همه رو utf8_general_ci میشه منو راهنمایی کنید.

سلام

قبلاً توضیح دادم

در فایل functions.php پوسته encoding روی utf8 گذاشته بشه و هم تیک "(Include Unicode Signature (BOM" را بزنید.

و این پست را بخونید و امتحان کنید:

http://forum.wp-parsi.com/topic/2685-وبسایت-چرا-این-طوری-شده-کمک-کنید/page__st__10#entry23178

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

قبلاً توضیح دادم

در فایل functions.php پوسته encoding روی utf8 گذاشته بشه و هم تیک "(Include Unicode Signature (BOM" را بزنید.

و این پست را بخونید و امتحان کنید:

http://forum.wp-parsi.com/topic/2685-وبسایت-چرا-این-طوری-شده-کمک-کنید/page__st__10#entry23178

سلام ممنون از پاسخ گویی خوبتون اون پست رو خوندم ولی یه خورده درکش برام سخته من زیاد نفهمیدم میشه یه خورده واضح تر بگی بازم ممنون

و یه چیز دیگه من تازه از این هاستینگ هاست گرفتم سی پنل هست چند روز پیش رو دایرکت ادمین نصب کردم این مشکل نبود

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چیزی که آقا سعید گفتن اینه :

از فایل wp-config.php خودتون یه بک آپ بگیرید .

بعد فایل رو باز کنید و خط :

define('DB_CHARSET', 'utf8');

و :

define('DB_COLLATE', '');

رو پیدا کنید و قبل هر دو کاراکتر / رو دوبار بزارید یعنی : //

و فایل کانفیگ رو سیو کنید و سایت رو باز کنید بعد دوباره این دو خط رو به حالت اول باز گردونید .

البته اینجاشو :

بعد از تغییر تیک “(Include Unicode Signature (BOM” فعال کنید و با همان نام wp-config.php ذخیره کنید و سپس در root وردپرس آپلود کنید.

نگفتن که با کدوم ادیتور کار میکنن ;) تا بفهمیم این تیک کجاست ولی ادیتور npp قسمتی برای رمز گذاری فایل داره .

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ممنون از پاسخ گویی خوبتون اون پست رو خوندم ولی یه خورده درکش برام سخته من زیاد نفهمیدم میشه یه خورده واضح تر بگی بازم ممنون

و یه چیز دیگه من تازه از این هاستینگ هاست گرفتم سی پنل هست چند روز پیش رو دایرکت ادمین نصب کردم این مشکل نبود

مراحل واضح هستند. کدام قسمت قابل درک نیست؟ بگید توضیح بدم.

Majed عزیز هم یکبار تکرار کردند و تیک BOM و encoding-utf8 توسط نرم افزار ++notepad قابل تنظیم هستند.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از سعید جان و majed و تمام کسانی که در این فروم زحمت میکشن. کارم درست شد ،نمیشه این زحمات رو جبران کرد ولی بازم ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط justeducation
      درود
      مشکلي در ارتباط با افزونه يوزر پرو به هنگام ثبت نام در سايت دارم. وقتي تمامي فيلدها رو کامل ميکنم و دکمه ثبت رو ميزنم بعد از چند ثانيه خطاي زير رو نمايش ميده:
      Error in jQuery.ajax while submitting a form: Internal Server Error ورژن افزونه 4.9.26 و نسخه اصلي هست.
      تمامي افزونه ها رو غيرفعال کردم و با پوسته twentyseventeen وردپرس بررسي کردم اما بازم تفاوتي نداره.
      ممنونم
    • توسط kamran.azarniya@yahoo.com
      سلام و درود
      بنده در این سایتم کمی مشکل منو داشتم نمیدونم چه تنظیماتی کردم که منو از جایگاه اصلی خودش اومده پایینتر ، حالا به نظرتون باید چیکار کنم یا چه کدیو اصلاح کنم
    • توسط vazizi69@yahoo.com
      سلام 
      چطور میتونم برای صفحه اصلی سایت و صفحه فروشگاه و یا برگه های دیگه برای هر کدوم  فهرست منو ( منوی اصلی افقی بالای صفحه ) متفات داشته باشم 
      مثلا منوی افقی بالای صفحه مخصوص محصولات رو فقط تو صفحه فروشگاه دیده بشه و در صفحه دیگه ای از سایت منوی دیگه ای رو تنظیم کنم که نشون داده بشه
    • توسط aref74
      با سلام خدمت عزیزان..بنده تازه با ووکامرس آشنا شدم ... چرا وقتی محصولی را ایجاد میکنم و انتشار میدهم در صفحه فروشگاه فقط محصول به تنهایی نشان داده میشود و هیچ گزینه ای برای قیمت و افزودن به سبد خرید نداره.

سوال دیگرم این بود که برای ساختن اون لینک اختصاصی محصول بهترین روش چیه؟عدد بذاریم یا همون اسم محصول؟چون با اسم محصول ارور میده گویا باید صفحه اختصاصی بسازیم..

با تشکر
    • توسط ahmad4u
      متاسفانه موقع استفاده از برخی افزونه های وردپرس مشکل علامت سوال (�)  در بین اعداد آن بوجود میاید
      در سایتها هم اشاره شده که مشکل بخاطر ترجمه فایل فارسی وردپرس هست و فایلی زبان فارسی که آنها در سایت قرار دادند آپلود بشه در وردپرس مشکل حل میشه
      و مشکل هم حل میشه اما یک مشکل دیگه بوجود میاد و اون اینکه چون این فایل زبان فارسی قدیمی و مربوط به نسخه های قبلی وردپرس هست بعضی جاهای سایت همچنان ترجمه نشده نمایش داده میشود
      حالا از دوستان میخواستم سوال کنم چه مشکلی در فایل ترجمه فارسی هست که خودم اونو برای نسخه های جدید وردپرس حل کنم؟؟