رفتن به مطلب

مشکل زبان در وردپرس به صورت ؟؟؟؟؟؟

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید خدمت تمام اساتید و کاربران وردپرس فارسی

ببخشید من به یه مشکل بر خوردم و کلی گشتم هیچی پیدا نکردم،من وردپرس رو که نصب میکنم بلوک ها و برچسپ ها به صورت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هست،چند قالب دیگه هم نصب کردم همین طور هست پلاگین jalali هم نصب هست.

دیتابیس هم چک کردم همه رو utf8_general_ci میشه منو راهنمایی کنید.

یه عکس گذاشتم

ssssssssssssssss.png

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید خدمت تمام اساتید و کاربران وردپرس فارسی

ببخشید من به یه مشکل بر خوردم و کلی گشتم هیچی پیدا نکردم،من وردپرس رو که نصب میکنم بلوک ها و برچسپ ها به صورت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هست،چند قالب دیگه هم نصب کردم همین طور هست پلاگین jalali هم نصب هست.

دیتابیس هم چک کردم همه رو utf8_general_ci میشه منو راهنمایی کنید.

سلام

قبلاً توضیح دادم

در فایل functions.php پوسته encoding روی utf8 گذاشته بشه و هم تیک "(Include Unicode Signature (BOM" را بزنید.

و این پست را بخونید و امتحان کنید:

http://forum.wp-parsi.com/topic/2685-وبسایت-چرا-این-طوری-شده-کمک-کنید/page__st__10#entry23178

لینک به ارسال

سلام

قبلاً توضیح دادم

در فایل functions.php پوسته encoding روی utf8 گذاشته بشه و هم تیک "(Include Unicode Signature (BOM" را بزنید.

و این پست را بخونید و امتحان کنید:

http://forum.wp-parsi.com/topic/2685-وبسایت-چرا-این-طوری-شده-کمک-کنید/page__st__10#entry23178

سلام ممنون از پاسخ گویی خوبتون اون پست رو خوندم ولی یه خورده درکش برام سخته من زیاد نفهمیدم میشه یه خورده واضح تر بگی بازم ممنون

و یه چیز دیگه من تازه از این هاستینگ هاست گرفتم سی پنل هست چند روز پیش رو دایرکت ادمین نصب کردم این مشکل نبود

لینک به ارسال

چیزی که آقا سعید گفتن اینه :

از فایل wp-config.php خودتون یه بک آپ بگیرید .

بعد فایل رو باز کنید و خط :

define('DB_CHARSET', 'utf8');

و :

define('DB_COLLATE', '');

رو پیدا کنید و قبل هر دو کاراکتر / رو دوبار بزارید یعنی : //

و فایل کانفیگ رو سیو کنید و سایت رو باز کنید بعد دوباره این دو خط رو به حالت اول باز گردونید .

البته اینجاشو :

بعد از تغییر تیک “(Include Unicode Signature (BOM” فعال کنید و با همان نام wp-config.php ذخیره کنید و سپس در root وردپرس آپلود کنید.

نگفتن که با کدوم ادیتور کار میکنن ;) تا بفهمیم این تیک کجاست ولی ادیتور npp قسمتی برای رمز گذاری فایل داره .

لینک به ارسال

سلام ممنون از پاسخ گویی خوبتون اون پست رو خوندم ولی یه خورده درکش برام سخته من زیاد نفهمیدم میشه یه خورده واضح تر بگی بازم ممنون

و یه چیز دیگه من تازه از این هاستینگ هاست گرفتم سی پنل هست چند روز پیش رو دایرکت ادمین نصب کردم این مشکل نبود

مراحل واضح هستند. کدام قسمت قابل درک نیست؟ بگید توضیح بدم.

Majed عزیز هم یکبار تکرار کردند و تیک BOM و encoding-utf8 توسط نرم افزار ++notepad قابل تنظیم هستند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...